Facebook
Google+
Twitter

Horoskop runiczny
Horoskop runiczny na grudzień 2020 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na grudzień  

Praca - Ten miesiąc pozwoli Ci zawodowo rozwinąć skrzydła, zacząć wcielać w życie Twoje od dawna odkładane na bok marzenia. Nie oglądaj się za siebie, nie bój się nieznanego ponieważ będziesz mieć zaproponowaną zmianę pracy, wejście z kimś w spółkę, czego w żadnym razie nie odrzucaj. 


Finanse - Będziesz musiał uważać na swoje pieniądze, dbać o to by nie były one marnowane, trwonione. Łatwo Ci będzie wpaść w problemy z utrzymaniem płynności finansowej, bytowej, bądź więc czujny, ostrożny. 
 

Uczucia - W związku który tworzysz może zagościć dość napięta atmosfera, dlatego staraj się ważyć każde słowo, emocje. To, że w partnerze widzisz same wady nie oznacza że jest tak naprawdę, być może szukasz powodu by się z nim celowo rozstać. 
 

Zdrowie - Zadbaj o kręgosłup, ogólną sprawność swojego organizmu, postaraj się też lepiej, efektywniej wysypiać. 
 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Baranów to runa Othala 

 
 

Horoskop dla zodiakalnych Byków na grudzień  

Praca - Przed Tobą miesiąc który może Cię znacząco i mocno zdziwić, zaskoczyć, ponieważ mieć będziesz coraz mocniejsze poczucie, że tak naprawdę obecna sytuacja w żadnym razie nie pozwoli Ci rozwinąć swoich zawodowych pomysłów oraz wcielić ich w życie. Jeżeli będziesz czujny, okaże się że właśnie w grudniu móc będziesz wiele osiągnąć. 


Finanse - Bądź ostrożny i bardziej uważany jeżeli chodzi o to na co wydajesz swoje pieniądze, tym samym kieruj się zasadą, że nie wszystko musisz mieć na zawołanie. Jeżeli zachowasz dobrze rozumiany umiar nic nie zagrozi Twojej finansowej płynności. 


Uczucia - Możesz poznać kogoś wyjątkowego, kto zmieni całe Twoje życie, samopoczucie, nastawienie do świata. Ważne jest tylko to, byś nie ograniczał się przez rozpamiętywanie przeszłości, tego co ktoś Ci przykrego zrobił, pamiętaj też by słuchać jedynie głosu swojego serca, intuicji. 


Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem, całą fizyczną wydolnością, poza tym zadbaj o swoje emocje, psychikę, która zaczyna poważnie wpływać na Twoją odporność organizmu. 


Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Byków to runa Perthro 

 

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na grudzień       

Praca - Nie próbuj na siłę pokazywać jak bardzo jesteś stanowczy, pracowity, skuteczny w swoich zawodowych działaniach. Grudzień będzie miesiącem wyraźnego zastoju jeżeli chodzi o tą sferę Twojego życia, tym samym bądź cierpliwy, kiedy trzeba pokorny, nie zawsze wybieganie przed szereg jest dla nas korzystne. 


Finanse - Będziesz mieć sporo wydatków związanych z różnego rodzaju sprawami urzędowymi. Możesz też właśnie o pieniądze pokłócić się ze swoim do tej pory najlepszym przyjacielem, co będzie spowodowane poważnymi różnicami waszych poglądów związanych z tym jak powinno się zarządzać swoimi pieniędzmi. 


Uczucia - Musisz być ze sobą sprecyzowany, zdecydowany jednoznacznie na to czego chcesz od partnera, czy też uczuć jako takich. Jeżeli nieustannie trwać będziesz w konflikcie ze sobą doprowadzisz do poważnego sporu w relacji w której jesteś. 


Zdrowie - Zadbaj o właściwą dietę, przyjmuj też o wiele więcej żelaza, naturalnych witamin. 


Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Ehwaz


 

Horoskop dla zodiakalnych Raków na grudzień   

Praca - Będziesz doświadczał wielu zawodów, porażek, tym samym przygotuj się na nieco trudniejszy zawodowy czas. Okazać się również może że nie możesz liczyć na zrozumienie, empatię od osób z którymi pracujesz od wielu lat. Przemyśl więc czy nie trzeba zweryfikować Twojego podejścia do tego na ile pozwalasz sobie na asertywność. 


Finanse - Rachunki które masz do uregulowania będą się dosłownie mnożyć, tym samym czeka Cię miesiąc oszczędzania, skrupulatnego planowania swoich wydatków. 


Uczucia - To że czujesz się rozczarowany swoim związkiem wynika bardziej z Twojego nastawienia do siebie, świata. Wyzwól w sobie więcej radości, ciepła, a okaże się że relacja w której jesteś wiele Ci daje. Grudzień wyjątkowo sprzyjać będzie temu byś poznał prawdziwą miłość. 


Zdrowie - Zadbaj o swoją gospodarkę wodną organizmu, pracę nerek. Warto też jest byś skupił się na swoim układzie nerwowym, ponieważ coraz mocniej przepełniać Cię zaczynają zbędne lęki i napięcia. 


Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Raków to runa Perthro 

 

 Horoskop dla zodiakalnych Lwów na grudzień    

Praca - Czas na postawienie na siebie, na swoje plany, założenia. Czasem trzeba pokazać swoją stanowczość, pewność siebie, jeżeli będziesz pewny siebie, silny, asertywny ten miesiąc wieloma zawodowymi zbiegami okoliczności Cię zaskoczy.


Finanse - Najważniejsze byś nie wpadał w panikę, pamiętaj że czasem warto na spokojnie podejść do niektórych sytuacji. Jeżeli zapanujesz nad sobą okaże się że Twoja materialna sytuacja nie jest w cale taka zła. 


Uczucia - W Twoim związku nic szczególnego się nie zadzieje, ciągle więc będą powstawać między Tobą a partnerem napięcia oraz chwile odprężenia, spokoju. Skup się na panowaniu nad sobą, ponieważ ta sfera życia niczego innego nie wniesie w Twoje codzienne życie.


Zdrowie - Często dokuczać Ci będzie układ pokarmowy, szczególnie zadbaj o swoją wątrobę, ponieważ często nie dawać Ci ona będzie spokoju. 


Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Lwów to runa Uruz

 Horoskop dla zodiakalnych Panien na grudzień    

Praca - Zachowaj spokój, wszelkie możliwe opanowanie w pracy. Jeżeli wykażesz się logicznym, bardzo wyważonym podejściem do tego co dziać się będzie wokół Ciebie zyskasz szacunek szefa i jego przychylność. 


Finanse - Możesz nie panować nad swoimi finansami, wydatkami, tym samym wiele pieniędzy wydasz na rzeczy które są Ci do niczego niepotrzebne co poważnie może naruszyć Twoją finansową płynność. 


Uczucia - Relacja w której jesteś nie przetrwa, ten miesiąc pokaże Ci jak bardzo jesteś oddalony od partnera, jak mocno stał się Ci on obcym człowiekiem. Skup się na sobie, na realizowaniu swoich różnych planów. Sfera uczuć powinna zostać przez Ciebie odłożona na dalszy plan. 


Zdrowie - Będziesz mocno osłabiony, Twoja witalność, kondycja zostawiać będzie wiele do życzenia. Dokuczać Ci będą stawy, kręgosłup, układ pokarmowy. Możesz też mieć poważne problemy z wysypianiem się. 


Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Panien to runa Tiwaz

 

Horoskop dla zodiakalnych Wag na grudzień    

Praca - Twoja praca może wyjątkowo mocno Cię w tym miesiącu drażnić, męczyć. Mieć będziesz wrażenie, że wszystko Ci w niej przeszkadza oraz że nie jesteś w stanie się w niej odnaleźć. Bądź spokojny, wyważony w swoich emocjach, nastrojach a okaże się że czeka Cię miła niespodzianka ze strony szefa. 


Finanse - Czeka Cię wiele finansowych problemów, wydatków. Możesz nawet odnieść wrażanie że wszystko sprzysięgło się przeciwko Tobie, przemyśl więc czy czasem nie jest tak że od wielu tygodni straciłeś właściwe panowanie, zarządzanie swoimi finansami. 


Uczucia - Szczególnie długoletnie związki dla osób z tego znaku zodiaku będą wchodzić w czas poważnych kryzysów, konfliktów. Nachodzący miesiąc przetestuje to czy oby na pewno związek w którym jesteś jest tak stabilny jak Ci się wydaje. 


Zdrowie - Dokuczać Ci będzie poważne osłabienie, przemęczenie organizmu, możesz też nabawić się infekcji układu pokarmowego. 


Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Wag to runa Perthro
Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na grudzień  

Praca - Możesz mieć wrażenie że tak naprawdę właśnie teraz zaczynasz rozwijać zawodowe skrzydła, możliwości, nie mniej bądź czujny, uważny, ponieważ to co wyda się Ci łatwe, wręcz pewne w swoim sukcesie może stanowić pułapki które z czasem mogą poważnie zablokować rozwój Twojej kariery. 


Finanse - Czekają Cię spore wydatki związane z nagłymi awariami które mogą uparcie nawiedzać Twój dom. Uważaj też podczas przemieszczania się samochodem, możesz go poważnie uszkodzić a tym samym ponieść spore koszty. 


Uczucia - Ta sfera życia kompletnie będzie się blokować, zmierzać w coraz poważniejsze problemy, kryzysy, których raczej nie pokonasz. Przemyśl wszystko i podejmij decyzję o rozstaniu, ponieważ jak sam to czujesz tylko męczysz się w tej konkretnej relacji. 


Zdrowie - Skup się na poprawie swojego metabolizmu, przemiany materii, zacznij też lepiej nawadniać swój organizm. 


Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Gebo

 
Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na grudzień    

Praca - Los nie będzie Twoim sprzymierzeńcem tym samym nic nie będzie udawać się Ci wcielić w życie jeżeli chodzi o realizowanie Twoich zawodowych pomysłów. Musisz więc przygotować się na wiele porażek, problemów, które tylko pokażą Ci jak wiele jeszcze musisz się nauczyć by osiągnąć zawodowe spełnienie. 


Finanse - Możesz być zupełnie spokojny o swoje finanse, jedynie nieco więcej pieniędzy wydać będziesz musiał na różne sprawy formalne, związane z koniecznością zapłaty przez Ciebie jakiegoś rachunku, rozliczenia. 


Uczucia - Trudno Ci będzie porozumieć się z partnerem, co więcej mieć będziesz wrażenie, że każdego dnia toczysz z nim systematyczną wojnę, która coraz więcej kosztuje Cię zdrowia, dobrej energii. Czas więc na zdecydowane działania, dzięki którym poczujesz że jesteś pogodzony ze sobą, żyjesz tak jak chcesz.


Zdrowie - Uważaj na swój kręgosłup, stawy, możesz też odczuwać problemy ciśnieniowo - krążeniowe. 


Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Strzelców to runa Kenaz

 

Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na grudzień      

Praca - Będziesz doświadczał tego samego jeżeli chodzi o Twoją zawodową przestrzeń, nic w tym aspekcie Twojego życia się nie zmieni, tym samym jedyne zmagać się będziesz ze swoim własnym przemęczeniem, znużeniem, obowiązkami. 


Finanse - Możesz mieć w tym miesiącu wrażenie że Twoje finanse są coraz bardziej zagrożone, niepewne. Jeżeli tylko zapanujesz nad tak naprawdę samym sobą okaże się że nic złego nie dzieje się z Twoją sytuacją bytową. 


Uczucia - Jeżeli chodzi o Twój związek wejdzie on w stabilny okres, tym samym nic nie będzie rzutować na właściwe relacje, porozumienie z Twoim partnerem. Czuć się będziesz zupełnie dobrze w związku jaki tworzysz, pamiętaj jedynie by nie oczekiwać za wiele od tej relacji ponieważ nie ma ludzi idealnych. 


Zdrowie - W opłakanym stanie będzie Twój cały układ nerwowy, czuć się będziesz wyjątkowo osłabiony, przemęczony. 


Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Dagaz

 
Horoskop dla zodiakalnych Wodników na grudzień   

Praca - Musisz być czujny w pracy, ponieważ ktoś może narobić Ci wiele problemów, zawirowań, które mogą wpłynąć na Twoją przyszłość w tym konkretnym miejscu. Pamiętaj że musisz zawsze być siebie pewny, liczyć na samego siebie, wówczas przyciągniesz do siebie same zawodowe sukcesy. 


Finanse - Bądź spójny oraz pewny siebie, tego w co chcesz w tym miesiącu zainwestować swoje pieniądze. Jeżeli pokierujesz się własnym osądem, intuicją nic nie zagrozi Twojemu materialnemu bezpieczeństwu. 


Uczucia - Twój związek, uczuciowa przewidywalność będzie Cię wyjątkowo mocno denerwować, drażnić. Poczujesz się tak jakbyś chciał uciec z tego w czym na codzień tkwisz. Pamiętaj że nie wszystko da się uratować, tym samym nie trwaj w relacji w którą od dawna nie wierzysz. 


Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem, ogólną wydolnością swojego organizmu oraz układu krążenia. 


Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Wodników to runa Ingwaz

 

Horoskop dla zodiakalnych Ryb na grudzień   

Praca - Będziesz ciągle rozczarowywany tym czego będziesz w swojej pracy doświadczać. Nie będzie to dobry miesiąc do tego byś realizował swoje zawodowe pomysły, tym samym postaraj się przeczekać najbliższe tygodnie, skup się jedynie na tym byś nie popełniał żadnych błędów ponieważ mogą one wyjątkowo mocno drażnić Twojego szefa. 


Finanse - Możesz być zupełnie spokojny o swoje finanse, zacznij tylko nieco uważanej zarządzać płatnościami odnoszącymi się do rachunków.


Uczucia - W sferze uczuć nic nie będzie się zmieniać, tym samym czuć będziesz tak jakbyś utknął w jednym i tym samym miejscu, momencie. Nie musi taki stan rzeczy oznaczać czegoś złego, bardziej tylko skup się na swoich oczekiwaniach, tym czego tak naprawdę chcesz od tej sfery Twojego życia. 


Zdrowie - Możesz mieć wrażanie totalnego wręcz przemęczenia, osłabienia, dodatkowo zajmij się tym jak ogólnie pracują Twoje nerki. 


Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Ryb to runa Ingwaz

 


 
Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone 

    
 

    
 

Galeria: