Facebook
Twitter

Horoskop runiczny
Horoskop runiczny na maj  2019 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na maj 

 

Praca - Maj obfitować może w liczne wyjazdy, spotkania, rozmowy od których może zależeć nawet Twoja przyszłość w firmie, w której pracujesz. Skup się na tym by w nadchodzącym miesiącu wzbudzić w sobie jak najwięcej cierpliwości, pamiętaj pośpiech do niczego dobrego nie prowadzi, szczególnie jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. 

 

Finanse - Sporo pieniędzy wydać będziesz musiał na problemy związane z Twoją fizyczną sprawnością, motoryką poruszania się. Maj nie będzie dobrym miesiącem dla dokonywania przez Ciebie zakupu nowego samochodu.

 

Uczucia - Wiele tego co nie podoba się Ci w związku jest nieważne, pozorne, dlatego też przestań we wszystkim co wiąże się z osobą partnera doszukiwać się samych wad, ułomności. Skup się na pozytywach, tym wszystkim co ta konkretna relacja wniosła w Twoje życie, jak silnie Cię ona rozwinęła, zainspirowała do działania. 

 

Zdrowie - Zadbaj o swój układ pokarmowy, krążeniowy oraz cały metabolizm. Możesz mieć też tendencje do opuchnięć, zatrzymywania wody w ciele. 

 

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Baranów to runa Gebo


 
 

Horoskop dla zodiakalnych Byków na maj  

 

Praca - W tym miesiącu wiele będzie się mogło zmienić w Twojej zawodowej przestrzeni, spodziewaj się propozycji nowej pracy, przejścia na inne stanowisko. Wszystko czego będziesz doświadczać jeżeli chodzi o sprawy zawodowe zależeć będzie od Twojej odwagi, pewności siebie, tym samym przemyśl czy jesteś gotowy sięgnąć po spełnienie się Twoich marzeń. 

 

Finanse - Pieniądze będą Ci przelatywać przez palce, poczujesz się tak jakbyś zupełnie stracił nad nimi nawet minimalną kontrolę. Czekać Cię może wydatek związany z samochodem, telefonem, komputerem, które w sposób zupełnie pozbawiony logiki ulegnąć mogą poważnemu uszkodzeniu. 

 

Uczucia - Twój związek, partner będzie Cię wyjątkowo nużyć, frustrować. Coraz częściej mieć będziesz ochotę by przerwać tą relację, nie działaj zbyt pochopnie, ponieważ jeżeli staniesz się spontaniczny, kreatywny wszystko zmieni się jeżeli chodzi o to jak dogadujesz się z partnerem. Nie wchodź w bliższe znajomości, romanse w pracy, ponieważ drogo Cię to będzie kosztować. 

 

Zdrowie - Zadbaj o wzmocnienie swojej odporności, witalności oraz ogólnej kondycji. Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Byków to runa Berkano


 

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na maj    

 

Praca - Musisz stać się bardziej odporny na stres, lęk, nie możesz brać wszystko co dzieje się w Twoim zawodowym otoczeniu do siebie. Jeżeli skupisz się na sobie, na swoich obowiązkach nic negatywnego nie powinno się Ci w tym miesiącu przydarzyć. Jeżeli otrzymasz propozycję zajęcia się trudnym projektem bez namysłu ją przyjmij, ponieważ przyniesie Ci ona sukces, uznanie szefa. 

 

Finanse - Nie inwestuj pieniędzy w podróże, wakacje, możesz dokonać złego wyboru, podjąć nietrafną decyzję która okaże się wyrzuceniem przez Ciebie pieniędzy w przysłowiowe błoto. Zainwestuj w siebie, w podniesienie Twojej fizycznej kondycji. 

 

Uczucia - Relacja w której jesteś nie będzie miała dobrego czasu na przestrzeni maja. Twój związek dręczyć będą liczne konflikty, spory o dosłownie wszystko, poczujesz się zmęczony partnerem, całym tym związkiem, koniecznością bycia i trwania w nim. Skup się na realiach, podejmij świadomą ale też prawdziwą decyzję związaną z przyszłością tej relacji. Zdrowie - Zadbaj o wątrobę, układ trawienia, unikaj podrażnień żołądka, ponieważ w jego obrębie grozi Ci stan zapalny. Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Dagaz


 

Horoskop dla zodiakalnych Raków na maj  

 

Praca - Jest przy Tobie kobieta która za wszelką cenę chce zająć Twoje miejsce w pracy, sprawić byś był coraz gorzej odbierany przez szefa. Skup się na obowiązkach, za wszelką cenę nie wchodź w żadne manipulacje, prowokacje a nic negatywnego Cię nie spotka jeżeli chodzi o Twoje zawodowe sprawy. Finanse - Sam nie widzieć będziesz na co wytracasz swoje pieniądze, pomimo że nic nie będzie im zagrażać to ciągle mieć ich będziesz w Twoim odczuciu za mało. Być może straciłeś kontrolę nad materialną przestrzenią Twojego życia i czas przemyśleć jak wyglądać powinny Twoje wydatki, inwestycje. Uczucia - Konflikty, niedomówienia na przestrzeni maja się zakończą i Twój związek wejdzie w czas spokoju, by nie napisać szczęśliwości, sielanki z którą chwilami nie będziesz mógł sobie poradzić. Jeżeli jesteś samotnym Rakiem poprzez kobietę z Twojej rodziny poznać będziesz mógł miłość swojego życia. Zdrowie - Zajmij się i to dokładnie swoimi zębami, zwróć też uwagę na kręgosłup szyjny oraz to jak ma się Twój układ krążenia. Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Raków to runa Uruz


 

 Horoskop dla zodiakalnych Lwów na maj   

 

Praca - Często będziesz wpadał w sprzeczki z osobami z którymi bezpośrednio pracujesz. Maj więc nie będzie zbyt spokojnym miesiącem dla Twoich zawodowych spraw, jeżeli tylko pohamujesz swoją władczość oraz nieustępliwość okaże się że wszystko zaczyna się idealnie układać po Twojej myśli. Finanse - Przed Tobą liczne wydatki związane ze sprawami formalnymi, urzędowymi. Czas byś zaczął inaczej podchodzić do Twoich finansów, ponieważ wykazujesz wobec nich coraz większą uwagę a przede wszystkim samokontrolę. Uczucia - Nie będziesz wiedział czego chcesz od partnera, uczuć. Z jednej strony lubisz mieć przy sobie kogoś, z drugiej liczysz się w Twoim mniemaniu tylko Ty i Twoje potrzeby. Odrobina empatii, czułości oraz okazywania emocji sprawi że Twój związek nabierze życia, prawdziwości. Zdrowie - Dokuczać Ci będą Twoje oczy, ich silna nadwrażliwość na wszelkiego rodzaju podrażnienia. Możesz też nabawić się silnego uczulenia skórnego. Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Lwów to runa Ansuz

Horoskop dla zodiakalnych Panien na maj   
 


Praca - Maj będzie dla Ciebie męczącym, pracowitym miesiącem, z czego sam nie będziesz wiedział czy się cieszyć, czy bardziej smucić. Przed Tobą idealny miesiąc na podjęcie decyzji o zmianie pracy, tym samym nie bój się zdecydowanych działań, które z czasem pozwolą Ci osiągnąć wszystko czego tylko zapragniesz jeżeli chodzi o tą sferę Twojego życia. 

 

Finanse - Nic nie zagrozi Twojej finansowej płynności, bezpieczeństwu, postaraj się jak najwięcej pieniędzy wydawać na poprawę swojego zdrowia, samopoczucia oraz ogólnej kondycji skóry, wyglądu.Uczucia - Nie będziesz czuł się dobrze w swoim związku, mieć też będziesz coraz silniejszą ochotę na to by uwolnić się i stać się wolnym człowiekiem. Być może dobrze Ci zrobi samotność, możliwość skoncentrowania się tylko na swojej osobie, całym swoim wnętrzu. Maj obfitować będzie w liczne romanse, próby uwiedzenia Ciebie przez osoby w których towarzystwie się przypadkowo znajdziesz. Zdrowie - Zajmij się swoimi stawami biodrowymi, poza tym możesz czuć się chronicznie, chorobliwie przemęczony. Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Panien to runa Othala


 

Horoskop dla zodiakalnych Wag na maj   
 


Praca - Poczujesz się tak jakbyś ściągał wszelkie zawodowe konflikty, spory oraz takie sytuacje, które zmuszają Cię do bycia nieustannie napiętym, zestresowanym. Być może warto jest skupić się na sobie, na tym co masz w pracy do zrobienia, taka postawa samoczynnie i skutecznie odetnie od Ciebie wszystkich tych którzy celowo chcą się z Tobą skonfliktować. 

 

Finanse - Zainwestuj w odpoczynek, relaks, takie działania które pozwolą Ci poczuć się dobrze na ciele i duszy. Nie przejmuj się bezpieczeństwem oraz płynnością Twoich finansów, pamiętaj by przeznaczać ich jak najwięcej na to jak się czujesz w każdym tego słowa znaczeniu. Uczucia - Maj sprzyjać będzie poznaniu przez Ciebie wielu ciekawych ludzi, wśród których znajdziesz prawdziwe uczucie. Przestań się ograniczać, zadawać sobie pytanie po co masz kogokolwiek poznawać, ponieważ i tak do niczego to nie doprowadzi. Zaufaj intuicji, losowi a okaże się że szczęśliwie się zakochasz. Zdrowie - Zadbaj o swój wzrok, dietę, szczególnie zwróć uwagę na to by zacząć jeść jak najmniej mniej mięsa, które wpływa na Twój metabolim oraz oczyszczanie się organizmu z toksyn. Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Wag to runa Ingwaz

Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na maj 

 

Praca - Maj będzie idealnie sprzyjał temu byś zmienił pracę, nie skupiaj się na tym co masz w obecnej firmie, nie patrz się na to jak bezpiecznie się czujesz i to co dobrze jest Ci znane ale nic nie wnoszące w Twój zawodowy rozwój. Ten miesiąc może bardzo pozytywnie Cię zaskoczyć o ile tylko weźmiesz życie w swoje jako takie ręce. 


Finanse - Nic w tym miesiącu nie inwestuj, bardziej skup się na jak najbardziej zrównoważonym zarządzaniu swoimi finansami, ponieważ może czekać Cię podróż, która drogo Cię będzie kosztować. 


Uczucia - Najbliższe tygodnie będą spokojne, mocno przewidywalne jeżeli chodzi o Twój związek. Nic szczególnego się nie zadzieje w tym aspekcie Twojego życia, bardziej tylko powinieneś się koncentrować nad tym by wnosić w związek więcej spontaniczności, życia. Wskazane będą wszelkie wyjazdy, ponieważ dzięki nim zaczniesz czuć się jakby na nowo w partnerze zakochany. 


Zdrowie - Zadbaj o swoją witalność organizmu, ponieważ grozi Ci poważny stan zapalny, związany z ostrym przeziębieniem, grypą. 


Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Skorpionów to runa Kenaz


 
Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na maj  

 

Praca - Przestań ciągle skupiać się nad tym jak bardzo Cię Twoja praca rozczarowuje. Skup się na działaniach, wszystkim tym co umożliwi Ci odmianę tego co tylko Ciebie ogranicza. Jeżeli użyjesz swojej pomysłowości, znajomości możesz totalnie odmienić swoją zawodową sytuację. Finanse - Czekają Cię liczne wydatki związane z domem, które pozbawią Cię dosłownie praktycznie wszystkich pieniędzy. Unikaj więc innych inwestycji, ponieważ mogą one na dłuższy czas wpłynąć na Twoją finansową, bytową stabilizację. Uczucia - Wejdziesz w czas uczuciowej stagnacji, szeroko rozumianej przewidywalności, która będzie Cię silnie frustrować, co może zaowocować tym że wejdziesz w dość intensywny romans do niczego nieprowadzący. Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup, stawy oraz mięśnie, możesz też nabawić się stanu zapalnego związanego z układem trawienia. Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Strzelców to runa Thurisaz


 

Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na maj   
 


Praca - Przed Tobą miesiąc niestabilny, niespokojny, pełen zawodowych napięć. Czas od innej strony podejść do tego aspektu Twojego życia, ponieważ zasiedziałeś się w jednym i tym samym miejscu, punkcie poprzez co los wymuszać będzie na Tobie zmiany, poprzez które móc będziesz poprawić swoją zawodową pozycje. Finanse - Nic nie powinno zaburzyć Twojej finansowej płynności, dobrobytowi, tym samym możesz być spokojny o przepływ pieniądza w swojej życiowej przestrzeni. Zmień też to jak podchodzisz do tego aspektu swojego życia, ponieważ czujesz się jak ktoś kto wręcz nie zasługuje na dobrobyt jako taki. Uczucia - Twoje uczucia, związek będą w stanie totalnej niestabilności, co nie oznacza że czeka Cię ciężki czas w tej sferze. Musisz się jedynie ustabilizować, nakierować na to by nie bać się uczuć, bycia wrażliwym, Twoja spójność może całościowo wręcz uzdrowić tą przestrzeń Twojego życia. Zdrowie - Przed Tobą czas osłabienia, przemęczenia, silnej nierównowagi w całym swoim samopoczuciu. Dokuczać Ci będą bóle stawów, mięśni, możesz też często uskarżać się na dolegliwości trawienne. Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Koziorożców to runa Mannaz


 
Horoskop dla zodiakalnych Wodników na maj  
 


Praca - Często mieć będziesz wrażanie że nie panujesz na swoją pracą, zleconymi Ci zadaniami, tak jakby miejsce w którym codziennie pracujesz sterowało Tobą, tym jak się czujesz. Odrzuć te dość specyficzne myśli, które są tylko Twoim wyolbrzymieniem, jeżeli staniesz się nawet na siłę stanowczy okaże się że wszystko układa się po Twojej myśli. Nie podejmuj w maju decyzji o zmianie pracy. Finanse - Możesz mieć przez moment wrażenie że opanowała Cię totalna chęć by wydawać pieniądze na wszystko co tylko przychodzić Ci będzie do głowy. Panuj nad swoimi nagłymi emocjami, frustracjami, ponieważ mogą one skutecznie uszczuplić Twój portfel.Uczucia - Bliska Ci kobieta, będzie za wszelką cenę chciała wprowadzić do Twojego związku zamęt, napięcie. Bądź skupiony na tym co czujesz do partnera, ponieważ nic nie może wpłynąć na to byś zwątpił w to co do niego czujesz. Przemyśl czy nie jesteś zbyt łatwowierny, dzielący się z innymi sprawami, które nie powinny być wyjawiane. Zdrowie - Zadbaj o swój układ trawienia, metabolim, przemianę materii. Zwróć również uwagę na to jak Twój organizm pozbywa się toksyn, złogów. Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Wodników to runa Othala


 

Horoskop dla zodiakalnych Ryb na maj Praca - Możesz poczuć się w tym miesiącu tak jakbyś chciał zawojować cały świat jeżeli chodzi o wszystko co wiąże się z Twoją zawodową pozycją. Bądź czujny, ostrożny, ponieważ stany euforycznej wręcz pewności siebie mogą sprawić że nie zauważysz wielu szczegółów które mogą wpłynąć na to jak wyglądać będą Twoje powierzone Ci zawodowe zadania. Jeżeli wyzwalać będziesz w sobie spokój, opanowanie odnosić będziesz same sukcesy. Finanse - Znaczą sumę pieniędzy przeznaczyć będziesz musiał na nagłą podróż, która pokrzyżuje Ci wiele planów. Ktoś z grona Twoich znajomych chcieć będzie wyłudzić od Ciebie większą sumę pieniędzy.Uczucia - W tym aspekcie Twojego życia czeka Cię czas spokoju, równowagi, dobrej przewidywalności. Korzystaj z tego tak przychylnego momentu i ciesz się związkiem lub tym że jesteś wolny, spełniony jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia. Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup, stawy i mięśnie, kobiety spod tego znaku zodiaku powinny też przyjrzeć się swoim hormonom. Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Ryb to runa Jera 

  

 

  
Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone 

    
 

    
 

Galeria: