Facebook
Google+
Twitter

Horoskop runicznyHoroskop runiczny na marzec 2018 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na marzec

Praca - Możesz na przestrzeni marca a szczególnie jego pierwszej połowie wpaść w zawodową euforię, poczucie bezgranicznego bezpieczeństwa. Wszystko będzie się ci udawać, iść po twojej myśli, bądź jednak czujny ponieważ ktoś a konkretnie kobieta czeka tylko na twój błąd, pomyłkę, także pamiętaj że będąc w pracy musisz być zawsze ostrożny. 
 

Finanse - Chwila twojej nieuwagi, naiwności ściągnie na ciebie poważne finansowe straty, możesz więc być wciągnięty w pożyczkę która będzie z czasem miała dla ciebie wręcz opłakane skutki. 
 

Uczucia - W tym temacie twojego życia nic dosłownie się nie zmieni, tym samym nie spodziewaj się poprawy, czy też pogorszenia relacji z partnerem. Utkniesz w przeświadczeniu iż nic nie możesz ze swoim związkiem zrobić, tym samym przeczekaj ten czas gdyż każdy twój ruch nie będzie wnosił nic nowego w twoje relacje z partnerem.
 

Zdrowie - Zadbaj o swoją skórę, dłonie, poza tym zajmij się wzrokiem który zdecydowanie zaczyna ci się pogarszać. 
 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Baranów to runa Fehu
 

 
 
Horoskop dla zodiakalnych Byków na marzec
 

Praca - Marzec sprzyjać będzie wszelkim szeroko pojętym zmianom w twojej sferze zawodowej. Bez namysłu więc szukaj nowej pracy, załóż własną działalność a z czasem okaże się że te właśnie kroki były bardzo celne i słuszne. Tym sam potraktuj ten miesiąc tak jakby był on nowym etapem w twoim zawodowym życiu.
 

Finanse - Zacznij inwestować w siebie, nie skupiaj się na rachunkach, zmartwieniach związanych z finansowym bezpieczeństwem. Czas najwyższy zająć się sprawianiem sobie przyjemności. 
 

Uczucia - Złudzenia które tak naprawdę łączyły i scalały twój związek doprowadzą do  jego rozłamu, przestaniesz czuć jakikolwiek sens w tym by trwać w relacji w której jesteś. Niekiedy jednoznaczne danie za wygraną pomaga i nie jest oznaką porażki, a pomóc może otworzyć się na nowy rozdział życia. 
 

Zdrowie - Zajmij się swoim układem nerwowym, kręgosłupem, często też mogą dokuczać ci skurcze w obrębie nóg.
 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Byków to runa Laguz
 

 

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na marzec
 

Praca - Unikaj zawodowych wyjazdów, szczególnie tych które związane będą z jakimikolwiek twoimi na nich wystąpieniami. To, że czujesz się pewnie ze swoją wiedzą nie oznacza że tak jest w rzeczywistości, tym samym możesz ośmieszyć się do tego stopnia że twój szef myśleć będzie o pozbyciu się ciebie z firmy. 
 

Finanse - Nie martw się o swoje pieniądze, przeznacz ich nawet niemałą część na wyjazd dzięki któremu móc będziesz tak naprawdę wypocząć. 
 

Uczucia - Czas wzlotów i upadków tak można by określić twój związek na przestrzeni marca, niczego w jego temacie nie możesz być pewnym stąd też waż swój każdy krok, słowo, gest. Osoby spod tego znaku zodiaku które dopiero co weszły w nowy związek nie powinny co do jego przyszłości snuć dalekosiężnych planów, gdyż na pewno nic wam z nich nie wyjdzie. 
 

Zdrowie - Dokuczać ci będzie całościowe osłabienie organizmu tym samym dosłownie dbaj o jego każdą część, staraj się jak najwięcej wypoczywać, szczególnie nie zarywaj nocy.
 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Barkano

 

Horoskop dla zodiakalnych Raków na marzec 


Praca - Przed tobą trudny zawodowy czas, licz się z porażkami, rozczarowaniami jeżeli chodzi o sprawy nad którymi tak skrupulatnie pracowałeś. Być może starałeś się za bardzo poprzez to błędnie oceniłeś pewne tematy, a twój wysiłek na nic się zdał. Zacznij kierować się dobrze pojętym dystansem jeżeli chodzi o sferę zawodową, w innym razie zaczniesz popełniać coraz więcej dość rażących wręcz pomyłek. Jeżeli prowadzisz własną firmę spodziewaj się urzędowej kontroli w tym miesiącu. 
 

Finanse - Wydatki, problemy, stresy tak można określić to co będzie działo się w tej sferze twojego życia. Bądź czujny, ostrożny i naprawdę rozważnie podchodź do każdej inwestycji, zakupu. 
 

Uczucia - Przed tobą czas w którym możesz wręcz rozstać się z partnerem, a poróżni was wszystko co wiąże się ze sprawami bytowymi, materialnymi jakie przecież również należą do waszego życia. Rozmijać się więc będziesz z partnerem, zupełnie inaczej rozumieć możesz to co określa się odpowiedzialnością, tym samym uznasz że trwanie w tym konkretnym związku tylko cię ogranicza, tłamsi twoją kreatywność. 
 

Zdrowie - Zadbaj o kręgosłup, jakość swojej krwi. Wielki wręcz nacisk połóż na jakość twojego snu, ponieważ twój organizm jest totalnie przemęczony. 
 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Raków to runa Berkano 

 

 Horoskop dla zodiakalnych Lwów na marzec
 

Praca - Czujesz się bardzo często kimś wyjątkowym w swojej pracy, masz wrażenie że bez twojej osoby firma w której pracujesz nie odnosiła by żadnych praktycznie sukcesów. Jeżeli zbyt mocno uwierz w te właśnie swoje przemyślenia spotka cię poważne zawodowe rozczarowanie związane z degradacją twojej osoby na niższe stanowisko. Pamiętaj że nie jesteś niezastąpiony. 
 

Finanse - Wydajesz za wiele pieniędzy na swoje kaprysy, zupełnie zbędne zachcianki. Takie podejście do twoich finansów przyciągnie do ciebie problemy związane z płynnością materialną, także zacznij w marcu bardziej logiczniej podchodzić do tego co określa się wydawaniem pieniędzy. 
 

Uczucia - Czas konfliktów, rozczarowań, rozstań tak można określić to co będzie czekać cię w sferze uczuć na przestrzeni marca. Nie ciągnij związku który nie spełnia twoich oczekiwań, znasz siebie i wiesz że nie umiesz być tolerancyjny, zawsze odczuwać musisz w byciu z drugim człowiekiem spełnienie w innym razie prędzej czy później dana relacja się rozpada, przepełniając cię przy okazji frustracją i zgorzknieniem. 
 

Zdrowie - Zadbaj o swój układ hormonalny szczególnie jeżeli jesteś kobietą spod tego znaku zodiaku. Dokuczać ci też mogą twoje stawy i mięśnie oraz wyraźnie obniżona kondycja emocjonalna. 
 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Lwów to runa Wunjo


 
 
Horoskop dla zodiakalnych Panien na marzec
 

Praca - Jesteś w swojej pracy wykorzystywany, ktoś z zawodowego otoczenia wyraźnie postrzega cię jako człowieka który jest naiwny, nie ma swojego zdania. Być może za wszelką cenę chciałeś być miły do osób z którymi na codzień pracujesz, co odniosło odwrotny skutek. Pamiętaj, jeżeli chcesz osiągnąć coś konkretnego w tym życiowym temacie musisz stać się stanowczy w innym razie zawsze będziesz stał na uboczu zawodowego spełnienia. 
 

Finanse - Przed tobą bardzo trudny miesiąc jeżeli chodzi o temat pieniędzy, czekają cię liczne wydatki, wręcz strata większej sumy gotówki. Grozi ci też wyłudzenie od ciebie pieniędzy dlatego też kieruj się wielką naprawdę ostrożnością jeżeli chodzi o zarządzanie swoim budżetem. 
 

Uczucia - Poprzez osobę swojego partnera leczysz tylko swoje kompleksy, niedowartościowanie. Przyjrzyj się czy oby taka twoja postawa nie przyczyniła się do tego że twoja druga połówka celowo wykorzystuje twoją uległość po to by cię manipulować. Tym samym okazać się może że od dłuższego czasu jesteś zdradzany, na każdym dosłownie kroku okłamywany. 
 

Zdrowie - Grozi ci poważny stan zapalny organizmu. Bardzo często też na przestrzeni marca dokuczać ci będzie potężne przemęczenie, zawroty głowy. 
 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Panien to runa Uruz


 

Horoskop dla zodiakalnych Wag na marzec


Praca - Bądź przygotowany na naprawdę trudny czas w twojej pracy, nie będzie czekać cię nic pozytywnego, bardziej tylko odnosić będziesz wrażenie, że przetracane są twoje wszelkie wysiłki, cała energia jaką wkładać będziesz w wykonywane przez ciebie obowiązki. Marzec będzie idealnym czasem by wcielić w życie wszelkie zawodowe zmiany, nie stój na siłę w miejscu, martwym punkcie ponieważ za czas niedługi nie będziesz miał już możliwości rozpocząć nowego rozdziału zawodowego życia. 
 

Finanse - Czeka cię naprawdę poważny wydatek związany z komputerem, bądź samochodem, przyjrzyj się też instalacji elektrycznej w mieszkaniu, ponieważ może grozić ci jej awaria a co za tym idzie znacząca strata gotówki. 
 

Uczucia - Jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem tym samym na chłodno podejdź do wszelkich przychodzących do ciebie plotek związanych z lojalnością oraz uczciwością twojego partnera. Liczy się twój osąd sytuacji i tylko na nim się opieraj. 
 

Zdrowie - Mężczyźni spod tego znaku zodiaku powinni zająć się swoją prostatą. Zacznij konsekwentnie też inaczej się odżywiać ponieważ grozi ci i to niechybnie otyłość. 
 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Wag to runa Wunjo 


 
Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na marzec
 

Praca - Będziesz czuł się wypalony, zmęczony tym co odnosi się do twoich zawodowych obowiązków, całej tej przestrzeni życia. Z jednej strony nic szczególnie ważnego nie będzie dziać się na przestrzeni marca jeżeli chodzi o twoje zawodowe sprawy, nie mniej jednak bardzo trudno ci się będzie zebrać do tego by poczuć w sobie radość oraz wolę by efektywnie wykonywać swoje zadania. Pamiętaj, że to ty decydujesz o tym czego w danym temacie życia doświadczasz, co więc możesz zrobić by poczuć się zawodowo spełniony. 
 

Finanse - Twoja nieuwaga, roztargnienie może ściągnąć na ciebie poważne wydatki, także uważaj byś sam nie ściągnął na siebie zbędnej finansowej straty. 
 

Uczucia - Marzec sprzyjać będzie wchodzeniu przez ciebie w nowe związki, znajomości. Bez namysłu więc otwórz się na poznawanie ludzi, nie zamykaj się w domu, jeżeli jesteś samotny musisz sam szczerze chcieć zmienić ten stan twojego życia. Szczęście wymaga twojej inicjatywny, przyciągnięcia go do siebie. 
 

Zdrowie - Dokuczać ci będzie układ trawienia, konkretnie żołądek. Będzie on bardzo nadwrażliwy dlatego też zwracaj uwagę na dietę oraz jakość spożywanych przez ciebie pokarmów. 
 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Skorpionów to runa Mannaz


Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na marzec


Praca - Nie wmawiaj sobie że los ci nie sprzyja jeżeli chodzi o sferę pracy, korzystaj i ciesz się z tego co masz, co osiągnąłeś. Możesz być zupełnie spokojny jeżeli chodzi o wszelkie twoje zawodowe, biznesowe projekty. Pamiętaj jednak że widzenie wszystkiego w czarnych barwach momentalnie może sprowadzić na ciebie problemy, także nie dostrzegaj ich tam gdzie ich nie ma.
 

Finanse - Zajmij się skrupulatnym regulowaniem swoich płatności, zaległości. Marzec będzie sprzyjał wszelkim porządkom związanym z twoimi finansami, poprzez taką postawę otworzysz na się na przyciąganie dobrobytu do swojego życia w kolejnych miesiącach. 
 

Uczucia - Pustaka, nijakość tak można określić twój związek oraz całą sferę uczuć. Zostaw więc sprawy twojej relacji naturalnemu biegowi, los niekiedy sam najlepiej rozwiązuje wszelkie spory, niedomówienia. Uzdrawianie czegoś na siłę przysparza bardzo często większych szkód niż pożytku.  
 

Zdrowie - Będzie ci często dokuczać migrenowy, ostry ból głowy. Zadbaj też o swoje oczy oraz pracę układu pokarmowego, twoje jelita są w dość opłakanym stanie. 
 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Strzelców to runa Eihwaz


 
Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na marzec
 

Praca - W tym miesiącu czekać cię będzie przewidywalność oraz niezmienność tego konkretnego aspektu życia, tym samym niczym się nie martw i nie stresuj. Bardziej tylko z jak największym spokojem, akceptacją podchodź do swoich często męczących obowiązków, zaakceptuj fakt iż musisz pracować jeżeli chcesz się rozwijać, realizować swoje marzenia.  
 

Finanse - Będzie to dość niespokojny, zmienny miesiąc dla twoich finansów, tym samym nie zachowasz równowagi oraz stabilności jeżeli chodzi o wszelkie twoje wydatki, zobowiązania. Czuć się wręcz będziesz tak jakbyś zupełnie nie miał nic do powiedzenia w tym co dzieje się w tym konkretym temacie twojego życia.
 

Uczucia Zaufaj intuicji, swoim uczuciom, nie analizuj tego co wypada a czego nie jeżeli chodzi o okazywanie twoich uczuć do partnera. Stań się sobą a czekać cię będzie naprawdę udany miesiąc jeżeli chodzi o to co dziać się będzie w twoim związku. Pamiętaj że los czasem potrafi nawet ciebie zaskoczyć, tym samym jeżeli jesteś samotny możesz się naprawdę zakochać co na początku będzie dla ciebie dziwnym doznaniem. 
 

Zdrowie - Twój cały układ nerwowy będzie w opłakanym stanie, także z wielką uwagą zajmij się panowaniem nad emocjami, nerwami. 
 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Koziorożców to runa Ingwaz


Horoskop dla zodiakalnych Wodników na marzec
 

Praca - Będziesz na początku marca mocno rozczarowany oraz przemęczony, tym samym naprawdę trudno ci być może skupić się nad obowiązkami, projektami od których co ważne zależeć będzie twoja dalsza kariera w tym konkretnym miejscu. Jeżeli mieć tylko będziesz taką możliwość weź kilka dni urlopu poprzez niego nabierzesz sił poprzez które zaczniesz pracować na najwyższych obrotach swoich możliwości. 
 

Finanse - Przed tobą spokojny i bardzo udany miesiąc w tym temacie życia, także bez żadnych obaw, stresów wydawaj wręcz swoje pieniądze tak byś za ich pomocą był jak najbardziej szczęśliwy, zadowolony z życia.  
 

Uczucia - Nie bój się rozstania, przecięcia związku który ci nie służy oraz zupełnie cię ogranicza. Pamiętaj, że życie nie kończy się na tej konkretnej relacji, przed tobą szczęście, spełnienie więc nie tkwij w relacji która karze ci stać tylko w marazmie oraz rezygnacji z siebie. 
 

Zdrowie - Zajmij się swoją odpornością, witalnością organizmu. Zadbaj o stan skóry szczególnie dłoni, poza tym przyjrzyj się swojemu kręgosłupowi krzyżowemu. 
 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Wodników to runa Naudiz

 

Horoskop dla zodiakalnych Ryb na marzec
 

Praca - Jeżeli od jakiegoś już czasu poszukujesz nowej pracy spodziewaj się że ten konkretny miesiąc umożliwi ci rozpoczęcie swojej zawodowej kariery w miejscu które pozwoli ci w pełni rozwinąć swoje możliwości. Pamiętaj tylko by być w pełni asertywnym nie pozwolić sobie na to by z czasem osoby z zawodowego otoczenia weszły ci przysłowiowo na głowę. 
 

Finanse - Nic nie będzie zagrażać twojej finansowej płynności oraz bezpieczeństwu, nie mniej jednak kobieta będąca twoją dobrą znajomą chcieć będzie cię zmanipulować i poprzez szantaż emocjonalny wyciągnąć od ciebie sporą sumę gotówki. 
 

Uczucia - W twoim związku nic szczególnie ważnego się nie zadzieje, utkniesz w przewidywalności relacji którą tworzysz. Doceń fakt że łączy ciebie z partnerem prawdziwa przyjaźń, czasem zbyt wysoka temperatura związku może doprowadzić do jego zniszczenia.  Zastanów się kto z grona twoich znajomych zazdrości ci tego co w sferze uczuć osiągnąłeś. 
 

Zdrowie - Skup się na swoim ciśnieniu krwi, jest ono wyjątkowo niestabilne co może naprawdę poważnie przyczyniać się do jakości twojego funkcjonowania. 
 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Ryb to runa Hagalaz


 
 
 
 
 
 

    
Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone 

    
 

    
 

Galeria: