Facebook
Google+
Twitter

Horoskop runiczny
Horoskop runiczny na czerwiec 2020 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na czerwiec

 

Praca - Czerwiec będzie bardzo pracowitym miesiącem, w którym wszystko nabierze przedziwnej ciężkości, mozołu. Bądź cierpliwy, skup się na swoich mocnych stronach, wiedzy a okaże się że systematycznie, widocznie zbliżasz się do momentu w którym będziesz mógł ponownie cieszyć się zawodową stabilizacją. 
 

Finanse - Przestań uważać że nie masz wpływu na swoje finanse, to w jakim one są stanie. Przeznacz nieco pieniędzy na poprawienie swojej ogólnej sprawności, motoryki ciała, poruszania się. 


Uczucia - W tym aspekcie Twojego życia wszystko stanie w miejscu, zatrzyma się w martwym punkcie. Każda Twoja zmiana, próba wskrzeszenia uczucia miedzy Tobą a partnerem do niczego pozytywnego nie doprowadzi, stąd też przeczekaj ten czas, niczego nie rób na siłę. 


Zdrowie - Zamij się swoimi emocjami, sferą psychiki, która jest mocno osłabiona, nadwyrężona. Mogą też dokuczać Ci liczne nerwobóle, neuralgie.


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Baranów to runa SOWILLO

 
 

Horoskop dla zodiakalnych Byków na czerwiec  
 

Praca - Nie będzie to udany miesiąc dla Twoich zawodowych spraw, tym samym przygotuj się na czas porażek, zawodów, konieczności wykazania się cierpliwością. Jeżeli spodziewałeś się awansu, który miałeś przyobiecany od dawna nic z tego nie wyjdzie. Zacznij się zastanawiać co możesz zmienić w tym temacie swojego życia, pamiętaj że każde niepowiedzenie, gorszy czas można przekuć na sukces, zwycięstwo. 


Finanse - Początek czerwca będzie dość trudny, przygotuj się wiele wydatków szczególnie związanych z autem o ile je posiadasz. Staraj się nie analizować swojej całej finansowej sytuacji, ponieważ kolejne dni tego miesiąca skutecznie pokazywać Ci będą że nic szczególnie złego nie dzieje się z Twoją finansową płynnością. 


Uczucia - Twój związek wydawać się Ci będzie praktycznie w każdym jego aspekcie zły, blokujący Cię, dołujący oraz ograniczający Twój rozwój. Przemyśl więc czy oby sam nie próbujesz przekonać siebie na siłę by uwolnić się z relacji która nie jest tak negatywna jak Ty ją właśnie widzisz. 


Zdrowie - Dokuczać Ci może kręgosłup, ogólne osłabienie i przemęczenie organizmu, możesz też mieć tendencję do zatrzymywania złogów, wody w organizmie. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Byków to runa KENAZ

 

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na czerwiec      


Praca - Czerwiec będzie sprzyjał szukaniu przez Ciebie nowej pracy, nie oglądaj się za siebie, nie rozpamiętuj tego ile Twoich planów się nie zrealizowało. Zacznij wszystko od nawa, kieruj się pewnością że właśnie teraz rozpocząłeś drogę do pełnego zawodowego spełnienia. 


Finanse - Musisz być ostrożny jeżeli chodzi o to na co przeznaczać będziesz swoje pieniądze. Wiele zaplanowanych wydatków, inwestycji będziesz musiał odłożyć na inny czas, czerwiec będzie tym samym dla Ciebie miesiącem oszczędzania. 


Uczucia - Możesz mieć nieustanne wrażenie, że Twój partner nie jest z Tobą szczery, coś przed Tobą ukrywa. Twoja pewność siebie, spójność postrzegania będzie osłabiona więc nie wyciągaj zbyt daleko idących wniosków, nie działaj pochopnie. 


Zdrowie - Będziesz mieć tendencję do łapania różnego rodzaju stanów zapalnych, infekcji.


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Bliźniąt to runa MANNAZ

 

Horoskop dla zodiakalnych Raków na czerwiec   
 

Praca - Czerwiec będzie z jednej strony bardzo przewidywalny jeżeli chodzi o Twoje zawodowe sprawy, z drugiej czuć możesz narastającą w Tobie frustrację, poczucie że tak naprawdę chcesz czegoś więcej od tej sfery życia. Pamiętaj by nie podejmować zbyt pochopnych zawodowych decyzji. 


Finanse - Nic nie powinno zaburzyć Twojej finansowej płynności, możesz skupić się na realizacji tych planów, które wymagać będą wydania większej nawet sumy pieniędzy. 


Uczucia - W nadchodzących tygodniach zaczniesz czuć coraz wyraźniejszą ochotę by wprowadzić do swojego uczuciowego życia jak najwięcej porządku, harmonii co może nawet wiązać się z podjęciem przez Ciebie decyzji o rozstaniu z obecnym partnerem. Mieć możesz wrażanie że nie masz już żadnej ochoty na to by do czegokolwiek się zmuszać. 


Zdrowie - Mogą dokuczać Ci w czerwcu częste migrenowe bóle głowy, dbaj też o swoje oczy ponieważ grozi Ci ich poważne podrażnienie. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Raków to runa JERA

 

 Horoskop dla zodiakalnych Lwów na czerwiec  


Praca - Wszystko będzie zależeć od Twojej pewności siebie, konsekwencji oraz tego jak kierować będziesz swoją komunikacją z ludźmi z którymi współpracujesz. Tym samym wykaż się wiekszą empatią, łagodnością a okaże się że Twoje zawodowe plany szybko i bezproblemowo zaczną się realizować. 


Finanse - Będziesz musiał dość uważanie i ostrożnie podchodzić do wydatków, zarządzania finansami. Osoba której ufałeś, która była Twoim przyjacielem z premedytacją może chcieć wyciągnąć od Ciebie pieniądze, których nie zechce Ci nigdy zwrócić.


Uczucia - We wszystkim można dostrzec plusy i minusy tym samym zacznij być bardziej obiektywny w tym jak podchodzisz do swojego związku, partnera, co więcej czas najwyższy byś zaczął mu okazywać więcej akceptacji, uczuć, zrozumienia. 


Zdrowie - Możesz czuć się wyjątkowo mocno zmęczony, fizycznie osłabiony. Twoja sprawność, witalność będzie w kiepskim stanie. Kobiety spod tego znaku zodiaku mogą mieć poważne problemy hormonalne. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Lwów to runa SOWILLO

 Horoskop dla zodiakalnych Panien na czerwiec    
 

Praca - Czerwiec będzie dla Ciebie i Twoich zawodowych spraw trudnym czasem, w którym będziesz zmagać się z wieloma przeciwnościami, problemami, ograniczeniami. Możesz nawet posprzeczać się z szefem, ponieważ jego wobec Ciebie postawa wyda się Ci wyjątkowo złośliwa. Czas najwyższy pomyśleć o swoim rozwoju, być może powinieneś założyć właśnie teraz swoją działalność. 


Finanse - Wiele pieniędzy będziesz musiał wydawać na sprawy rodzinne, domowe, co skutecznie będzie Cię dołować, ponieważ odnosić będziesz wrażenie, że na wszystko brakuje Ci pieniędzy. Czas stać się bardziej asertywnym jeżeli chodzi o to jak zarządzasz swoimi pieniędzmi. 


Uczucia - Nic pozytywnego nie będzie dziać się w Twoim związku, czerwiec będzie miesięcym częstych konfliktów, które pokazywać Ci będą że coraz silniej otwierasz się na byciem wolnym człowiekiem, który nie ma ochoty trwać w związku, jakiejkolwiek relacji. 


Zdrowie - Dokuczać Ci będzie kręgosłup, mieć również będziesz wrażenie że całe Twoje ciało jest napięte, dokucza Ci jeden wielki dyskomfort. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Panien to runa MANNAZ

 

Horoskop dla zodiakalnych Wag na czerwiec   
 

Praca - Będziesz musiał wykazywać się w tym miesiącu uległością, pokorą, podporządkowaniem się pod wolę szefa. Czerwiec nie będzie sprzyjał Twoim dążeniom do wcielania w życie od dawna zaplanowanych przez Ciebie zawodowych zmian. Skupiaj się jedynie na ogarnianiu codzienności, tego co Tworzy Twoją bezpośrednią zawodową przestrzeń. 


Finanse - Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twoich finansów, postaraj się skupić na mieszkaniu, zainwestuj w to by lepiej Ci się w nim żyło, przebywało. 


Uczucia - Zaufaj sobie, pozwól prowadzić się swojej intuicji, przestań wszystko mierzyć zimnym umysłem. Jeżeli wyzwolisz w sobie więcej naturalności, spontaniczności okaże się że samoczynnie wiele problemów w Twoim związku odeszło, rozwiązało się. 


Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup, nie przeciążaj go, warto też zmienić dietę, tak by efektywniej odżywiała ona Twój organizm. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wag to runa OTHALA
Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na czerwiec  


Praca - Czerwiec będzie miesiącem przełomowym dla Twoich zawodowych spraw, rozwoju kariery. Tym samym bądź czujny, odważny, bez namysłu wykorzystuj te zbiegi okoliczności, które mogą wpłynąć na to co dalej dziać się będzie z Twoim zawodowym aspektem życia. 


Finanse - Wiele pieniędzy będziesz musiał przeznaczyć na sprawy związane z potrzebami Twoich domowników, niestety w czerwcu będziesz musiał zapomnieć o swoich planach, pomysłach, czy potrzebach. 


Uczucia - W Twoim związku, całej sferze zawodowej nastąpi jeden wielki zastój, stagnacja. Nie licz na poprawę porozumienia z partnerem, nie spotkasz też osoby która prawdziwie ujmie Cię za serce. Warto jest byś zrobił rachunek sumienia i odpowiedział sobie na pytanie czy oby na pewno wiesz czym jest bycie z drugim człowiekiem. 


Zdrowie - Możesz czuć się mocno przemęczony, rozbity, poza tym Twoja skóra wykazywać będzie coraz większą nadwrażliwość, skłonność do podrażnień. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Skorpionów to runa KENAZ


Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na czerwiec   
 

Praca - Będziesz w tym miesiącu zaliczał coraz to nowe, kolejne zawodowe porażki, rozczarowania, tym samym musisz wykazywać się wielką siłą, cierpliwością. Jeżeli szukasz pracy czerwiec nic w tym temacie nie zmieni. 


Finanse - Przed Tobą czas licznych wydatków, dosłownego wycieku pieniędzy na te sprawy, których kompletnie się byś nie spodziewał. Czas konkretnie przemyśleć to jak ogólnie wygląda Twoje podejście do pieniędzy, ich przez Ciebie posiadania. 


Uczucia - Relacja w której jesteś wejdzie w czas totalnej przewidywalności, nijakości, nudy. Poczujesz się zmęczony partnerem, tym że musisz wiele swojej uwagi ku niemu kierować. Przemyśl czego tak naprawdę oczekujesz od tej relacji, osoby. 


Zdrowie - Coraz mocniej możesz odnosić wrażenie że każda czynność którą wykonujesz Cię męczy, wiele do życzenia zostawiać będzie Twoja przemiana materii, metabolizm. Możesz też zacząć wyraźnie przybierać na wadze. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Strzelców to runa HAGALAZ

 

Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na czerwiec      

 

Praca - Przed Tobą miesiąc silnie przewidywalny jeżeli chodzi o wszystko co odnosi się do Twojej zawodowej przestrzeni, związanych z nią spraw. Będziesz musiał tylko i wyłącznie odtwarzać zadania, obowiązki które znasz na pamięć, nie spodziewaj się żadnych znaczących zmian w tym aspekcie Twojego życia. 


Finanse - Twoje finanse będą Cię rozczarowywać, napawać lękami, niepewnością. Zacznij rozumieć, że od Ciebie tylko zależy to jak wygląda Twoja finansowa sytuacja, płynność. 


Uczucia - Związek w którym jesteś w niczym kompletnie się nie zmieni, wszystko więc będzie takie jak zwykle. Sam musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy taki stan rzeczy na pewno Ci odpowiada. Zacznij też bardziej wierzyć że prawdziwe uczucie do drugiego człowieka naprawdę istnieje. 


Zdrowie - Będziesz w czerwcu mocno osłabiony, przemęczony, poza tym mogą dokuczać Ci liczne nerwobóle, osłabiona sprawność fizyczna. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Koziorożców to runa ISA

 
Horoskop dla zodiakalnych Wodników na czerwiec   
 

Praca - Będziesz musiał w tym miesiącu poważnie przewartościować wiele spraw, zastanowić się czemu nie możesz się zawodowo spełnić, rozwinąć swojej kariery. Postaw  na siebie, na to co zawsze chciałeś w życiu robić, przestań stawiać na szeroko rozumiane wygodnictwo. 


Finanse - Stan Twoich finansów będzie mocno zagrożony, nieustannie dziać się będzie coś co pozbawiać będzie Cię pieniędzy, dlatego bądź czujny i ostrożny, szczególnie jeżeli chodzić będzie o wyjazd w sprawach zawodowych. 


Uczucia - Postaw na intuicję, to jak będzie Cię ona prowadzić szczególnie w chwilach gdy poróżnisz się z partnerem. Przyjmij zasadę że tak naprawdę nie warto jest skupiać się na zbędnych emocjach, takich jak gniew, lęk. 


Zdrowie - Zajmij się swoimi emocjami, szczególnie stanami lękowymi, poza tym możesz mieć częste uporczywe migreny, bóle związane z pracą Twojej wątroby, trzustki. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wodników to runa TIWAZ

 

Horoskop dla zodiakalnych Ryb na czerwiec   


Praca
- Wiele będzie zależeć od Ciebie, tym samym jeżeli zaczniesz się w pracy zachowywać asertywnie, pewnie, przyciągniesz do siebie takie zdarzenia, które pozwolą Ci wzmocnić swoją zawodową pozycję. Ktoś z kim na codzień współpracujesz chce i czeka na Twoje potknięcie dlatego też musisz jeszcze silniej i dobitniej pokazać swoją siłę, pewność siebie. 


Finanse - Przed Tobą miesiąc mocno nieprzewidywalny jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i płynność Twoich finansów. Przyjść mogą do Ciebie sprawy o których celowo zapominałeś poprzez co nie uda się Ci wywinąć z płatności, zobowiązań których udawałeś że nie ma. 


Uczucia - Związek, uczucia wydadzą się Ci ogólnie pisząc bezcelowe, nic niewnoszące w Twoje życie. Coraz silniej mieć będziesz wrażenie że bycie z samym sobą daje Ci więcej inspiracji niż nieustanne dbanie o to by dany związek był zawsze idealny. 


Zdrowie - Zadbaj o swój układ krążenia, zdecydowanie też wzmocnij swoją ogólną wydolność organizmu. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Ryb to runa DAGAZ

 

 

 
Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone 

    
 

    
 

Galeria: