Facebook
Google+
Twitter

Horoskop runicznyHoroskop runiczny na czerwiec 2021 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na czeriwec
 

Praca - Jeżeli skupisz się na swojej pracy, obowiązkach, tym co tworzy Twoją zawodową codzienność doświadczać będziesz jednego z bardziej udanych dla Ciebie miesięcy pod kątem zawodowym. Im bardziej będziesz chciał przeforsować swoje pomysły tym więcej ściągać będziesz na siebie problemów. 


Finanse - Nic nie powinno wpływać negatywnie na stan oraz bezpieczeństwo Twoich finansów, możesz jedynie odnieść wrażenie że coraz więcej pieniędzy przetracasz na sprawy zupełnie nieważne. 


Uczucia - Nie tkwij w relacji, która nic już dla Ciebie nie znaczy, o czym z resztą doskonale wiesz. Jeżeli podejmiesz zdecydowane działania ten właśnie miesiąc pozwoli Ci poznać kogoś z kim stworzyć nawet będziesz mógł stały związek. 


Zdrowie - Zadbaj o swoją witalność oraz poprawę swojej fizycznej sprawności, wydolności. 


Wspomagający znak runiczny na czerwic dla zodiakalnych Baranów to runa Kenaz

 


 

Horoskop dla zodiakalnych Byków na czerwiec

Praca
- Możesz otrzymać w czerwcu bardzo ciekawą zawodową propozycję dzięki której wiele będzie mogło się odmienić w Twojej zawodowej przestrzeni. Bądź odważny, pewny siebie, nie myśl o tym co będzie, co może pójść nie tak. Jeżeli zaufasz sobie będziesz mógł zacząć cieszyć się realnym zawodowym rozwojem. 


Finanse - Często przychodzić będą do Ciebie finansowe problemy, nagłe wydatki które mocno naruszą Twoją materialną harmonię. Bądź ostrożny, czujny, zaniechaj nadmiernego wydawania pieniędzy. Masz w swoim otoczeniu kobietę której ufasz a która celowo ściągnie na Ciebie problemy związane z płynnością Twoich finansów. 


Uczucia - Często będziesz się z partnerem sprzeczał, mieć możesz do niego pretensje o tak naprawdę wszystko to co jest nie tak w waszym życiu. Być może szukasz dziury w całym co świadczyć może o tym, że czas przemyśleć sensowność trwania w tej relacji. 


Zdrowie - Często dokuczać będą Ci migrenowe bóle głowy, poza tym czuć się możesz nieustannie zmęczony, osłabiony. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Byków to runa Gebo 

 

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na czerwiec      Praca - Nie skupiaj się na drobnych niepowodzeniach, stresach które będą Ci w tym miesiącu w pracy często dokuczać. Jeżeli skupisz się na sobie, na swoich możliwościach, umiejętnościach okaże się że Twój szef wynagrodzi Cię za Twoją wytrwałość, pewność siebie. 


Finanse - Przed Tobą miesiąc sporych wydatków związanych z domem. Być może remont mieszkania który przeprowadzasz zmusi Cię do przeznaczenia na niego znacznie większej sumy pieniędzy. 


Uczucia - Czerwiec umożliwi Ci poznanie osoby która może nawet stać się Twoim życiowym partnerem, pamiętaj jedynie by nie trwać w danych przekonaniach, nie rozpamiętuj swoich uczuciowych niepowodzeń. 


Zdrowie - Zadbaj o swoją gospodarkę wodną organizmu oraz pracę nerek. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Isa

 

Horoskop dla zodiakalnych Raków na czerwiec    Praca - Możesz spodziewać się pojawienia zupełnie przez Ciebie nieoczekiwanej propozycji zmiany pracy, odcięcia się od tego czym się obecnie zajmujesz. Jeżeli będziesz odważny okaże się że skorzystanie z tego co podsuwa Ci los było najlepszą Twoją decyzją. 


Finanse - Czekają Cię liczne wydatki natury urzędowej, jeżeli niedawno kupiłeś mieszkanie okaże się że jego dostosowanie do Twoich potrzeb wygeneruje znacznie więcej kosztów niż można się było spodziewać. 


Uczucia - Przestań się skupiać na sprawach mało ważnych, na chwilowych nieporozumieniach które przecież nie obrazują tego co z partnerem do siebie czujecie. Jeżeli docenisz autentyczność Twojego związku atmosfera w nim się zacznie natychmiast poprawiać. 


Zdrowie - Zacznij dbać o swoje serce, układ krążenia oraz to jak ma się Twoja przemiana materii. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Raków to runa Eihwaz

 

 


Horoskop dla zodiakalnych Lów na czerwiec Praca - Będziesz miał wrażanie że nic nie dzieje znaczącego w Twojej pracy, tak jakby nagle zatrzymała się ona w jednym i tym samym miejscu. Skup się bardziej na porządkowaniu swojej zawodowej przestrzeni, nie zawsze musisz doświadczać samych spektakularnych zdarzeń, które stawiać będą Cię na piedestale, w centrum zainteresowania. 


Finanse - Przed Tobą miesiąc licznych wydatków, związanych z praktycznie każdą sferą Twojego życia, nie uda się Ci w czerwcu zachować finansowej harmonii, płynności. 


Uczucia - Poczujesz przypływ świeżego powietrza jeżeli chodzi o to co dziać się będzie w Twoich uczuciowych sprawach. Poznasz człowieka który obdarzy Cię prawdziwym uczuciem ważne tylko byś sam zaczął bardziej akceptować to że każdy człowiek jest inny, niepowtarzalny. 


Zdrowie - Możesz mieć wyraźny problem z przemianą materii, układem trawiennym, grozi Ci jego poważna infekcja wirusowa lub bakteryjna. 


Wspomagający znak runiczny na czerwca dla zodiakalnych Lwów to runa Tiwaz

 

 Horoskop dla zodiakalnych Panien na czerwiec     


Praca - Tylko pozornie mieć będziesz wrażanie że niczego nie uda się Ci w obecnym miejscu pracy zrealizować, rozwinąć się w niej. Jeżeli z nieco większym dystansem podejdziesz do samego siebie, przestaniesz brać wszystko na poważnie okaże się że firma w której pracujesz daje Ci wiele spełniania oraz satysfakcji. Czekać będą Cię w czerwcu liczne zawodowe wyjazdy. 


Finanse - Czeka Cię w tym miesiącu sporo finansowych napięć, stresów, które związane będą z tym, że przydarzać się Ci będą sytuacje które jakby na złość wyciągąć będą od Ciebie pieniądze. Ktoś z grona Twoich przyjaciół może chcieć celowo ściągnąć na Ciebie finansowe problemy. 


Uczucia - W Twoim związku nie zadzieją się żadne zasadnicze zmiany, Twoje porozumie z partnerem nie ulegnie poprawie, mieć wręcz będziesz jeszcze wiekszą ochotę na spędzanie swojego czasu bez niego a tym samym wdawanie się w romanse. 


Zdrowie - Możesz odczuwać wyraźne problemy z kręgosłupem, stawami biodrowymi oraz kolanowymi. Warto też będzie zająć się stanem Twoich zębów. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Panien to runa Fehu 

 

Horoskop dla zodiakalnych Wag na czerwiec    Praca - Przed Tobą trudny zawodowo miesiąc, tym samym przygotuj się na wiele przeciwności, problemów które nie pozwolą Ci osiągnąć tego co sobie zaplanowałeś. Może okazać się że masz przy sobie w pracy wroga, który zrobi wszystko by pomieszać Ci szyki. Zastanów się więc czy oby nie lepiej będzie gdy zaczniesz rozglądać się za nową pracą. 


Finanse - Czeka Cię wiele wydatków natury urzędowej, formalnej, tym samym zachowaj w czerwcu jak największą finansową ostrożność. 


Uczucia - Czas postawić na siebie, na to co czujesz, czego tak naprawdę chcesz jeżeli chodzi o Twoje uczuciowe spełnienie. Jeżeli zaczniesz jasno określać siebie, swoje potrzeby, ale też i pewność siebie okaże się że ten czerwiec znacząco odmieni Twoją uczuciową pustkę, stagnację. 


Zdrowie - Wzmocnij swoją witalność, odporność, sprawność fizyczną. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wag to runa Gebo 

 Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na czerwiec  


Praca - Bliska Ci znajoma, przyjaciółka sprawi że znacząco odmieni się Twoja zawodowa sfera. Prawdopobnie może ona Ci powiedzieć o bardzo ciekawej ofercie pracy którą powinieneś przyjąć, zainteresować się nią, nawet jeśli nie myślałeś o zmianie pracy. 


Finanse - Nieco rozważniej podchodź do swoich wydatków, inwestycji, ponieważ sam ściągasz na siebie problemy, których potem żałujesz. 


Uczucia - Macie z partnerem wiele nieprzychylnych wam osób, które tak naprawdę źle wam życzą. Czas by przemyśleć sens utrzymywania co niektórych znajomości, przestań też patrzeć na partnera przez pryzmat tego co sądzą o nim inni. 


Zdrowie - Możesz odczuwać problemy związane z kręgosłupem szyjnym, poza tym często odczuwać będziesz fizyczne zmęczenie, osłabienie. Zdecydowanie też źle będzie mieć się jakość Twojego snu. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Skorpionów to runa Ehwaz

 
Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na czerwiec     
 

 

 

Praca - Osoby z Twojego bezpośredniego otoczenia w pracy celowo wprowadzają Cię w błąd, mamią Cię. Czas wykazać zdecydowanie więcej asertywności, pewności siebie, pokaż swoją siłę przebicia a okaże się, że nikt w pracy nie jest w stanie wpłynąć na osiągane przez Ciebie sukcesy. 
 

Finanse - Czerwiec będzie sprzyjał dokonywaniu przez Ciebie zakupów, inwestycji które znacząco wpłyną na jakość Twojego codziennego życia. Kieruj się tym samym zasadą mówiącą iż pieniądze są po to by dobrze Ci się żyło. 
 

Uczucia - Będziesz w tym miesiącu mógł się szczęśliwie zakochać, poznasz osobę która będzie tą właściwą. Przemyśl jedynie czy oby nie kierujesz się jeszcze zbyt mocno schematami, założeniami, przekonaniami które mogą wpłynąć na to czy będziesz potrafił otworzyć się na drugiego człowieka. 
 

Zdrowie - Zadbaj o swój żołądek, układ trawienny, zacznij się bardziej świadomie odżywiać. 
 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Strzelców to runa Gebo 

 

Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na czerwiec      Praca - Jeżeli szukasz nowej pracy lub chcesz właśnie w tym miesiącu wcielić w życie od dawna planowane przez Ciebie pomysły musisz przygotować się na rozczarowania, porażkę. Skup się bardziej na tym co masz, co każdego dnia wypełnia Twoją zawodową przestrzeń. Czerwiec nie będzie korzystny byś spełniał swoje daleko idące marzenia, które i tak od dawna odkładałeś w czasie. 


Finanse - Możesz być spokojny o stan oraz bezpieczeństwo swoich finansów, przemyśl jedynie czy nie zamykasz się za bardzo na przyciągnie do siebie materialnego powodzenia, pamiętaj że stan Twojego umysłu odgrywa tutaj kluczowe znaczenie. 


Uczucia - Skupiaj się nad tym co jest dobre w Twoim związku, co łączy Cię z partnerem, przestań nadawać zbędnej ciężkości swojej relacji. Nie musisz być logiczny, przewidywalny w swoim sposobie bycia, wyrażania się. 


Zdrowie - Zadbaj o swoje stawy oraz mięśnie, możesz czuć się często przemęczony szczególnie jeżeli chodzi o czystość Twojego myślenia, zdolności koncentracji. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Koziorożców to runa Tiwaz

 
Horoskop dla zodiakalnych Wodników na czerwiec   


Praca - Nie zajmuj się niczym ważnym, trudnym, co będzie kosztować Cię wiele wysiłku, energii jeżeli chodzi o Twoje zawodowe sprawy. Skup się w tym miesiącu nad tym by budować wokół siebie spokój, harmonię, w żadnym razie nie oglądaj się na to jak pracują, co osiągają osoby z Twojego zawodowego otoczenia. 


Finanse - Nic nie będzie zagrażać Twoim finansom, jeżeli masz w domu zwierzę jego zdrowie może tylko nieco bardziej naruszyć stan Twoich finansów. 


Uczucia - Będziesz czuć się zmęczony związkiem, tematem uczuć jako takich, trudno będzie Ci wykrzesać z siebie choć minimalną chęć do tego by cokolwiek zmienić w Twojej relacji. Jeżeli jesteś sam uznasz że tak naprawdę jest Ci dobrze z samym sobą i nie masz ochoty  by skupiać się na szukaniu drugiej połówki. 


Zdrowie - Zadbaj o swoje emocje, szczególne układ nerwowy, poza tym kobiety spod tego znaku zodiaku mogą mieć problemy natury hormonalnej. 


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wodników to runa Othala 

 

Horoskop dla zodiakalnych Ryb na czerwiec    


Praca - Skup się na tylko podstawowych zawodowych obowiązkach, zadaniach, nie myśl o tym by coś zmienić, poprawić w Twoim codziennym funkcjonowaniu jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia. Czerwiec nie będzie sprzyjał wcielaniu przez Ciebie jakichkowiek zawodowych zmian, co więcej mogą one Cię wiele kosztować jeżeli na siłę udowadniać będziesz swoją niezależność, siłę woli. 


Finanse - Przeznacz więcej niż zazwyczaj pieniędzy na poprawę swojego zdrowia, kondycji, samopoczucia. Mogą w tym miesiącu jedynie zdarzać Ci się drobne zarządzania losu które będą wymagać od Ciebie wyłożenia nieco większych pieniędzy. 


Uczucia - Postaw na siebie, jasno określaj swoje oczekiwania, poglądy, odczucia. Partner tak naprawdę w znacznym stopniu nie wie co się dzieje w Twoim wnętrzu, co o nim tak naprawdę myślisz, dzięki czemu pojawiały się między wami czasem zupełnie niepotrzebne konflikty. 


Zdrowie - Zacznij się lepiej odżywiać, poświęć też więcej uwagi swojemu ciału, skórze, bardziej zadbaj o nią.


Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Ryb to runa Uruz

 

 

 

 
Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone 

    
 

    
 

Galeria: