Facebook
Google+
Twitter

Horoskop runiczny
Horoskop runiczny na kwiecień 2021 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na kwiecień 

Praca - Los nie będzie Ci sprzyjał tym samym naprawdę trudno będzie Ci wcielić w życie Twoje plany, dzięki którym mógł byś wzmocnić swoją zawodową pozycję. Im silniej będziesz do czegoś dążyć, tym bardziej napotykać będziesz na problemy, co powinno nakłonić Cię do pomyślenia o zmianie pracy. 


Finanse - Kwiecień będzie idealnie sprzyjał temu byś zainwestował nawet większą sumę pieniędzy w wyjazd, wypoczynek który pozwoli Ci nabrać energii, zapału do działania, spełniania swoich marzeń. 


Uczucia - Związek w którym jesteś będzie Cię totalnie denerwował, męczył, drażnił, poczujesz się tak jakbyś nie był w stanie niczego pozytywnego dostrzec w tej relacji, partnerze. Postaw na siebie, nie trzymaj się czegoś co tak naprawdę wyzwala w Tobie same negatywne emocje. 


Zdrowie - Będziesz odczuwał wyraźne przemęczenie organizmu, chroniczne wręcz znużenie i bezsilność. Może dokuczać Ci kręgosłup oraz problemy natury ciśnieniowo - krążeniowej. 


Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Baranów to runa Ansuz

 


 

Horoskop dla zodiakalnych Byków na kwiecień   

Praca
- Nie przyjmuj w tym miesiącu walecznej postawy, ponieważ w Twojej pracy nic negatywnego się nie zadzieje. Tym samym przez chęć siłowego udowadniania wszystkim że masz rację co do tego jak daną sprawę, projekt zrealizować możesz ściągnąć na siebie poważne problemy.


Finanse - Przez chwilę możesz poczuć się tak jakbyś nie panował nad swoimi finansami, jakby Twoje pieniądze w przedziwny sposób same gdzieś znikały. Skoncentruj się na kontentych inwestycjach, tym co jest Ci naprawdę potrzebne a okaże się nagle że masz całkiem dużo pieniędzy i możesz czuć się bezpiecznie jeżeli chodzi o przestrzeń Twojego materialnego bytu.


Uczucia - Możesz poczuć się tak jakbyś zupełnie zagubił się w swoim związku, tym czego od niego tak naprawdę oczekujesz, czas najwyższy nieco zmienić postrzeganie pewnych spraw, ponieważ często sam nie wiesz co jest Twoim prawdziwym spełnieniem jeżeli chodzi o uczucia, relacje z ludźmi. 


Zdrowie - Zadbaj o swój układ pokarmowy, szczególnie jelita, możesz też mieć problem z przemianą materii. 


Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Byków to runa Jera

 

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na kwiecień      

Praca - Nie kieruj się tym co będziesz słyszał jeżeli chodzi o kondycję firmy w której pracujesz. Plotki mogą tylko wpłynąć na Twoje zaangażowanie w obowiązki, kreatywność dzięki której właśnie w tym miesiącu będziesz mógł pokazywać się z jak najlepszej strony i zabłysnąć w pracy. 


Finanse - Nieco więcej pieniędzy będą pochłaniały Twoje codzienne sprawy, które wcześniej nie generowały takich kosztów. Warto będzie byś zastanowił się nad tym czemu tak się dzieje, co sprawia że coraz mocniej zaburzona jest harmonia Twojej finansowej płynności. 


Uczucia - Nic nie zmieni się w sferze Twoich uczuć, związku, będziesz więc musiał uzbroić się w cierpliwość, ponieważ kwiecień nie odmieni tego byś zaczął czuć się człowiekiem kochanym, akceptowanym przez drugą będącą z Tobą osobę. 


Zdrowie - Zadbaj o kręgosłup, zęby oraz to czym się odżywiasz, jak funkcjonuje Twoja przemiana materii. 


Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Ansuz

 

Horoskop dla zodiakalnych Raków na kwiecień    

Praca - Twoja praca będzie Cię coraz bardziej zawodzić, rozczarowywać tym samym nie będziesz wiedział w tym czym się w niej zajmujesz żadnej radości, sensu. Przemyśl, czym tak naprawdę chciał byś się zajmować i zacznij to w tym miesiącu wcielać w życie. 


Finanse - Możesz być zupełnie spokojny o stan Twoich finansów, ich bezpieczeństwo, praktycznie nic nie wpłynie negatywnie na Twoją finansową płynność, pamiętaj tylko by nie zazdrościć innym ich stanu posiadania. 


Uczucia - Nigdy nie da się w pełni wszystkiego poznać, zrozumieć, tym samym nie poznasz w pełni partnera, nie wnikniesz w jego myśli, odczucia. Jeżeli przestaniesz być spięty, zbyt natarczywy w relacji w której jesteś wejść powinieneś w naprawdę dobry uczuciowy czas. 


Zdrowie - Mogą często dokuczać Ci migrenowe bóle głowy, problemy ciśnieniowe, poza tym Twoja skóra będzie wyjątkowo nadwrażliwa, skłonna do podrażnień. 


Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Raków to runa Isa

 

 Horoskop dla zodiakalnych Lwów na kwiecień     

Praca - Unikaj konfliktów w pracy, udowadniania wszystkim że masz rację, na pewno wiesz co robisz, mówisz. Dla pewnych osób z zawodowego otoczenia jesteś zbyt problemowy, dlatego czas najwyższy nauczyć się dobrze rozumianej pokory, która szybciej niż myślisz przyciągnie do Ciebie awans, podwyżkę. 


Finanse - Czekają Cię miłe niespodzianki jeżeli chodzi o finanse, tym samym kwiecień w pełni pozwoli Ci cieszyć się finansową płynnością, bezpieczeństwem. Warto byś zainwestował w poprawę swojego wykształcenia lub zdobycia w końcu prawa jazdy. 


Uczucia - Nie będziesz w stanie porozumieć się z partnerem, kompletnie jego racje nie będą do Ciebie trafiały. Zaczniesz jeszcze silniej skupiać się na sobie, na tym co daje Ci spokój, radość, czas być może najwyższy szczerze przyznać się do tego, że jest Ci najlepiej z samym sobą. 


Zdrowie - Będziesz mocno zmęczony, do głosu dojdą liczne tkwiące w Tobie neuralgie, uczulenia, nadwrażliwości dzięki którym mieć będziesz wrażenie że dokucza Ci dosłownie całe Twoje ciało, organizm.


Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Lwów to runa Wunjo

 Horoskop dla zodiakalnych Panien na kwiecień     

Praca
- Kwiecień będzie zdecydowanie dobrym, udanym miesiącem dla Ciebie jeżeli chodzi o wszelkie ważne dla Ciebie zawodowe sprawy, pomysły. Spodziewaj się dobrych wieści związanych z podwyżką, awansem, jeżeli uznasz że chcesz zmienić pracę, właśnie ten miesiąc będzie ku temu idealnie sprzyjał. 


Finanse - W Twoje finanse, ich płynność wkradnie się sporo zamieszania, bałaganu, stąd też musisz być bardziej ostrożny, uważany i nie dokonywać co niektórych inwestycji pod wpływem chwilowego impulsu.


Uczucia - Jeżeli chcesz stworzyć prawdziwy związek, partnerską relację ten miesiąc będzie ku temu wyjątkowo dobrze sprzyjał. Nie skupiaj się na przeszłości, tym co Ciebie w sferze uczuć spotkało negatywnego, jeżeli otworzysz się na zupełnie nowy rozdział swojego życia okaże się że blisko Ciebie jest ktoś, kto daży Cię prawdziwym uczuciem. 


Zdrowie - Wzmacniaj swoją kondycję, odporność, witalność oraz przemianę materii.


Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Panien to runa Ehwaz

 

Horoskop dla zodiakalnych Wag na kwiecień    

Praca - Nie uda się Ci nic praktycznie osiągnąć w sprawach zawodowych, jeżeli więc liczysz na przełom w Twojej karierze będziesz musiał pogodzić się porażką, koniecznością skupiania się na tym co od dawna już wykonujesz. Nie szukaj nowej pracy, nie myśl że ot tak jesteś w stanie zmienić obecny stan rzeczy jeżeli chodzi o szybkie popchnięcie Twojego zawodowego rozwoju. 


Finanse - Będziesz musiał zmagać się licznymi przychodzącymi do Ciebie wydatkami, które nie pozwolą Ci na zbytnią finansową wolność. Najwięcej kosztów generować będzie Twoje bezpośrednie domowe otoczenie, które od dawana zaniedbujesz. 


Uczucia - Przenikać będą Cię liczne wątpliwości co do wierności oraz lojalności partnera, co więcej zaczniesz ulegać presji otoczenia, które wręcz na siłę chce przekonać Cię do tego byś rozstał się z partnerem.


Zdrowie - Skup się na odpowiedniej regeneracji, odpoczynku poza tym dokuczać może Ci kręgosłup. 


Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Wag to runa Ehwaz
Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na kwiecień  

Praca - Los będzie Ci sprzyjać tym samym wiele ważnych dla Ciebie zawodowych spraw układać się będzie po Twojej myśli. Możesz nagle dostać bardzo ciekawą zawodową propozycję, której przyjęcia nie powinieneś się wahać. 


Finanse - Zainwestuj w poprawę swojego zdrowia, kondycji, również fizycznego wyglądu, przestań trzymać przy sobie pieniądze na tzw. czarną godzinę, co tylko tamuje ich właściwy energetyczny obieg wokół Ciebie. 


Uczucia - W tej sferze Twojego życia nastąpi zastój, marazm, którego w żadnym razie nie zmieniaj na siłę, ponieważ może to doprowadzić do zakończenia związku w którym jesteś.


Zdrowie - Będzie dokuczać Ci często uporczywy migrenowy ból głowy, problemy ciśnieniowo - krążeniowe co wiązać się będzie ze zbyt zasiedziałym trybem Twojego codziennego funkcjonowania. 


Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Gebo 

 
Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na kwiecień     

Praca
- Każde Twoje działanie w pracy nie będzie przynosić właściwego efektu, tym samym poczujesz się bezsilny, tak jakbyś w żadnym razie nie był w stanie wpłynąć na to co odnosi się do bezpośrednio Twojego zawodowego otoczenia. Musisz przemyśleć sobie co daje Ci właściwie to konkretne miejsce pracy, czy czasem nie trwasz w nim tylko z przyzwyczajenia, wygody. 


Finanse - Czeka Cię miała niespodziana tym samym spodziewaj się nagłego przypływu pieniędzy które pozwolą Ci odetchnąć, poczuć się pod kątem finansowym bezpiecznie. Kwiecień nie będzie dobry dla zaciągania przez Ciebie żadnych finansowych zobowiązań. 


Uczucia - Będziesz rozdarty między chęcią uwolnienia się ze związku który tworzysz a poczuciem że może warto jest mu dać szansę i trwać w nim. Swoim niezdecydowaniem będziesz tworzyć niepotrzebne napięcia, konflikty które jeszcze bardziej będą przepełniać Cię negatywnymi, zbędnymi emocjami. 


Zdrowie - Dokuczać Ci będzie kręgosłup, tworzące się w jego obrębie przykurcze, możesz mieć też wrażenie że całe Twoje ciało jest osłabione, bardzo nadwrażliwe. 


Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Strzelców to runa Fehu

 

Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na kwiecień      

Praca
- Będziesz na przestrzeni tego miesiąca otrzymywał wiele tzw. zbiegów okoliczności dzięki którym będziesz mógł wzmocnić swoją zawodową pozycję, pewność siebie, rozwój nieco zastałej Twojej kariery. Nie bój się wyzwań, ponieważ najbliższe tygodnie umożliwią Ci wejście na zupełnie inny zawodowy etap, poziom. 


Finanse - Twoim finansom, ich bezpieczeństwu na pewno nic nie będzie zagrażać, nieustannie jedynie tylko Ciebie przenikać będą liczne myśli, wątpliwości co do tego czy oby na pewno dobrze zarządzasz pieniędzmi. Na przestrzeni kwietnia możesz spodziewać się niezapowiedzianego przyjścia do Ciebie większej sumy gotówki. 


Uczucia - Jeżeli chodzi o Twoje uczucia, związek będzie mieć się zupełnie dobrze, przewidywalnie tym samym nie musisz się niczego obawiać. Cały czas dobrze również mieć się będzie Twoje porozumienie, komunikacja z partnerem, tym samym postaraj się cieszyć tym co masz, jak wygląda Twoje codzienne, uczuciowe funkcjonowanie. 


Zdrowie - Będziesz bardzo przemęczony, znużony. Często dokuczać Ci będą nerwobóle, bóle mięśni, stawów, poza tym mieć będziesz tendencję do zatrzymywania wody w organizmie. 


Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Wunjo 

 
Horoskop dla zodiakalnych Wodników na kwiecień    

Praca
- Przenikać będą Cię liczne wątpliwości, niepewność, przekonanie że tak naprawdę chyba nie powinieneś pracować w tym konkretnym miejscu, ponieważ tamuje ono rozwój Twoich zawodowych możliwości, marzeń. Poświęć nadchodzące tygodnie na to by dokładnie zaplanować każdy Twój ruch który sprawi, że zaczniesz czuć się zawodowo spełniony. 


Finanse - Możesz byś spokojny o bezpieczeństwo swoich pieniędzy, uważaj na nie jedynie podczas wyjazdów, które mogą okazać się bardziej kosztowne niż na pierwszy rzut oka się to wydawało. 


Uczucia - Nie bież wszystkiego do siebie, Twój partner nie ma ochoty Cię skrzywdzić. Być może jesteś zbyt przewrażliwiony dzięki czemu wyolbrzymiasz wiele spraw tworząc tym samym zbędne napięcia, konflikty. 


Zdrowie - Zadbaj o swoją dietę, zacznij nią wzmacniać swoją witalność, krew oraz kręgosłup, cały Twój kościec. 


Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Wodników to runa Wunjo 

 

Horoskop dla zodiakalnych Ryb na kwiecień    

Praca
- Możesz na przestrzeni kwietnia poczuć się tak jakby Twoja praca, to co z nią się dzieje zatrzymało się w jednym i tym samym martwym punkcie. Jeżeli jednak skupisz się na pozytywach jakie daje Ci to czym się zajmujesz okaże się, że jesteś naprawdę zawodowo spełnionym człowiekiem.


Finanse - Mieć będziesz sporo drobnych wydatków, dzięki którym czuć się będziesz tak jakbyś po woli ale skutecznie tracił grunt pod nogami. Bądź ostrożny, czujny, ufaj swojej intuicji a okaże się że nic złego nie zadzieje się z Twoją finansową płynnością.


Uczucia - Nie próbuj niczego zmieniać jeżeli chodzi o tą sferę Twojego życia, przeczekaj nachodzące tygodnie, ponieważ nie odmienią one tego jak wygląda Twój związek, czy też uczuciowa przestrzeń. Czasem bycie cierpliwym może dać lepsze efekty niż siłowe działania i tą zasadą w kwietniu co do tematu uczuć się kieruj. 


Zdrowie - Może dokuczać Ci układ trawienny, poprzez co czuć się możesz wyraźnie przemęczony, ociężały, pozbawiony witalności. Mieć też będziesz tendencję do łapania różnego rodzaju infekcji. 


Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Ryb to runa Kenaz

 

 

 


 
Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone 

    
 

    
 

Galeria: