Facebook
Twitter

Horoskop runiczny
Horoskop runiczny na wrziesień 2018 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na wrzesień
 


Praca - Będziesz w nadchodzącym miesiącu czuć się tak jakbyś nie potrafił się dogadać z osobami z zawodowego otoczenia. Nie będziesz umiał się dosłownie porozumieć w żadnej nawet najmniej istotnej, banalnej sprawie. Jeżeli szukasz pracy, bądź pragniesz otworzyć własną działalność ten miesiąc będzie ku temu idealnie sprzyjał.
 

Finanse - Czuć możesz dość silne lęki związane z Twoją finansową sytuacją, które z resztą nie będą mieć żadnego logicznego uzasadnienia. Być może masz przy sobie osobę, które przerzuca na Ciebie swoje zakompleksienie, poprzez co zaczynasz trząść się o swój byt niczym liść na wietrze. 
 

Uczucia - Wrzesień przyniesie wiele niemiłych zdarzeń, spięć między Tobą a partnerem, wielokrotnie nie będziesz mieć nawet ochoty przebywać w jego towarzystwie. Jesteś uparty, zawsze dążysz i realizujesz to czego pragniesz w przypadku Twojego związku, przemyśl czy nie lepiej będzie dać za wygraną. 
 

Zdrowie - Będziesz osłabiony, często zmęczony, poza tym notorycznie pojawiać się mogą na Twojej skórze różnego rodzaju zmiany dlatego też przemyśl jak się
odżywiasz oraz kontrolujesz swoje emocje. 

 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Baranów to runa Jera

 
 

Horoskop dla zodiakalnych Byków na wrzesień

 

Praca - Początek września zacznie się dla Ciebie naprawdę dobrze, atrakcyjnie jeżeli chodzi o przychodzące do Ciebie nowe zlecenia, które pozwolą Ci pokazać na co Cię stać, co potrafisz. Z biegiem kolejnych dni jednak ugrzęźniesz w licznych obowiązkach, dopadnie Cię znużenie, które może doprowadzić do tego że popełnisz poważny błąd, dlatego też nie wychodź przed szereg, nie bierz na swoje barki zbyt wielkiego obciążenia. 
 

Finanse - Ktoś z grona Twoich znajomych Cię oszuka i sprowadzi na Twoją osobę poważne finansowe problemy, straty. Nie będzie to czas sprzyjający dla większych wydatków, zaciągania jakichkolwiek finansowych zobowiązań. Skoncentruj się tylko na najważniejszych potrzebach i nie kieruj się przekonaniem iż ogólnie na prawie wszystko Cię stać. 
 

Uczucia - Poczuć możesz że Twój związek, ogólnie sfera uczuć Cię przerasta, tak jakbyś chciał odpocząć od tego wszystkiego co się z nią wiąże. Postaraj się przez moment nie myśleć o tym co będzie dalej z Tobą i partnerem oraz czy będziesz szedł sam czy z kimś przez życie. Pozwól by to co odnosi się do tego aspektu potoczyło się przez moment swoim własnym torem. 
 

Zdrowie - Skup się na swoich jelitach, całym metabolizmie. Zdecydowanie przydało się by Ci oczyszczanie organizmu z wszelkich złogów i toksyn.
 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Byków to runa Uruz


 

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na wrzesień 

 

Praca - Jeżeli od dawna dzieją się oraz otaczają Cię zawodowe konflikty, pomówienia zacznij działać i udaj się na bardzo szczerą rozmowę ze swoim szefem. Czasem nie da się pewnych spraw zamieść pod dywan, uaktywnij swoją silną stronę osobowości i pokaż co niektórym osobom w pracy na co Cię stać. Jeżeli poszukujesz pracy we wrześniu ona do Ciebie przyjdzie ale będziesz musiał pokonywać do niej nieco większą odległość. 
 

Finanse - Nachodzące cztery tygodnie nie zagrożą Twojej finansowej płynności, bezpieczeństwu. Ważne tylko będzie to byś uważnie podchodził do Twoim planów związanych z chęcią kupienia przez Ciebie nowego samochodu. 
 

Uczucia - W tej sferze Twojego życia nic się ważniejszego nie zadzieje, bardziej tylko mieć będziesz wrażenie że nie wiesz czego chcesz od siebie i partnera. To niedopasowanie sprawiać będzie, że często zamykać się będziesz w sobie co budzić będzie liczne podejrzenia u partnera odnośnie Twojej wobec niego lojalności. 
 

Zdrowie - Zadbaj o swoją odporność organizmu, szczególnie uważaj na dolne oraz górne drogi oddechowe. 
 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Ehwaz


 

Horoskop dla zodiakalnych Raków na wrzsień
 


Praca - Ten miesiąc nie będzie dla Ciebie pod kątem zawodowym korzystny, przynosić Ci będzie wiele rozczarowania, nic nie będzie się więc Ci udawało wcielić w życie pod kątem Twoich zawodowych pomysłów, projektów. Jeżeli planowałeś właśnie we wrzeniu założyć swoją firmę nic Ci z tego nie wyjdzie. Być może tak naprawdę źle postrzegasz pewne aspekty tej sfery Twojego życia, nie dostrzegasz błędów które popełniasz. 
 

Finanse - Bardzo łatwo sam z siebie, przez Twoje roztargnienie ściągniesz na siebie finansowe problemy, starty, pamiętaj więc by pilnować siebie i na siłę nie tworzyć, piętrzyć zbędnych finansowych obciążeń.
 

Uczucia - Długo trwający związek się wypali, z dnia na dzień przestanie mieć rację bytu dla Ciebie. Zbyt długo stałeś w miejscu, wykazywałeś się dosłownie wręcz lenistwem, celowym nie zauważaniem tego co czujesz, teraz przyjdzie Ci za to zapłacić nagłym rozpadem. 
 

Zdrowie - Grozi Ci nabawienie się poważnej infekcji w obrębie dróg oddechowych, zatok, unikaj więc zbytniego wychładzania organizmu oraz jego przemęczenia. 
 

Wspomagający znak runiczny na  wrzesień dla zodiakalnych Raków to runa Berkano 


 

 Horoskop dla zodiakalnych Lwów na wrzsień
 


Praca - Wrzesień niczym szczególnym nie zaskoczy Cię jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. Niczego więc nadzwyczajnego się nie spodziewaj, na pewno też nie masz co liczyć na to że ktoś zauważy Twój wkład w to jak funkcjonuje firma w której pracujesz. Wykonujesz tylko swoje obowiązki w czym zawsze pamiętaj nie ma niczego nadzwyczajnego.
 

Finanse - Bądź ostrożny podczas dokonywania opłat, bądź zakupów przez internet, możesz paść ofiarą oszustwa które będzie Cię drogo kosztować. 
 

Uczucia - Nie będziesz w stanie zapanować nad atmosferą w Twoim związku. Z jednej strony ze wszelkich swoich sił chcieć będziesz okazać partnerowi jak najwięcej uczucia, zrozumienia z drugiej Twoje Ja będzie popychało Cię w kierunku rozstawiania partnera po kątach. Zadaj sobie pytanie czy oby na pewno umiesz tworzyć realny związek, bazujący przede wszystkim na akceptacji i rozumieniu drugiego człowieka. 
 

Zdrowie - Wzmocnij swoją ogólną kondycję oraz wydolność organizmu. 
 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Lwów to runa Raidho


 
 
Horoskop dla zodiakalnych Panien na wrzesień
 


Praca - Wrzesień może być jednym z gorszych miesięcy jeżeli chodzi o zawodowy aspekt Twojego życia. Przygotuj się na same porażki, problemy, rzucanie Ci pod nogi przeszkód po to tylko by utrudnić Ci realizację powierzonych Ci zadań. Zacząć się realizować możesz tylko w innym miejscu pracy, przestań więc łudzić się że coś w tej firmie jeszcze osiągniesz. 
 

Finanse - O swoje pieniądze możesz być zupełnie spokojny, co więcej przestań je ciągle przeliczać, pozwól sobie na odrobinę rozrzutności dzięki której poczujesz że żyjesz. 
 

Uczucia - Czuć się będziesz dobrze w związku który od jakiegoś czasu tworzysz, warto byś jedynie przemyślał czy oby nie za bardzo przyzwyczaiłeś się do wygodnego życia przy boku partnera co skutecznie zaniża Twoją pomysłowość, kreatywność związaną z uczuciami i ich okazywaniem. 
 

Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem oraz stawami, gdyż zaczynają one być na poważnie osłabione i podatne na różnego rodzaju urazy, kontuzje. 
 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Panien to runa Ansuz
 

 

Horoskop dla zodiakalnych Wag na wrzesień
 


Praca - Przestań mieć jakiekolwiek wątpliwości, zacznij ufać sobie i działaj, szukaj nowej pracy, ponieważ dzięki swojemu zdecydowaniu, pewności co do słuszności podjętych przez Ciebie decyzji bardzo szybko przyciągniesz do siebie taką ofertę zatrudnienia dzięki której wejdziesz w czas pełnego zawodowego siebie spełniania.
 

Finanse - Ktoś może chcieć za wszelką cenę wymusić na Tobie pożyczenie mu większej sumy pieniędzy, więcej możesz poczuć się w takiej sytuacji tak jakby nie wolno Ci było powiedzieć nie. Popracuj nad swoją asertywnością odnoszącą się do właśnie sfery finansowej, ponieważ to jej brak sprowadza na Ciebie różnego rodzaju problemy związane z materią jako taką. 
 

Uczucia - Wrzesień będzie miesiącem rozstań, licznych sporów, kłótni i niedomówień. Nie będziesz miał najmniejszej nawet ochoty na to by choć częściowo pochylić się i zrozumieć swojego partnera, jeżeli więc tak naprawdę chcesz zakończyć relację w której jesteś zrób to i nie oszukuj siebie i jego. 
 

Zdrowie - Zadbaj o swój układ krążenia, może on coraz silniej się osłabiać, wybijać ze swojego właściwego mu rytmu co też coraz wyraźniej przekładać się będzie na Twoje samopoczucie.
 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Wag to runa Fehu


 

Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na wrzesień
 


Praca - Atmosfera w Twojej pracy momentami będzie Cię bardzo drażniła i męczyła, sprawiając iż chwilami chcieć ją będziesz tu i teraz rzucić. Bądź cierpliwy, spokojny, ponieważ pod koniec września okaże się że szef doskonale widzi Twój wysiłek, wkład w to by firma w której pracujesz funkcjonowała jak najlepiej, pamiętaj że nie warto jest się zwłaszcza w zawodowych sprawach kierować emocjami. 
 

Finanse - Przestań marnotrawić swoje pieniądze, przeznacz je na wzmocnienie swojej kondycji, sprawności fizycznej. Warto też przeznaczyć większą sumę gotówki na wyminę Twojej przestarzałej już garderoby. 
 

Uczucia - Związek w którym jesteś wyraźnie zacznie się wypalać, co więcej zaczniesz mieć wielką ochotę na to by poznawać coraz to nowych ludzi i nawet wchodzić w niezobowiązujące romanse. Twoje od dawna tłumione potrzeby na przestrzeni września z wielką siłą dadzą o sobie znać.
 

Zdrowie - Skup się na swoim układzie trawiennym, ma on coraz większy problem z odpowiednim przyswajaniem składników odżywczych poprzez co możesz być coraz bardziej osłabiony. 
 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Uruz


 
Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na wrzsień
 


Praca - Będziesz bardzo przemęczony wszelkimi zawodowymi obowiązkami, sprawami a nawet osobami z którymi na co dzień współpracujesz. Jeżeli tylko to będzie możliwe weź nawet kilka dni urlopu tak byś mógł odizolować się od wszystkiego co tworzy Twoją zawodową przestrzeń życia. 
 

Finanse - Czeka Cię nagły wydatek, zdarzenie, które mocno wstrząśnie Twoimi finansami  i ich bezpieczeństwem. Pamiętaj, że nigdy nie uda się Ci nad wszystkim panować oraz kontrolować tego co do Ciebie ma przyjść.
 

Uczucia - Często będziesz się z partnerem spierać, nawet ostro kłócić dlatego też nie będzie to udany miesiąc dla Twojego związku. Samotne osoby spod tego znaku zodiaku spotkać mogą kogoś kto będzie idealnie do was pasował, ważne tylko byście z pełną otwartością przyjeli i otworzyli się na wszystko to czym obdaruje was ten nowo poznany człowiek. 
 

Zdrowie - Zadbaj i to w sposób bardzo skrupulatny o stan Twoich stawów kolanowych. 
 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Strzelców to runa Laguz


 

Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na wrzesień
 


Praca - Twoja sfera zawodowa w sumie niczym Cię na przestrzeni września nie zaskoczy, niemniej jednak zacznij starać się być bardziej produktywny, twórczy w swojej pracy, tym czym się zajmujesz. Pamiętaj, że stagnacja, brak rozwoju zawsze prowadzą do dość poważnych problemów, strat, czy też nieszczęść.
 

Finanse - Twoje pieniądze będą dosłownie przelatywać Ci przez place, spodziewaj się więc licznych, często bezsensowych wydatków które tylko zaczną przepełniać Cię lękiem o Twoje materialne bezpieczeństwo. 
 

Uczucia - Jeżeli tylko zechcesz możesz stać się idealnym partnerem, pełnym wrażliwości, empatii oraz radości i akceptacji. Przestań więc bać się uczuć oraz nie postrzegaj siebie jako kogoś kto nie potrafi wręcz wyzwalać w sobie głębszych emocjonalnych stanów. 
 

Zdrowie - Wrzesień będzie kolejnym miesiącem Twojego coraz gorszego samopoczucia i formy. Zacznij na poważnie przyglądać się temu dlaczego jesteś tak silnie osłabiony, wiecznie źle się czujący. 
 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Sowillo 

 
Horoskop dla zodiakalnych Wodników na wrzesień
 


Praca - Twoja zawodowa sytuacja będzie najkrócej pisząc zupełnie nieprzewidywalna, dlatego też niczego nie bądź w tym aspekcie Twojego życia pewien. Przygotuj się na takie sploty zdarzeń dzięki którym będziesz musiał wykazać się wielką asertywnością, fachowością. pamiętaj również że w miejscu pracy nigdy nie możesz ufać osobom Cię otaczającym w pełni. 
 

Finanse - Pieniądze nie będę się Ciebie w ogóle trzymały w tym miesiącu, wszystko co tylko możliwe będzie Cię ich pozbawiać. Zaniedbania których się przez nawet lata dopuściłeś w różnych aspektach Twojej życiowej przestrzeni teraz się na Tobie zemszczą poprzez przytłoczenie Cię wszelkimi możliwymi wydatkami. 
 

Uczucia - Nastaw się na poznawanie nowych ludzi, nie ratuj swojego obecnego związku. Przestań być tak bardzo porządny, sam siebie umoralniający, flirty o ile są one świadome i niekrzywdzące nikogo mogą dać Ci wiele radości, spełnienia. 
 

Zdrowie - Zajmij się Twoim układem trawienia, krążenia, dobrze też będzie byś skontrolował poziom cholesterolu we krwi.
 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Wodników to runa Perthro

 

Horoskop dla zodiakalnych Ryb na wrzsień

 

Praca - Nie bój się zmian i takich które mogą w dobrym tego słowa znaczeniu wywrócić Twoje zawodowe życie do góry nogami. Wyzwania są niezbędne, ponieważ dzięki nim dostrzeżesz na ile Cię stać, jak jesteś silny. Wrzesień będzie idealnie sprzyjał poszukiwaniu nowej pracy, nawet takiej która znajdować się będzie za granicą. 
 

Finanse - Jeżeli nawet w minimalnym stopniu zaniedbywałaś swoje zdrowie ten miesiąc ściągnie na Ciebie dość poważne problemy związane z Twoim stanem zdrowia co będzie Cię drogo kosztować. Przestań przeznaczać spore sumy pieniędzy na te inwestycje które mają za zadanie jedynie wzmocnić Twoje poczucie wartości. 
 

Uczucia - W gruncie rzeczy nie umiesz już porozumieć się z partnerem, dlatego też czas przemyśleć sobie sens trwania w tym związku, który tylko czasem daje Ci namiastkę tworzenia czegoś stałego, wyjątkowego. Jeżeli jesteś samotną zodiakalną Rybą bądź ostrożny, ponieważ chwilowy romans może sprawić że zostaniesz rodzicem. 
 

Zdrowie - Zadbaj o swój system nerwowy, stawy, mięśnie. Wskazane też by było byś zaczął stosować różnego rodzaju techniki relaksacyjne.
 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Ryb to runa Mannaz

 


 
 
 
 
 

    
Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone 

    
 

    
 

Galeria: