Facebook
Google+
Twitter

Horoskop runiczny
Horoskop runiczny na lipiec  2019 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na lipiec 

 

Praca - Przez cały ten miesiąc czuć się będziesz mocno niepewny, pozbawiony tego czegoś co jest pewnością, iż masz ustabilizowaną zawodową przestrzeń. Nic za Twoim takim właśnie stanem ducha który będzie Ci towarzyszył nie będzie realnie przemawiało, dlatego też nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma, skup się na swoich obowiązkach, tym co inaczej pisząc masz. 


Finanse - Przed Tobą wiele drobnych niby nic nieznaczących wydatków, wiążących się z codziennością. Pomimo względnego spokoju jeżeli chodzi o Twoje finanse bądź ostrożny ponieważ możesz łatwo stracić materialny grunt spod nóg. 


Uczucia - Jeżeli tylko zapanujesz nad swoimi nastrojami, emocjami humorami czeka Cię udany, spokojny i szczęśliwy czas jeżeli chodzi o Twój związek. Czasem dobrze jest nieco spuścić z tonu ponieważ wiesz że posiadasz w sobie wiele uporu. Jeżeli planujesz wyjazd w pierwszej połowie lipca możesz na nim właśnie szczęśliwie się zakochać. 


Zdrowie - Często będziesz czuł się osłabiony, możesz też nabawiać się poważniejszej kontuzji, stanu zapalnego skóry. 


Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Baranów to runa Dagaz

 
 

Horoskop dla zodiakalnych Byków na lipiec
 

Praca - Chwytaj w tym miesiącu każdą chwilę, dzięki której będziesz mógł znacząco odmienić swoją zawodową pozycję, przestrzeń. Możesz tym samym otrzymywać różnego rodzaju propozycje, zlecenia które wymagać od Ciebie będą odwagi, pewności siebie. Pamiętaj że trzeba zawsze wiedzieć czego się chce, dlatego przemyśl jak chciałbyś by Twoja kariera wyglądała oraz jak się rozwijała.

 Finanse - Wiele pieniędzy możesz wydawać, dosłownie przetracać na nieważne sprawy, potrzeby. Nie dziw się gdy okaże się nagle, że masz za mało pieniędzy na przeżycie, zacznij więc nie traktować swojego portfela, konta w banku jak studni bez dna.


Uczucia - Przed Tobą miesiąc w którym będziesz mógł wejść w zupełnie nowy związek tym samym odetnij się od tego co było, zacznij od początku wpływać na sferę swoich uczuć.


Zdrowie - Będziesz ogólnie często rozbity, przemęczony, poza tym Twojemu zdrowiu nic nie będzie zagrażało. 


Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Byków to runa Uruz

 

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na lipiec     
 

Praca - Będziesz często czuł się wykorzystywany w pracy, tak jakby wszyscy chcieli na Twoje barki zrzucić należące do nich zadania, obowiązki. Być może od dawna już masz problem z niczym innym jak asertywnością, stąd też czas wprowadzić zmiany w Twojej całościowej postawie. 
 

Finanse - Przed Tobą miesiąc sporych nieprzewidzianych wydatków związanych z wakacyjnym wyjazdem. Nie przygotowałeś się do niego za sumiennie stąd też teraz będziesz ponosić tego konsekwencje. 
 

Uczucia - Lipiec będzie sprzyjał romansom, wchodzeniu przez Ciebie w luźne, niezobowiązujące znajomości. Jeżeli jesteś samotny nie spodziewaj się tego że przyjdzie do Ciebie prawdziwa miłość, która na chwilę obecną wprowadziła by do Twojego życia więcej zamętu niż pożytku. 
 

Zdrowie - Zadbaj o swoją wątrobę, metabolizm oraz to jak usuwane są z Twojego ciała złogi, toksyny. 
 

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Hagalaz

 

Horoskop dla zodiakalnych Raków na lipiec  
 

Praca - Jeżeli chcesz coś konkretnego osiągnąć w swoim zawodowym życiu, przestrzeni zacznij działać, nie oglądaj się za siebie, na innych. Lipiec będzie idealnie sprzyjał zakładaniu przez Ciebie swojej działalności, ponieważ musisz zacząć pracować dla samego siebie. 
 

Finanse - Przemyśl sobie to jak układają się Twoje finanse, jak wygląda ich płynność, odpowiedni przepływ. Być może klika lat temu naraziłeś się komuś i teraz właśnie odbierasz za to zapłatę. 


Uczucia - Przed Tobą mocno niespokojny czas jeżeli chodzi o Twoje jako takie uczucia, porozumienie z partnerem. Czuć się będziesz mocno samotny w związku, co więcej mieć też będziesz wrażenie, że partner nie jest Ci wierny, lojalny. Tym samym przemyśl sensowność trwania w tej relacji. 


Zdrowie Skup się na poprawie swojego jako takiego metabolizmu, przemiany materii, ponieważ Twój organizm jest coraz mocniej osłabiony, zmęczony i zatruty. 


Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Raków to runa Kenaz

 

 Horoskop dla zodiakalnych Lwów na lipiec    
 

Praca - Będzie to trudny miesiąc dla Ciebie, możesz mieć wrażenie, że wszystko nie układa się w sprawach zawodowych po Twojej myśli, co więcej okazywać się będzie że masz wokół siebie więcej wrogów niż się Ci wydawało. Czas na zmiany, nie toleruj tego co w jakimkolwiek sensie przeszkadza Ci rozwinąć zawodowe skrzydła. 


Finanse - Sporo pieniędzy będą pochłaniały ciągle się Ci przytrafiające wyjazdy, które nie do końca będą Ci pasowały, z Tobą się zgadzały. Czeka Cię też konieczność pożyczenia znacznej sumy pieniędzy znajomemu, który rozwija właśnie swój biznes. 


Uczucia - Nie będzie to miesiąc szkodliwy, negatywny dla Twojego związku, uczuć. Co jakiś czas tylko do głosu będzie dochodzić Twoja silna, zdecydowana natura, poza tym będziesz cieszyć się spokojem jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia. 


Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup oraz jakość snu, ponieważ nie daje on Ci prawie żadnej regeneracji. 


Wspomagający znak runiczny na  lipiec dla zodiakalnych Lwów to runa Dagaz
Horoskop dla zodiakalnych Panien na lipiec   


Praca - Skup się na pracy, tym co tworzy tą konkretną sferę Twojego codziennego życia. Lipiec jako taki nie będzie sprzyjał żadnym poważniejszym Twoim ruchom, które miały by na celu zrewolucjonizować rozwój Twojej kariery zawodowej, pamiętaj że robiąc coś na siłę możesz tylko wpędzić się w problemy. 


Finanse - Będziesz tracić, marnować pieniądze na rzeczy nieważne, nieistotne. Czekają Cię trudne chwile jeżeli chodzi o płynność finansową czego winien będziesz tylko i wyłącznie Ty sam.


Uczucia - Możesz w tym miesiącu znacząco odmienić to co dzieje się w Twoim związku, tym samym wszelkie niedomówienia, konflikty, niejasności mieć będą mieć wielką szansę się wyjaśnić, tym samym nie skupiaj się na tym co było między Tobą a partnerem, ważne jest to co jest tu i teraz. 


Zdrowie - Zadbaj o stan swojej krwi, jej jakości, zacznij też się inaczej odżywiać, ponieważ zdecydowanie odbierasz sobie samemu siłę działania.


Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Panien to runa Hagalaz

 

Horoskop dla zodiakalnych Wag na lipiec   

 

Praca - Możesz w lipcu być zmuszony pożegnać się ze swoim obecnym miejscem pracy, dlatego też przygotuj się na zmiany, bądź cierpliwy, spokojny oraz nakierowany na swój własny często bardzo spójny osąd sytuacji. Czas byś zaczął kierować się tylko i wyłącznie swoją intuicją, ponieważ jej niezauważanie jak już wiesz ściąga na Ciebie problemy. 


Finanse - Nie musisz się martwić o swoje finanse, będą one wręcz w idealnym stanie, tym samym nakieruj się na spełnianie swoich marzeń, planów, oczekiwań, ponieważ wszystko temu właśnie będzie sprzyjać. 


Uczucia - Sprawy zawodowe będą mocno wpływać na Twój związek, oczywiście w sposób negatywny, tym samym nie będzie to zbyt udany miesiąc dla tej sfery Twojego życia. Możesz wręcz zostać zmuszony do wybrania między karierą zawodową a partnerem. 


Zdrowie - Zajmij się stanem swojej skóry, spójrz na nią pod nieco innym kątem, przemyśl co ona tak naprawdę chce Ci powiedzieć o Twojej przede wszystkim samo ocenie. 


Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Wag to runa Kenaz
Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na lipiec 
 

Praca - Od jakiegoś czasu nie umiesz się porozumieć z ludźmi z zawodowego otoczenia, tym samym to że czujesz się coraz mocniej przez obecną pracę ograniczony wiąże się z tym, że ona jako taka Ciebie nie spełnia, zupełnie do Ciebie nie pasuje. Czas na daleko idące zawodowe zmiany. 
 

Finanse - Czekają Cię spore, liczne wydatki związane z podróżami które do niedawana były przez Ciebie upragnione. Przemyśl jak organizujesz co niektóre sprawy, ponieważ poprzez Twoją bezmyślność właśnie w lipcu narazisz się na poważne finansowe straty. 


Uczucia - W tym aspekcie Twojego życia czeka Cię spełnienie, wręcz sielanka, do której nie jesteś przyzwyczajony. Możesz tym samym mieć problemy by wytrwać w czasie szczęścia, spokoju, co na tylko Twoje życzenie sprowadzi do związku zupełnie zbędne konflikty.


Zdrowie - Zajmij się stanem Twojego kręgosłupa, odporności organizmu. Warto byś na poważnie przyjrzał się temu jak funkcjonuje Twój układ krążenia. 


Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Skorpionów to runa Isa

 
Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na lipiec   

 

Praca - Będzie to trudny miesiąc dla Ciebie pod kątem spraw zawodowych. Nic nie będzie układało po Twojej myśli, każda sprawa, projekt nad którym będziesz pracować przypominać będzie wyrobniczy wysiłek, poprzez który coraz bardziej mieć będziesz wrażenie że nic nie uda się Ci osiągnąć w tej konkretnej firmie. 


Finanse - Czekają Cię spore wydatki związane z domem oraz poważną awarią samochodu, który może wymagać bardzo poważnej, kosztowej naprawy. Czas byś zaczął efektywniej działać, ponieważ póki co sam wpędzasz się w finansowe przestoje. 


Uczucia - W sferze Twoich uczuć, związku nic się nie będzie znacząco działo, tym samym mieć będziesz wrażenie że co byś nie zrobił to i tak nie masz wpływu na jakość tej konkretnej relacji. Przeczekaj ten nieco dziwny czas, czasem lepiej jest nic nie robić a tym samym poddaj się przeznaczeniu. 


Zdrowie - Zadbaj o swój układ trawienny, metabolizm oraz to jak funkcjonują Twoje stawy i mięśnie.


Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Strzelców to runa Uruz

 

Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na lipiec   
 

Praca - Przed Tobą udany, spokojny, spójny miesiąc jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. Ty sam tylko mieć będziesz nieustanne poczucie niespełnienia, znużenia oraz czegoś co przekonywać Cię będzie, że Twoja zawodowa przestrzeń nie jest taka jak być powinna. Czas byś samemu sobie pozwolił odetchnąć, ciesz się tym że nic nie zagraża Twojej jako takiej karierze. 
 

Finanse - Przed Tobą przewidywalny czas jeżeli chodzi o finanse, to jak one się będą Ci układały. Zacznij czuć się kimś kto najzwyczajniej ma pieniądze, przestań widzieć wokół siebie biedę, ponieważ może ona się dosłownie zmaterializować. 
 

Uczucia - To co było złe, mocno Cię denerwujące w związku przestanie mieć znaczenie, zaczniesz coraz mocniej otwierać się na uczucia, partnera, to by być z nim na poważnie, realnie. Pewne sprawy, procesy muszą się samoczynnie w nas zadziać i mieć to miejsce będzie w Twoim przypadku, przestań też rozdrapywać to co było przykre, ponieważ przeszłość tak naprawdę nie istnieje. 
 

Zdrowie - Zadbaj o swoją odporność, witalność, kręgosłup, jakoś swojej krwi. Możesz też odczuwać dolegliwości krążeniowe, ciśnieniowe.


Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Koziorożców to runa Kenaz

 
Horoskop dla zodiakalnych Wodników na lipiec  
 

Praca - W tym miesiącu będziesz musiał wybierać między wakacyjnym odpoczynkiem a możliwością wykazania się w pracy, popchnięcia do przodu swojej kariery. Wiele będzie zależało od tego czy umiesz być wobec samego siebie szczery tym samym z wielką ostrożnością podchodź do każdej swojej zawodowej decyzji. 


Finanse - Będzie to niestabilny czas dla Twoich finansów, wiele pieniędzy przetracisz na totalnie niepotrzebne wydatki, tym samym zacznij dosłownie panować nad sobą, swoimi potrzebami, emocjami, humorami. 


Uczucia - Nic negatywnego nie zadzieje się w tym aspekcie Twojego życia, chwilami będziesz tylko zmęczony partnerem, dlatego też staraj się od niego odpoczywać w czym nie ma niczego negatywnego. 


Zdrowie - Zajmij się odpornością organizmu, grozi Ci zapalenie gardła, infekcja wirusowa oraz poważne poczucie zmęczenia. 


Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Wodników to runa Ansuz

 

Horoskop dla zodiakalnych Ryb na lipiec  
 

Praca - Możesz w tym miesiącu poczuć się tak jakbyś utknął w dziwnym, zawodowym martwym punkcie, co nie oznaczać będzie niczego złego, negatywnego. Bardziej tylko dobitniej dostrzeżesz jak spocząłeś na przysłowiowych laurach, dlatego też zacznij realnie na przestrzeni  lipca planować to jak ma wyglądać Twoja zawodowa przyszłość. 
 

Finanse - Przed Tobą niespokojny czas pod kątem finansowym, okazać się może że co chwila będą przychodzić do Ciebie dziwne sploty zdarzeń, szczególnie te związane z Twoim zdrowiem, które skutecznie zaburzą Twoją finansową harmonię.


Uczucia - Przytłoczy Cię to że Twój związek od jakiegoś czasu był za idealny, za spokojny, cukierkowy. Mieć będziesz wrażenie, że ta cała relacja jest niczym innym jak dziecinną zabawą, farsą w której nie ma niczego prawdziwego. Przemyśl na ile umiesz być szczery wobec siebie, swoich potrzeb, nie oszukuj siebie i innych ludzi. 


Zdrowie - Zajmij się swoimi stawami kolanowymi, biodrowymi, zwróć też uwagę czy nie masz czasem uczulenia na słońce. 


Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Ryb to runa Tiwaz  

 

 


 

  

 

  
Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone 

    
 

    
 

Galeria: