Array ( [0] => crawl ) : Runista Arkadiusz - runy wróżby z run, aura, przepowiednie z kart, wróżba przez telefon i email, tarot: Łódź i cała Polska. Zapraszam.
runista-arkadiusz-horoskop-miesieczny.jpg

Horoskop runiczny
Horoskop runiczny na czerwiec 2023 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na czerwiec  

Praca - Czekają Cię jedynie drobne zawirowania w pracy, które w sposób naturalny się wyjaśnią oraz wyprostują. Tym samym będziesz mógł spokojnie skupiać się na realizowaniu swoich projektów, które zostaną docenione przez szefa a szczególnie Twoja pracowitość i poświęcenie.

Finanse - Będziesz musiał być bardzo ostrożny, jeżeli chodzi o wydatki ponieważ będą się one piętrzyć, dosłownie spadać bez przerwy Ci na głowę. Może się okazać, że będziesz nagle zmuszony zastanowić się na kupnem nowego samochodu, ponieważ ten który posiadasz uleganie nienaprawialnej awarii.

Uczucia - Bliska Ci znajoma zasieje w Tobie podejrzenia co do uczciwości oraz wierności partnera, dzięki czemu zaczniesz się samoczynnie na niego zamykać, tworzyć zbędne konflikty między wami. Czas najwyższy byś zastanowił się nad tym, czy oby nie jesteś za naiwny, za bardzo podatny na manipulację, za mało stanowczy i asertywny kiedy trzeba.

Zdrowie - Zajmij się swoim metabolizmem, przemianą materii, dobrze będzie byś zastosował dietę dzięki której zrzucisz kilka kilogramów.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Baranów to runa Ehwaz
Horoskop dla zodiakalnych Byków na czerwiec    

Praca - Twoi bliscy nie będą akceptować oraz rozumieć tego, że chcesz na moment poświęcić się w pełni zawodowym obowiązkom, ponieważ dzięki temu będziesz mógł przyciągnąć do siebie awans, umocnić swoją pozycję w firmie, poprawić również finansowy komfort życia. Postaw na samorealizację, pamiętaj że czasem trzeba z pełną premedytacją nie oglądać się na innych.

Finanse - Czekają Cię wydatki związane z licznymi nagłymi wyjazdami, różnego rodzaju rodzaju codziennymi zawirowaniami. Możesz również coraz silniej odnosić wrażenie, że zatrzymuje się wokół Ciebie właściwy obieg pieniędzy, na co może mieć wpływ osoba z którą jesteś w związku, tworzysz codzienne życie.

Uczucia - Często odnosić będziesz wrażenie, że relacja którą tworzysz się wypala, męczy Cię, wyzwala w Tobie skrajnie różne emocje, myśli. Czas byś na poważnie zastanowił się nad tym czego tak naprawdę od niej chcesz, w jaki sposób postrzegasz bycie z kimś w związku.

Zdrowie - Możesz odczuwać problemy natury ciśnieniowo - krążeniowej, często dokuczać Ci będą migrenowe bóle głowy.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Byków to runa Eihwaz

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na  czerwiec       

Praca - Będzie to idealny miesiąc na to byś zajął się szukaniem nowej pracy, przestań tym samym skupiać się na obecnych obowiązkach, nawet w dobrym tego słowa znaczeniu zamknij się na obecne miejsce pracy, ponieważ tylko to co nowe pozwoli Ci się zawodowo spełnić.

Finanse - Przed Tobą miesiąc sporych wydatków, szczególnie tych związanych ze sprawami formalnymi, może się nawet okazać, że będziesz zmuszony zaciągnąć kredyt, pożyczkę na sprawy związane z Twoim zdrowiem, które nagle może się pogorszyć, szczególnie jeżeli chodzi o Twój wzrok.

Uczucia - Przed Tobą bardzo dobry miesiąc, jeżeli chodzi o możliwość zapoznania przez Ciebie kogoś z kim połączy Cię stały, nawet docelowy związek. Jeżeli będziesz miał możliwość nawet chwilowego wyjazdu w celach czysto wypoczynkowych skorzystaj z niego bez namysłu, ponieważ na nim poznasz miłość swojego życia.

Zdrowie - Czekają Cię w tym miesiącu problemy związane z Twoim kręgosłupem, układem krążenia, metabolizmem, może się też okazać, że nagle będziesz musiał udać się do stomatologa jak i też okulisty.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Mannaz

Horoskop dla zodiakalnych Raków na czerwiec    

Praca - Masz wokół siebie w pracy wielu wrogów, szczególnie jedną kobietę w dojrzałym wieku o raczej ciemniejszych włosach, która za wszelką cenę chce Ci zaszkodzić, zablokować realizację Twoich pomysłów. Postaraj się wyzwolić w sobie pokłady mocy, uporu i jeżeli trzeba zawalcz, nie oglądając się na innych o to, by nikomu nie udało się osłabić tego co swoim wysiłkiem udało się Ci w obecnym miejscu pracy osiągnąć.

Finanse - Mogą Cię czekać lekkie finansowe zawirowania, które w żadnym razie nie powinny mieć wpływu na Twoje bytowe bezpieczeństwo oraz stabilizację. Nie będzie to dobry miesiąc na podejmowanie przez Ciebie ostatecznej decyzji związanej z wakacyjnym wyjazdem.

Uczucia - Będą targać Tobą liczne wątpliwości związane z tym, czy oby na pewno powinieneś dalej angażować się w swój obecny związek, pogłębiać więź między Tobą a partnerem. Przemyśl więc na spokojnie, to co tak właściwe czujesz to tego człowieka.

Zdrowie - Możesz nabawić się poważnego urazu stawów kolanowych lub biodrowych, poza tym dokuczać będzie Ci kręgosłup, częste spadki formy, problemy z zasypianiem.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Raków to runa Dagaz


 Horoskop dla zodiakalnych Lwów na czerwiec     

Praca - Będziesz musiał dokonać wyboru czy na chwilę obecną ważne jest dla Ciebie spełnianie się poprzez pracę, zawodową karierę czy bardziej wolisz zająć się tematami osobistymi, rodzinnymi. Nie da się tkwić na dłuższą metę w takim wewnętrznym rozłamie, stąd też zacznij wypracowywać w sobie swego rodzaju spójność odczuwania, ponieważ w innym razie możesz przegapić szasnę realnego wzmocnienia swojej pozycji w pracy.

Finanse - Poza drobnymi finansowymi zawirowaniami nic nie powinno grozić Twojej finansowej płynności, bezpieczeństwu, co więcej będziesz mógł w tym miesiącu przeznaczyć nieco pieniędzy na to, co poprawi Ci Twój nastrój, samopoczucie.

Uczucia - Twój związek zupełnie się zawiesi, zapanuje w nim jeden pełny zastój, który zacznie Cię wyjątkowo mocno męczyć oraz drażnić. Będziesz podatny na różnego rodzaju manipulacje, stąd też bądź czujny ponieważ łatwo będzie Ci wejść w romans z osobą, która z biegiem czasu narobi Cie wielu życiowych problemów.

Zdrowie - Dbaj o kręgosłup, mogą również dokuczać Ci różnego rodzaju bóle o podłożu nerwowym. Staraj się też nie przeciążać swojego żołądka oraz dwunastnicy.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Lwów to runa Gebo
Horoskop dla zodiakalnych Panien na czerwiec     


Praca - Przed Tobą niespokojny pod kątem zawodym miesiąc, stąd też będziesz musiał przygotować się na wiele niepowodzeń, zawirowań które nie pozwolą Ci spokojnie i skutecznie realizować swoich planów. Masz przy sobie osobę w pracy, która źle Ci życzy, zawsze będzie Twoim wrogiem. Możesz po dwudziestym czerwca dostać propozycję zmiany pracy, którą jak najbardziej powinieneś przyjąć.

Finanse - Czekają Cię poważne wydatki związane z Twoim samochodem, możesz również w sposób nieuważny dokonać zakupów przez internet co doprowadzi do tego, że zniknie z Twojego konta spora suma pieniędzy.

Uczucia - Twój partner stanie się o Ciebie wręcz chorobliwie zazdrosny, co doprowadzi do wielkich między wami spięć. Zaczniesz również podejrzewać, że jest on z Tobą nieszczery co próbuje ukryć pod swoją zaborczością. Czas najwyższy byś zastanowił się nad tym, czy nie powinieneś podjąć decyzji o zakończeniu tego związku oraz o staniu się kimś znacznie bardziej pewnym siebie, asertywnym i bezkompromisowym.

Zdrowie - Czuć się będziesz wręcz chorobliwie przemęczony, co więcej zaczniesz zauważać wyraźnie problemy związane ze swoim układem ciśnieniowo - krążeniowym, układem trawiennym. Wiele do życzenia zostawiać będzie też jakość Twojego snu.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Panien to runa Berkano
Horoskop dla zodiakalnych Wag na czerwiec    

Praca - Los będzie sprzyjał temu byś w pełni zmienił swoją zawodową sytuację, przestań, liczyć możesz na to, że firma w której od dłuższego czasu pracujesz pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, w pełni się spełnić. W żadnym razie nie zastanawiaj się nad tym, czy postępujesz właściwie, zaufaj przeznaczeniu a szybko okaże się, że możesz wreszcie zacząć spokojnie zająć się wcielaniem w życie swoich zawodowych planów.

Finanse - Właściwy przepływ pieniędzy przez całą Twoją bytową przestrzeń utknie w miejscu, zaczniesz odczuwać nadmiar wydatków jakie na Ciebie spadają, przemyśl więc, co możesz zrobić by wzmocnić płynność finansów, które zawsze podlegają temu jak nimi zarządzasz.

Uczucia - Wrogość osób które są Twoimi i partnera znajomymi uderzy w Twój związek z pełną siłą, spodziewaj się wielu konfliktów, napięć, podjerzeń które zatrują tą relację, sprawią że uwierzysz w jej bezcelowość, to, że tylko Ci ona szkodzi. Zawiedziesz tym samym partnera, dzięki czemu nie uda się Ci naprawić tego związku, który w czerwcu się definitywnie zakończy.

Zdrowie - Dbaj o swoje jelita, które coraz gorzej funkcjonują, osłabia się ich praca, dobrze będzie byś zbadał to, czy oby w Twoim organizmie nie bytują szkodliwe pasożyty.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wag to runa Hagalaz


 

Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na czerwiec  

Praca - Będzie do trudny miesiąc dla Twoich wszelkich zawodowych spraw, pomysłów, projektów, tym samym musisz przygotować się na wiele rozczarowań, piętrzących się przeciwności, z którymi będziesz miał spore trudności by je skutecznie pokonać. Jeżeli będzie to możliwe unikaj zawodowych wyjazdów, wysyłania Cię w delegację.

Finanse - Możesz zostać pozytywnie zaskoczony, tym samym nagle okaże się że od tak, przypadkowo zwiększy się Twój stan posiadania, to ile masz realnie pieniędzy. Spodziewaj się spadku, wygranych w grach liczbowych, inaczej pisząc takich zbiegów okoliczności które poprawią Twoje finansowe zabezpieczenie.

Uczucia - Będziesz czuł się mocno niepewny sam ze sobą, stąd też trudno będzie Ci podjąć konkretne decyzje, które przełożą się na to jak dalej wyglądać będzie Twoja relacja, związek. Czerwiec jako taki sprzyjać będzie wchodzeniu przez Ciebie w krótkotrwałe romanse, po których w żadnym razie niczego poważnego nie możesz się spodziewać.

Zdrowie - Staraj się bardziej efektywnie wypoczywać, lepiej się wysypiać, dbaj też o wzmocnienie swojej witalności i odporności organizmu.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Skorpionów to runa Dagaz
Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na czerwiec     

Praca - W tym miesiącu przekonasz się jak bardzo myliłeś się co do tego, jak odbierałeś swoją pracę, Twoją w niej pozycję. Może się okazać, że będziesz nagle poinformowany o tym, że Twoje stanowisko będzie kasowane, a Ty musisz w szybkim czasie znaleźć sobie inne zajęcie. Nie zwracałeś lub nie chciałeś zwrócić uwagi na sygnały, które od dawna świadczyły o tym, że coś takiego może się zadziać, stąd też teraz poniesiesz przykre konsekwencje swojego zaślepienia ale i bierności.

Finanse - Możesz być spokojny o stan i bezpieczeństwo swoich pieniędzy, ważne będzie jedynie byś nie zaciągał żadnych poważnych finansowych zobowiązań.

Uczucia - Staraj się nie wracać do przeszłości, skup się na tym co jest tu i teraz a szybko poprawie uleganie atmosfera w Twoim związku, komunikacji między Tobą a partnerem. Dobrze będzie byście razem gdzieś wyjechali, skupili się na tym by dać sobie jak najwięcej czasu dla siebie.

Zdrowie - Mogą dokuczać Ci lekkie stany zapalne organizmu, poza tym dbaj o to, by nie nabawić się urazu, podrażnienia dłoni.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Strzelców to runa Tiwaz
Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na czerwiec      

Praca - To będzie dla Ciebie dość trudny pod kątem zawodowym miesiąc, czeka Cię wiele różnych zawirowań, które będą wzmagać w Tobie niepewność, niepokój, poczucie że zupełnie chwilami nie panujesz nad tym co dzieje się w tej sferze Twojego życia. Jesteś bardzo zmęczony pracą, stąd też coraz trudniej jest Ci skutecznie zajmować się swoimi obowiązkami, zadaniami.

Finanse - Musisz wykazywać się znacznie większą ostrożnością w tym na co będziesz przeznaczać swoje pieniądze. Cały czas jesteś co do ich stabilności niepewny, nie czujesz się bezpiecznie ze swoją sferą bytową co tylko jeszcze bardziej będzie przyciągać do Ciebie finansowe zawirowania.

Uczucia - Możesz na początku czerwca poznać człowieka, którego szybko zaczniesz postrzegać jako miłość swojego życia, co będzie wielkim błędem. Jeżeli za szybko zaangażujesz się w tą nową znajomość ściągniesz na siebie problemy, nawet poważne i długofalowe nieprzyjemności.

Zdrowie - Dbaj o swoje drogi oddechowe, szczególnie gardło, ponieważ możesz nabawić się jego silnego podrażnienia, zapalania.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Koziorożców to runa Thurisaz

Horoskop dla zodiakalnych Wodników na czerwiec    


Praca - Staraj się nie wcielać w życie żadnych zawodowych pomysłów, planów, skup się na tym co masz, ze spokojem realizuj swoje obowiązki, w żadnym razie nie daj się zmanipulować i wciągnąć w różnego rodzaju personalne przepychanki, do czego może usilnie namawiać Cię kobieta o jasnych włosach.

Finanse - Będziesz mieć sporo wydatków związanych z Twoim mieszkaniem, jeżeli starasz się o kredyt może się okazać, że nie zostanie on Ci jednak przyznany. Bądź również ostrożny ponieważ przez swoje rozkojarzenie możesz zniszczyć swoją kartę bankomatową.

Uczucia - Możesz być zupełnie spokojny o swój związek, chwilami tylko odnosić będziesz wrażenie, że partner próbuje Ci nieco wejść na głowę, zdominować Cię co powinno dać Ci do myślenia na ile czujesz się kimś wartościowym, pewnym siebie.

Zdrowie - Dbaj o swoje stawy kolanowe oraz biodrowe, może również dokuczać Ci ogólnie osłabienie, przemęczenie organizmu.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wodników to runa Ehwaz
Horoskop dla zodiakalnych Ryb na czerwiec    

Praca - To będzie jeden z trudniejszych dla Ciebie miesięcy, jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. Stąd też musisz wyzwolić w sobie jak największe pokłady siły, mocy, opanowania, ponieważ może się okazać, że dosłownie z dnia na dzień szukać będziesz musiał nowego zajęcia. Nie dostrzegałeś że masz wokół siebie wrogów, tym samym teraz ponosić będziesz konsekwencje swojego braku czujności.

Finanse - Przez pierwsze dwadzieścia dni nie dokonuj żadnych większych inwestycji, ponieważ w tym czasie spadać będą na Ciebie liczne wydatki, straty. Sama szczególnie końcówka czerwca sprawi, że ponownie poczujesz się pod kątem bytowym bezpiecznie.

Uczucia - W tym aspekcie Twojego życia nie zadzieje się nic pozytywnego, co więcej zaczniesz mieć coraz więcej podejrzeń co do uczciwości wobec Ciebie partnera, jego wierności. Może się wręcz okazać, że od dłuższego czasu byłeś przez niego mamiony, manipulowany po tylko by mógł on prowadzić życie o którym nie miłeś żadnego pojęcia.

Zdrowie - Dbaj o swój układ trawienia oraz krążenia, możesz też na początku miesiąca odczuwać dość silne nerwobóle.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Ryb to runa Tiwaz

 
 

Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone