Facebook
Twitter

Horoskop runiczny
Horoskop runiczny na czerwiec 2018 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na czerwiec
 

Praca - Większa część czerwca nic ciekawego nie wniesie do Twojej zawodowej przestrzeni, tym samym spokojnie pracuj, odtwarzaj swoje obowiązki oraz ucz się czerpać z tego właśnie przyjemność. Czas byś zadał sobie pytanie co jest celem Twoich zawodowych działań, po co tak naprawdę pracujesz w tym konkretnym miejscu, być może wiele problemów się Ci przydarzających w pracy właśnie bierze się z Twojego braku zdecydowania.
 

Finanse - Bądź zupełnie spokojny o swoje pieniądze, pod żadnym pozorem nie wywołuj  sprzeczek, kłótni odnoszących się do nich właśnie. Taka Twoja postawa może ściągnąć na Ciebie bardzo poważne finansowe straty w późniejszym okresie czasu. 
 

Uczucia - W tym miesiącu nie będziesz mógł zupełnie porozumieć się z partnerem, dosłownie każda rozmowa kończyć się będzie kłótnią. Będzie to dobry czas na pozwolenie sobie by od siebie na wzajem odpocząć. 
 

Zdrowie - Czeka Cię miesiąc gorszej fizycznej oraz emocjonalnej kondycji. Zadbaj też o swoje stawy kolanowe, biodrowe. 
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Baranów to runa Kenaz

 
 
Horoskop dla zodiakalnych Byków na czerwiec
 

Praca - Jeżeli starasz się o nową pracę najbliższy miesiąc czasu przyniesie Ci tylko w tej kwestii jedno wielkie rozczarowanie oraz coraz silniejsze poczucie zawodu, zniechęcenia. Ogólnie musieć będziesz przeczekać najbliższy czas ponieważ Twoja zawodowa przestrzeń nie uleganie żadnej, nawet najmniejszej pozytywnej przemianie.
 

Finanse - Czeka Cię bardzo znaczący wydatek związany z nagłą podróżą która na Ciebie spadnie, postaraj się w tym miesiącu nie dokonywać większych wydatków, gdyż Twoje finanse nie będą mogły złapać odpowiedniego harmonijnego pionu. 
 

Uczucia - Stań się kimś kto jest niezależny, odważny, pewny siebie, zawalcz o swoją relację, uczucie, pokaż że na wiele jest Cię stać jeżeli chodzi o wasze z partnerem szczęście. Samotne osoby spod tego znaku zodiaku dzięki różnego rodzaju zawodowym spotkaniom mogą się zakochać. 
 

Zdrowie - Skup się ma swoim układzie nerwowym, emocjach. Poza tym dobrze będzie zadbać o Twój układ krążenia. 
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Byków to runa Ansuz

 

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na czerwiec
 

Praca - W czasie tego miesiąca spodziewaj się propozycji awansu lub też powierzenia Ci prowadzenia bardzo ważnego, skomplikowanego projektu. Przestań kierować się licznymi wątpliwościami które często Cię dopadają. Czerwiec jako taki może znacząco oraz konkretnie odmienić Twoją drogę kariery. 
 

Finanse - Pierwsza dekada czerwca będzie trudna oraz stresująca jeżeli chodzi o bezpieczeństwo Twoich finansów. Z biegiem oraz upływem kolejnych dni wszystko powinno się uspokajać i tym samym nawet będziesz mógł spełnić swoje marzenia których wcześniej bałeś się sfinansować. 
 

Uczucia - Przed Tobą czas stagnacji, licznych sporów z partnerem. Może nawet zdarzyć się tak iż poczujesz potężną wręcz chęć by rozstać się z tym człowiekiem, co nie będzie złym ruchem ważne tylko byś zdobył się na realną odwagę by taki krok wcielić w życie. 
 

Zdrowie - Kobiety spod tego znaku zodiaku uważać powinny na infekcję układu moczowego. Skup się też nad całościowym wzmocnieniem swojej fizycznej kondycji. 
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Naudiz

 

Horoskop dla zodiakalnych Raków na czerwiec
 

Praca - Przez najbliższy miesiąc bardzo często spierać się będziesz ze swoim szefem, co więcej poczujesz się tak jakby Twoja osoba z jakiegoś nieuzasadnionego powodu mu przeszkadzała. Czas postawić wszystko na jedną kartę i podjąć decyzję o zmianie pracy, jeżeli będziesz pewny siebie taki ruch bardzo się Ci opłaci. 
 

Finanse - Znaczną sumę pieniędzy poświęcić będziesz musiał na swoje zdrowie a konkretnie wzrok, który coraz silniej się osłabia. Poza tym możesz być zupełnie spokojny o Twoją płynność finansową. 
 

Uczucia - Dobrze będzie byś przemyślał czy oby na pewno właściwie porozumiewasz się ze swoim partnerem, być może on zupełnie nie rozumie tego co do niego mówisz i stąd tak często się ze sobą spieracie. Jeżeli jesteś samotny podczas wyjazdu do rodziny poznać możesz kogoś w kim się zauroczysz. 
 

Zdrowie - Zajmij się swoim układem krążenia oraz trawienia, zdecydowanie zacznij spożywać więcej warzyw oraz owoców. 
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Raków to runa Ingwaz

 

 Horoskop dla zodiakalnych Lwów na czerwiec
 

Praca - Przed tobą okres w czasie którego proponowane mieć będziesz liczne zawodowe wyjazdy, które na pierwszy rzut oka wydawać się Ci będą uhonorowaniem Twojej pozycji w firmie. Nie daj się zwieść, bądź czujny, ponieważ tak naprawdę pewne sytuacje są odgórnie i celowo planowane tym samym ktoś z Twoich przełożonych tylko chce byś uwierzył, poddał się iluzji dzięki której poczujesz się jak ktoś kto coś znaczy w miejscu w którym pracujesz. Przemyśl, czy nie jest usypiana Twoja czujność i odpowiednia ostrość postrzegania.
 

Finanse - Będzie to jeden z trudniejszych dla Ciebie pod kątem finansowym miesięcy, czekają Cię liczne wydatki, ciągle pojawiające się zobowiązania do uregulowania dlatego też zaakceptuj fakt, iż nie spełnisz swoich planów, które jak sam wiesz nad wyrost lubisz snuć. 
 

Uczucia - W Twoim związku wszystko będzie dobrze, także nie spodziewaj się żadnych większych sporów, kłótni, czy problemów. Pomimo to dziwnie Ci cała ta swego rodzaju sielanka nie będzie odpowiadała tym samym przemyśl czy oby na pewno lubisz żyć w błogiej przewidywalności, być może potrzebujesz konfliktów do życia gdyż to dzięki nim potwierdzać możesz swoją pozorną ważność. 
 

Zdrowie - Zadbaj o swoją przemianę materii oraz dietę, pewne przyjmowane przez Ciebie pokarmy powodują i podtrzymują w Twoim organizmie stany zapalne w rejonie jelit, żołądka. 
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Lwów to runa Jera

 
 
Horoskop dla zodiakalnych Panien na czerwiec
 

Praca - Nic nie zmieniaj w swojej pracy, tym w jaki sposób wykonujesz swoje różne zadania. Działaj spokojnie, przewidywalnie niczego nadzwyczajnego od tego aspektu życia nie oczekując a wówczas nic nie wydarzy się w twojej pracy co mogło by odbić się negatywnie na Twojej dalszej karierze. 
 

Finanse - Czerwiec będzie niestabilny jeżeli chodzi o Twoje pieniądze ich płynność oraz bezpieczeństwo. Co chwila dopadać Cię będą wydatki związane z Twoim zdrowiem, awariami w domu, czy też różnych sprzętów dlatego też mieć będziesz potężne wręcz przekonanie iż zupełnie nie panujesz nad swoim portfelem. 
 

Uczucia - Będzie to jeden z gorszych miesięcy jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia. Nie uda się Ci złagodzić problemów, sporów które od dawna tak naprawdę trawią Twoją relację. Jeżeli zaczniesz być też za miły, interesujący się nagle osobą partnera przyśpieszysz tylko koniec tej relacji. Pozwól by pewne sprawy się podziały same i z godnością przyjmij to co jest nieuniknione gdyż tak naprawdę od dawna nie jesteś już w prawdziwym związku a tylko tworzysz jego namiastkę. 
 

Zdrowie - Zadbaj o swoją skórę, odporność organizmu, grozi Ci poważna infekcja związana z katarem, przeziębieniem. 
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Panien to runa Wunjo

 

Horoskop dla zodiakalnych Wag na czerwiec
 

Praca - Nie uda się Ci wcielić w życie co niektórych ważnych dla Ciebie planów, założeń, na pewno przesunie się w czasie założenie własnego biznesu. Pomimo tych drobnych przeciwności nie stresuj się i spokojnie dąż do celu, gdyż koniec czerwca zacznie Ci sprzyjać we wszystkim tym co odnosi się do rozwoju, odmiany Twojej zawodowej przestrzeni życia. 
 

Finanse - Pieniądze nie będą się Ciebie trzymać, nie utrzymasz ich stabilności dlatego też wyjątkowo ostrożnie nimi zarządzaj, gospodaruj. Chwila nieuwagi a ściągniesz na siebie bardzo poważne finansowe problemy. 
 

Uczucia - Czas bezruchu, niezmienności tak można będzie opisać to co dziać się będzie w twoim związku w najbliższych czterech tygodniach. Swoją uwagę skieruj na to by nie wybuchały między Tobą a partnerem żadne większe nieporozumienia, konflikty. 
 

Zdrowie - Dokuczać Ci będzie kręgosłup, nieco też układ krążenia, poza tym wyraźnie pogorszyć się może Twoja jakość widzenia. 
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wag to runa Ansuz

 

Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na czerwiec
 

Praca - Przed Tobą bardzo pracowity miesiąc tym samym totalnie zatracisz się w pracy tak że Twoja rodzina, przyjaciele zaczną wyraźnie okazywać swoje niezadowolenie z tego powodu że zachowywać się będziesz tak jakbyś przestał widzieć kogokolwiek wokół siebie. Bądź wytrwały ponieważ Twoje poświęcenie się pracy, obowiązkom przyniesie z końcem miesiąca znaczący sukces a każdy kto narzekał na Twoje zapracowanie zreflektuje się przepraszając za swoje zachowanie, niezrozumienie.
 

Finanse - Nie martw się o swoje pieniądze, ich płynność, bezpieczeństwo nic Ci w tej dziedzinie życia nie będzie grozić a nawet spodziewaj się tzw. pieniędzy z nieba które przyjść do Ciebie mogą w postaci spadku, darowizny, czy też wygranej. 
 

Uczucia - Będziesz czuł się dość samotny w swoim związku, zupełnie przez partnera niezrozumiany. Posiadasz mocno rozwinięte poczucie własnej wartości, dlatego też przychodzić może do Ciebie chęć by jasno powiedzieć partnerowi co myślisz o nim i jego wobec Ciebie postawie. Panuj nad sobą, przeczekaj czas największego zniechęcenia, ponieważ z czasem i to dość szybkim okaże się że nieco za surowo oceniłeś swojego partnera. 
 

Zdrowie - Będziesz osłabiony, bardzo często się przeziębiający w czasie najbliższych kilku tygodni. Zajmij się też i to na poważnie swoim kręgosłupem krzyżowym.
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Skorpionów to runa Fehu

 
Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na czerwiec
 

Praca - Będzie to jeden z gorszych pod kątem zawodym miesięcy dla Ciebie. Trudno Ci będzie zmuszać się do pracy, sumienności, dokładności. Zupełnie nie będziesz mieć ochoty na odpowiednie porozumiewanie się z osobami z zawodowego otoczenia co z czasem ściągnie na Ciebie przykre konsekwencje. Dla wielu osób spod tego znaku zodiaku czerwiec zakończy się utratą zatrudnienia. 
 

Finanse - Zupełnie nie będziesz wiedział co zrobić ze swoimi pieniędzmi, każdego praktycznie dnia czuć się będziesz jakbyś miał ich za mało a co za tym idzie na nic Cię jest nie stać. Takie myślenie przyciągnie do Ciebie poważne materialne problemy dlatego też pohamuj swoje intensywne czarnowidztwo i zacznij się cieszyć z tego co masz. 
 

Uczucia Twój związek zupełnie przestanie Cię obchodzić, liczyć się będzie dla Ciebie tylko rozrywka, zabawa. Z premedytacją wręcz zechcesz zdradzić partnera dlatego też uwolnij się z relacji której tak naprawdę nie chcesz i bądź szczery sam ze sobą. Będzie to miesiąc niesprzyjający poczęciu dziecka. 
 

Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup krzyżowy oraz lędźwiowy, poza tym wzmocnij pracę wątroby, dróg żółciowych. 
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Strzelców to runa Wunjo

 

Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na czerwiec
 

Praca - Nie obawiaj się zawodowych wyjazdów, czy też propozycji wejścia z kimś we współpracę. Zacznij być kimś kto jest otworzony na nowe, przepełniony odwagą, wielką pewnością siebie jeżeli chodzi o tą dziedzinę Twojego życia. Jeżeli przestaniesz być zachowawczy czeka Cię bardzo wyjątkowy i udany miesiąc pod kątem spraw zawodowych. 
 

Finanse - Będziesz miał sporo wydatków, nie będzie do bezpieczny miesiąc dla Twoich finansów. Jakaś kobieta zechce Cię świadomie oszukać, omamić na wydanie bez powodu większej sumy pieniędzy tym samym zachowaj czujność i ufaj swojej intuicji. 
 

Uczucia - Nie musisz obawiać się o to że coś negatywnego dziać się będzie w Twoim związku. Za wszelką cenę jedynie postaraj się wprowadzić do niego więcej życia, radości, nawet jeżeli nie będziesz mieć na to najmniejszej ochoty. Pamiętaj, że osoby z Twojej rodziny mogą okazać się największymi wrogami Ciebie i partnera. 
 

Zdrowie - Dokuczać Ci będzie kręgosłup, potężne fizyczne zmęczenie. Źle też pracuje Twoja gospodarka wodna organizmu oraz układ limfatyczny. Stan Twoich emocji jest wręcz w opłakanym stanie.
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Koziorożców to runa Isa

Horoskop dla zodiakalnych Wodników na czerwiec
 

Praca - Pamiętaj że strach ma wielkie oczy, tym samym problemy które mogą się na początku czerwca w Twojej pracy zadziać bardzo szybko się wyjaśnią, przeminą. Ważne tylko byś nie tracił wiary w siebie, hartu ducha. Jeżeli poszukujesz nowej pracy przygotuj się że takowa do Ciebie przyjdzie ale wiązać się będzie ona z koniecznością zmiany miejsca zamieszkania. 
 

Finanse - Będziesz czuł niepokój jeżeli chodzi o Twoje finanse, mogą też przydarzać się Ci nagłe wydatki związane szczególnie z Twoim samochodem oraz instalacją elektryczną w domu. 
 

Uczucia - Będzie to nieco nieprzewidywalny miesiąc dla Twoich spraw uczuciowych, targać będą Tobą różne, sprzeczne emocje. Jeżeli tylko nie będziesz tego wszystkiego co się w Tobie będzie dziać brać na poważnie nic negatywnego nie powinno się zadziać w relacjach między Tobą a partnerem. Pamiętaj, że przeznaczenie istnieje, jest ono Twoimi własnymi planami na to życie, ufając w nie spotkać możesz kogoś wyjątkowego.
 

Zdrowie - Zadbaj o dietę oraz to jak pracuje Twój układ pokarmowy. 
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wodników to runa Uruz

 

Horoskop dla zodiakalnych Ryb na czerwiec


Praca - Będzie to miesiąc w którym często popadać będziesz w liczne konflikty w pracy, co znów sprawiać będzie iż padniesz ofiarą bardzo nieprzyjemnych plotek a nawet pomówień. Być może nie czujesz już tego co robisz w sferze zawodowej, dlatego też nakieruj swoją uwagę na to by przyciągnąć do siebie zgodną z Tobą nową pracę, w której się będziesz mógł rozwinąć. 
 

Finanse - Zupełnie niczego nie musisz się obawiać jeżeli chodzi o bezpieczeństwo Twoich finansów. Bądź asertywny, ponieważ bliska Ci osoba będzie chciała dosłownie wyciągnąć od Ciebie większe pieniądze, których nie będzie mieć ochoty oddać. Pamiętaj też że dzięki zasobności portfela nie kupisz sobie uczucia drugiego człowieka, nie chwal się więc tym jak jesteś majętną osobą. 
 

Uczucia - Będzie to spokojny miesiąc dla Twojego związku, pohamuj tylko swoje tendencje do bycia niekiedy osobą marudną, ze wszystkiego niezadowoloną. Jeżeli chcesz poznać kogoś z kim będziesz mógł stworzyć prawdziwą relację zawsze zwracaj uwagę na to jak się z nowo poznanym człowiekiem dogadujesz, rozumiesz. 
 

Zdrowie - Będziesz często na przestrzeni czerwca przemęczony, nawet wyczerpany pod kątem kondycyjnym. Zadbaj o swój układ krążenia i przemianę materii oraz stan swojej skóry a w szczególności kondycji włosów. 
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Ryb to runa Eihwaz

 
 
 
 
 

    
Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone 

    
 

    
 

Galeria: