Facebook
Google+
Twitter

Horoskop runiczny
Horoskop runiczny na luty 2020 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na luty  
 

Praca - Będziesz mieć wrażenie, że wpadłeś w stan dziwnego zawodowego zawieszenia, zastoju oraz marazmu. Z jednej strony nic nie będzie się negatywnego działo w tym miesiącu we wszelkich ważnych dla Ciebie zawodowych sprawach, z drugiej będzie Ci bardzo trudno wykrzesać z siebie chęci do efektywnego zajmowania się swoimi obowiązkami. 

Finanse - Wiele kosztować mogą Cię różnego rodzaju wyjazdy, podróże. Jeżeli masz je zaplanowane bądź czujny w ich trakcie, ponieważ może się okazać że poważnie uszczupliłeś swój budżet czego konsekwencje przez kolejne tygodnie zdecydowanie odczujesz. 

Uczucia - Twoja relacja wejdzie w trudny czas, nie będziesz mieć w sobie nawet najmniejszej ochoty na pojednanie się z partnerem, zrozumienie go. Kusić Cię będzie to co wiąże się tylko i wyłącznie z Twoimi marzeniami, potrzebami tak byś choć przez moment mógł poczuć że jesteś sam, od nikogo niezależny. 

Zdrowie - Mogą dokuczać Ci problemy trawienne, szczególnie te związane z Twoją wątrobą, poza tym często odczuwać będziesz migrenowe bóle głowy, nieustanne przemęczenie. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Baranów to runa Mannaz


 
 

Horoskop dla zodiakalnych Byków na luty  
 

Praca - Poczujesz się w miejscu pracy wyjątkowo obco, co więcej zaczniesz dostrzegać fakt tego jak silnie jesteś w niej nie doceniany. Skup się na swoich możliwościach i zacznij realnie szukać czegoś nowego co pozwoli w pełni Cię zawodowo spełnić. 

Finanse - Mieć będziesz wrażenie że coś dziwnego, nienaturalnego dzieje się w tym temacie Twojego życia, tym samym bądź czujny, ponieważ mogą przydarzać się Ci pozbawione sensu zdarzenia dzięki którym Twoja płynność finansowa może ulec zachwianiu. 

Uczucia - Luty będzie idealnie sprzyjał poznawaniu przez Ciebie nowych ludzi, wśród których możesz znaleźć prawdziwą miłość. Jeżeli tylko postawisz na bycie sobą, spontaniczność odmienisz wiele jeżeli chodzi o przestrzeń swoich uczuć, partnerstwa. 

Zdrowie - Uważaj na infekcje dróg oddechowych, możesz też mieć poważne problemy z prawidłowym działaniem układu pokarmowego. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Byków to runa Ingwaz


 

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na luty      

 

Praca - Przed Tobą mocno spokojny, przewidywalny czas jeżeli chodzi o wszystko to co wiąże się z Twoimi sprawami zawodowymi. Postaraj się tylko zachować spokój umysłu, otwartość na wszelkie dobre dla Ciebie zmiany, reszta niech dzieje się poza Tobą.

Finanse - Luty będzie dość niestabilny jeżeli chodzi o utrzymanie przez Ciebie płynności finansowej. Spadać na Ciebie będą liczne sprawy, szczególnie te natury formalnej które skutecznie wyciągać będą Twoje pieniądze poprzez co czuć się będziesz mocno niepewny, rozbity.

Uczucia - Nie spodziewaj się niczego pozytywnego od tej sfery życia, czuć się będziesz uwięziony w swoim związku, poprzez co chwilami przepełniać może Cię intensywna wobec partnera niechęć. Pamiętaj by do niczego się nie zmuszać jeżeli czegoś nie czujesz zaprzestań zmuszania się trwania w tej konkretnej sytuacji. 

Zdrowie - W tym miesiącu będziesz często niespokojny, nadpobudliwy, często też dokuczać Ci mogą liczne, uporczywe nerwobóle. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Fehu


 

Horoskop dla zodiakalnych Raków na luty   
 

Praca - Przed Tobą miesiąc zmian, które dziać się będą nagle. Nie skupiaj się nad tym co jest tu i teraz, co daje Ci Twoje obecne miejsce pracy. Jeżeli mieć będziesz możliwość odmienienia swojej zawodowej pozycji bez zastanowienia wykorzystaj ten splot zdarzeń. 

Finanse - Sporo pieniędzy będziesz musiał w lutym wydać na samochód oraz liczne zawodowe wyjazdy. Tym samym nic szczególnie złego nie zadzieje się w tym aspekcie Twojego życia, nie mniej bądź czujny oraz skrupulatnie planuj swoje wydatki. 

Uczucia - Nie kieruj się emocjami, nagłymi nastrojami jeżeli chodzi o to co dziać się będzie w Twoim związku. Jeżeli zachowasz dystans na samego siebie będziesz mógł skutecznie poprawić porozumienie między Tobą a partnerem co więcej okazać się może że zostaniecie rodzicami. Luty osobom samotnym spod tego znaku zodiaku poszczęści się i szczęśliwie się zakochacie. 

Zdrowie - Dokuczać Ci będą bóle stawów oraz mięśni, poza tym poważnie osłabiona będzie Twoja witalność organizmu. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Raków to runa Sowillo


 

 Horoskop dla zodiakalnych Lwów na luty    


Praca - Przed Tobą miesiąc mocno przewidywalny jeżeli chodzi o wszystko co bezpośrednio odnosi się do zawodowej sfery Twojego życia. Niczego znaczącego się więc nie spodziewaj, sumiennie pracuj ponieważ tylko to zapewni Ci możliwość wzmocnienia swojej zawodowej pozycji. 

Finanse - Mieć będziesz wiele wydatków związanych z domem oraz ze zdrowiem kogoś z grona Twoich najbliższych. Zapomnieć będziesz musiał o wydawaniu pieniędzy na siebie w szerokim tego słowa znaczeniu.

Uczucia - W Twoim związku panować będzie dziwna, niepewna, podminowana atmosfera. Często między Tobą a partnerem wybuchać bedą sprzeczki, które przepełniać Cię będą coraz większym zmęczeniem partnerem.

Zdrowie - Często dokuczać Ci będą bóle kręgosłupa szczególnie piersiowego jak i krzyżowego. Będziesz też czuł się zmęczony, senny, zrezygnowany. Dbaj o swój układ trawienia. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Lwów to runa Laguz

 Horoskop dla zodiakalnych Panien na luty    
 

Praca - Możesz wejść w dość trudny zawodowy czas, tym samym przygotuj się na wiele problemów, konfliktów których będziesz doświadczać w miejscu w którym pracujesz. Co więcej na jaw może wyjść że Twój przełożony celowo tamował i zatrzymywał należne Ci awanse, wyciągnij z tej całej sytuacji odpowiednie wnioski. 

Finanse - Wiele swoich pieniędzy przeznaczać będziesz musiał na zobowiązania o których dosłownie zapomniałeś. Zacznij więc wykazywać się większą koncentracją oraz dokładnością we wszystkim tym co odnosi się do Twojej bytowej przestrzeni życia. 

Uczucia - Luty będzie miesiącem w którym dosłownie nic nie uda się Ci zmienić w swoim związku. Zaakceptuj na moment obecny stan rzeczy i daj sobie czas na wcielanie w życie większych zmian które mieć będą za zadanie odmienienie Twojej uczuciowej sytuacji, która coraz silniej Cię męczy, frustruje. 

Zdrowie - Zadbaj o swój wzrok, jego jakość, poza tym grozi Ci dość uporczywe podrażnienie skóry, związane z ujawnieniem się do pory tej uśpionej w Twoim organizmie alergii. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Panien to runa Mannaz


 

Horoskop dla zodiakalnych Wag na luty   
 

Praca - Zdecydowanie w tym miesiącu poczujesz się tak jakby miejsce w którym pracujesz nie było dla Ciebie, jakby wszystko pokazywało Ci że czas najwyższy na zmiany, postawienie na swoim, tak byś w końcu poczuł się zawodowo spełniony. Podejmij w lutym konkretne kroki dzięki którym zacznie się wszystko zmieniać jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia. 

Finanse - Bądź czujny oraz ostrożny jeżeli chodzi o wszelkie płatności, zobowiązania które musisz co miesiąc opłacać. Możesz o czymś zapomnieć co przyciągnie do Ciebie poważne finansowe problemy.

Uczucia - Wejdziesz w czas uczuciowego zawieszenia, mieć możesz wręcz poczucie że ten temat jakoś tak mało Cię obchodzi a tym samym nie zależy Ci na tym jak dalej potoczy się Twój związek. Ta obojętność, wycofanie będzie jednoznacznie przez partnera zauważona poprzez co on sam może zechcieć od Ciebie odejść. 

Zdrowie - Możesz czuć się w tym miesiącu silne osłabiony, co więcej często dokuczać Ci będą dolegliwości związane z kręgosłupem oraz układem pokarmowym. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Wag to runa Othala 

Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na luty 

 

Praca - Nie spodziewaj się żadnych znaczących wydarzeń jeżeli chodzi o Twoją zawodową sferę. Spokojnie zajmuj się swoimi obowiązkami i nie doszukuj się problemów tam gdzie ich najzwyczajniej nie ma. 

Finanse - Przed Tobą dość nierówny miesiąc jeżeli chodzi o finanse. Systematycznie przydarzać się Ci bedą zdarzenia, które pozbawiać Cię będą finansowej płynności dlatego też bądź ostrożny w wydawaniu przez Ciebie pieniędzy. 

Uczucia - Luty będzie wyjątkowo mocno sprzyjać poznawaniu przez Ciebie nowych ludzi, wsród których znaleźć będziesz mógł miłość życia. Nie rozpamiętuj przykrych chwil, zapomnij o tym czego w przestrzeni uczuć doświadczyłeś, otwórz się na nowe i zaufaj intencjom ludzi którzy będą do Ciebie przychodzić. 

Zdrowie - Zajmij się i to dokładnie swoją witalnością organizmu oraz całym układem hormonalnym. Poza tym zacznij bardziej wzmacniać funkcjonowanie pracy Twojej wątroby. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Skorpionów to runa Laguz


 
Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na luty   
 

Praca - Przed Tobą trudny zawodowo miesiąc, spodziewaj się wielu problemów, przeciwności oraz opóźnień we wszystkim tym nad czym długo już pracujesz, się koncentrujesz. Postaraj się zachować jak najwięcej spokoju, ponieważ okazanie przez Ciebie niezadowolenia przysporzy Ci wielu nieprzyjemności ze strony szefa. 

Finanse - Będziesz czuł się mocno niepewnie jeżeli chodzi o Twoją finansową płynność. Możesz być za ostrożny w planowaniu kolejnych wydatków co ściągnie na Ciebie rzeczywiste finansowe problemy.

Uczucia - Czas na zmiany, na pokazanie przez Ciebie partnerowi czego tak właściwie od niego oczekujesz oraz co Ci nie pasuje w waszym związku. Jeżeli oczyścisz atmosferę w waszej relacji zacznie ona Cię prawdziwie oraz w pełni spełniać. 

Zdrowie - Czeka Cię miesiąc silnego osłabienia, problemów ze stawami ogólną płynnością poruszania się. Możesz też nabawić się poważnej infekcji układu pokarmowego. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Strzelców to runa Wunjo


 

Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na luty     
 

Praca - Przed Tobą mocno przewidywalny miesiąc jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. Nie spodziewaj się w najbliższych tygodniach żadnych większych zmian swojej zawodowej sytuacji. Utkniesz w swego rodzaju przewidywalności do której będziesz musiał się przyzwyczaić. 

Finanse - Przez moment możesz mieć wrażenie że Twoja finansowa płynność się zupełnie wręcz zburzyła. Zachowaj spokój ducha, ponieważ luty udowodni Ci że powinieneś wydawać pieniądze na realizację swoich marzeń, ponieważ takie właśnie działanie pozwoli Ci zachować finansową płynność. 

Uczucia - Luty będzie czasem w którym Twoje sprawy uczuciowe układać się będą po Twojej myśli, tym samym przestań być drobiazgowy, wyzwól w sobie więcej wyrozumiałości a nic nie zagrozi harmonii Twojej relacji. 

Zdrowie - Będziesz chwilami czuć się wyjątkowo zmęczony, nie mniej poza lekkimi problemami z odpornością nic nie powinno Ci zdrowotnie dokuczać. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Koziorożców to runa Berkano


 
Horoskop dla zodiakalnych Wodników na luty   
 

Praca - Musisz wyważyć swoje oczekiwania względem pracy którą wykonujesz. Być może za dużo od niej oczekujesz, kierujesz się nierealnymi marzeniami, które w znacznym stopniu nie są możliwe do spełnienia. Jeżeli zaczniesz bardziej zdroworozsądkowo podchodzić do tej sfery swojego życia okaże się, że wykonujesz to co w sumie sprawia Ci przyjemność. 

Finanse - Nic nie zagrozi Twojej finansowej płynności, bezpieczeństwu, tym samym wcielaj w życie wszelkie swoje plany, zamierzenia. Inaczej pisząc korzystaj ze swoich pieniędzy bez najmniejszego cienia wątpliwości. 

Uczucia - Przed Tobą dość trudny czas jeżeli chodzi o uczucia, to jak wyglądać będzie Twój związek. Wszystko czego będziesz w nim doświadczać przekonywać Cię będzie do tego byś rozstał się z partnerem niż dał mu kolejną szansę. Nie licz też na to, że spotkasz na swojej drodze osobę, która prawdziwie i szczerze obdarzy Cię uczuciem. 

Zdrowie - Wzmocnij swoją krew, zacznij się lepiej odżywiać, ponieważ stajesz się coraz bardziej osłabiony, podatny na różnego rodzaju infekcje. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Wodników to runa Ehwaz


 

Horoskop dla zodiakalnych Ryb na luty  

Praca
- Początek lutego może być nieco Cię przytłaczający jeżeli chodzi o ten konkretny aspekt Twojego życia. Możesz nawet odnieść wrażenie, że coraz silniej Twoja praca Cię nuży, drażni, męczy. Jeżeli dasz sobie czas i zaakceptujesz swoje nieco gorsze samopoczucie kolejne tygodnie lutego udowodnią Ci jak mocno spełniasz się w tej konkretnej pracy. 

Finanse - Postaraj się przeznaczyć większe pieniądze na poprawę swojego zdrowia, dobrego samopoczucia jak i też wzmocnienie swojej kondycji. Nie musisz martwić się o swoje finansowe bezpieczeństwo więc nie żałuj pieniędzy na siebie.

Uczucia - Możesz mieć wrażenie że zawsze tworzysz trudne, toksyczne relacje, które prędzej czy później doprowadzają do Twojego unieszczęśliwienia. Przemyśl sobie czy oby na pewno nie warto jest odpocząć od bycia z drugim człowiekiem, tak byś mógł porozumieć się ze sobą, poczuć się z samym sobą dobrze. 

Zdrowie - Możesz czuć się w lutym silnie zmęczony, pozbawiony siły do działania, pracowania. Warto sprawdzić czy w Twoim organizmie nie ma groźnego wirusa, bądź grzyba który tylko zatruwa Cię odbierając Ci odpowiednią moc do działania. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Ryb to runa Fehu

 

 

 

Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone 

    
 

    
 

Galeria: