Array ( [0] => crawl ) : Runista Arkadiusz - runy wróżby z run, aura, przepowiednie z kart, wróżba przez telefon i email, tarot: Łódź i cała Polska. Zapraszam.
runista-arkadiusz-horoskop-miesieczny.jpg

Horoskop runiczny
Horoskop runiczny na grudzień 2023 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na grudzień  

Praca - Ten miesiąc pod kątem zawodym będzie wypełniać całą Twoją uwagę, tym samym Twoja praca pochłonie Cię w pełni, co powinno stać się dla Ciebie sygnałem, że coś jest nie tak, ponieważ przestajesz mieć jakikolwiek czas dla siebie, swojego prywatnego życia.

Finanse - Mieć będziesz wiele wydatków, które odnosić się będą do praktycznie każdej sfery Twojego życia. Odnosić będziesz wrażenie, że jakieś siły sprzysięgły przeciwko Tobie poprzez co, coraz trudniej jest Ci zachować finansową płynność.

Uczucia - Związek w którym jesteś zupełnie się zawiesi, utknie w miejscu, zacznie działać na Ciebie zdecydowanie drażniąco. Przemyśl, czy nie warto by zakończyć z końcem tego roku z oczyszczaniem tej sfery Twojego życia z powiązań międzyludzkich, które osłabiają Twój potencjał, poczucie niezależności.

Zdrowie - Dbaj o swoją kondycję, fizyczną sprawność. Kobiety spod tego znaku zodiaku powinny przebadać się ginekologicznie, cytologicznie.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Baranów to runa Uruz
Horoskop dla zodiakalnych Byków na grudzień    

Praca - Będziesz musiał w tym miesiącu wiele przemyśleć jeżeli chodzi o to, w jakim kierunku zmierza rozwój Twojej zawodowej kariery. To miejsce w którym pracujesz od dawna Cię nie spełnia, a nawet coraz wyraźniej podcina Ci przysłowiowe skrzydła, tym samym zacznij rozglądać się za nowym miejscem pracy.

Finanse - Twój dom lub mieszkanie będzie generować sporo różnego rodzaju kosztów, poczujesz się tak jakbyś posiadał pieniądze tylko po to, by wytracać je na przeróżne zobowiązania. Być może jest tak że nie czujesz w sposób prawdziwy tego, że Twoje pieniądze należą tylko do Ciebie.

Uczucia - Od dawna otoczenie Twoje oraz partnera źle życzy waszemu związkowi, czas najwyższy odciąć się od toksycznych osób, które tylko udają przyjaźń, lojalność. Jeżeli będziesz podejrzewać partnera nieustannie o niewierność w szybkim czasie doprowadzisz do rozpadu tej relacji.

Zdrowie - Dokuczać może Ci wątroba, często też mieć będziesz wrażenie, że Twój organizm walczy z jakimś bliżej nieokreślonym stanem zapalnym.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Byków to runa Kenaz

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na  grudzień       

Praca - Czeka Cię dość męczący oraz stresujący miesiąc w pracy. Spadać będzie na Ciebie wiele obowiązków, których się w żadnym razie nie spodziewałeś, zaczniesz odnosić tym samym wrażenie, że szef zaczyna się Twoją osobą wysługiwać. Czas najwyższy byś wykazał się asertywnością, pamiętaj że czasem trzeba się przeciwstawić temu co się z Tobą nie zgadza, narusza Twoja godność.

Finanse - Unikaj wydawania pieniędzy na nawet krótkie wyjazdy, będą one przebiegały nie po Twojej myśli, a dodatkowo skutecznie wpłyną na Twoją finansową stabilizację. Przemyśl czy oby nie zapomniałeś o dokonaniu jakiejś ważnej płatności.

Uczucia - Twój związek wejdzie w naprawdę trudny oraz ciężki czas, uznać możesz, że nic nie łączy Cię z partnerem, zupełnie stał się on dla Ciebie obcym człowiekiem, którego nie jesteś w stanie zrozumieć. Może się okazać że rację mieli ci, którzy odradzali Ci wejście w ten związek.

Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup oraz układ krążenia, staraj się też nie obciążać swojego żołądka oraz jelit.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Fehu

Horoskop dla zodiakalnych Raków na grudzień    

Praca - Będziesz odczuwał wielkie wręcz zmęczenie pracą, obowiązkami oraz tym że nieustannie ktoś coś od Ciebie nowego wymaga. Pomyśl o urlopie, musisz wręcz odciąć się od zawodowych zajęć na chwilę, w innym razie znienawidzisz to czym się zajmujesz.

Finanse - Możesz liczyć na zaskakujące wiadomości, dzięki którym okaże się, że Twoja materialna sytuacja się odmieni, poprawi. Staraj się nie zagalopować w wydatkach, ponieważ nagle zdasz sobie sprawę, że niewiadomo kiedy straciłeś sporo pieniędzy.

Uczucia - Będzie to dobry czas na podjęcie decyzji o rozpoczęciu starania się przez Ciebie i partnera o dziecko. Jeżeli jesteś w długoletnim związku, przestań na siłę myśleć o jego zalegalizowaniu.

Zdrowie - Dokuczać będą Ci liczne nerwobóle, neuralgie, możesz czuć się też notorycznie osłabiony.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Raków to runa Naudiz


 Horoskop dla zodiakalnych Lwów na grudzień     

Praca - Nic negatywnego nie będzie dziać się w Twojej pracy, tym samym będziesz mógł na przestrzeni grudnia zajmować się w spokoju swoimi obowiązkami. Ważne będzie jedynie to, byś na siłę nie tworzył wokół siebie napięć, konfliktów.

Finanse - Uważaj podczas jazdy samochodnem, grozi Ci mandat a nawet stłuczka, co w efekcie końcowym sprowadzi na Ciebie bardzo poważne finansowe problemy. Jeżeli zachowasz ostrożność oraz czujność nic nie powinno zagrażać Twojemu stanowi posiadania.

Uczucia - W Twoim związku zapanuje jedna wielka nieprzewidywalność, zmienność, tym samym czuć będziesz coraz wyraźniejsze zmęczenie Tą relacją, samym faktem, że musisz zawsze zwracać uwagę nie tylko na siebie. Przemyśl czemu przyciągasz do siebie osoby, które swoim temperamentem zupełnie do Ciebie nie pasują.

Zdrowie - Dbaj o swoje jelita, ponieważ mogą one wykazywać coraz większą nadwrażliwość, podrażnienie. Poza tym możesz odczuwać wyraźne problemy związane z właściwą przemianą materii.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Lwów to runa Thurisaz
Horoskop dla zodiakalnych Panien na grudzień     


Praca - Możesz zostać zaskoczony nagłą propozycją zmiany pracy, stworzenia z Twoją co ważne znajomą biznesu, w którym będziesz mógł zacząć spełniać swoje zawodowe marzenia. Jeżeli coś takiego zostanie Ci zaproponowane bez namysłu skorzystaj z tego co przynosi Ci los.

Finanse - Czekają Cię spore wydatki związane ze sprawami urzędowymi, nawet prawno - administracyjnymi, zwłaszcza jeżeli jesteś w trakcie finalizowania zakupu nowego mieszkania. Może się też okazać, że Twoje zdrowie a szczególnie układ krążenia wymaga zainwestowania w niego sporych pieniędzy tak byś mógł poczuć się lepiej.

Uczucia - Będziesz się często sprzeczać z partnerem o sprawy materialne, to jak on spełnia się pod kątem zawodowym. Coraz wyraźniej będziesz dostrzegać, że osoba z którą jesteś zazdrości Ci osiągnięć. Przemyśl więc, czy ten związek nie działa na Ciebie obciążająco, spowalniająco Twój rozwój.

Zdrowie - Uważaj na swój kręgosłup barkowy oraz krzyżowy, poza tym możesz odczuwać bardzo dokuczliwe spadki nastroju, dobrej formy.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Panien to runa Mannaz
Horoskop dla zodiakalnych Wag na grudzień    

Praca - Coraz wyraźniej zaczniesz dostrzegać jak wiele w pracy otacza Cię wrogich osób, którym zależy na tym by jak najczęściej powijała Ci się noga. Ostatnie Twoje niepowodzenia mają związek z działaniami tych ludzi, zacznij więc coraz poważniej zastanawiać się nad tym, czy nie warto by było założyć własną firmę zajmującą się tematyką związaną z nieruchomościami.

Finanse - Odczuwać będziesz w sobie silny niepokój związany z bezpieczeństwem Twoich finansów, który zacznie sprowadzać na Ciebie różnego rodzaju sploty zdarzeń, które naruszać będą Twoją finansową płynność. Staraj się ograniczać co niektóre swoje inwestycje, wydatki.

Uczucia - Będzie to dobry miesiąc na poznawanie przez Ciebie ludzi, wśród których poznasz osobę z którą połączy Cię prawdziwe uczucie. W żadnym razie nie wchodź w bliższe relacje z osobami z którymi pracujesz.

Zdrowie - Zadbaj o jakość swojego snu, to jak wygląda regeneracja Twojego organizmu.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Wag to runa Sowillo


 

Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na grudzień  

Praca - Staraj się w tym miesiącu wykazywać jak największą pewnością siebie, asertywnością, wszystkim tym, co inaczej pisząc sprawi, że zaczniesz być zauważany i doceniany przez szefa. Zawalcz o siebie ponieważ grudzień może przynieść Ci długo oczekiwany awans, który z resztą Ci się należy.

Finanse - Spadać będą na Ciebie różnego rodzaju wydatki związane z Twoją rodziną, mieszkaniem, czy też bliskimi osobami. Będziesz musiał więc dość mocno nadwyrężyć swój przysłowiowy portfel co wpędzi Cię w stres, poczucie braku bezpieczeństwa.

Uczucia - Związek, który tworzysz będzie działać na Ciebie coraz wyraźniej męcząco, drażniąco. Zaczniesz rozumieć że stworzyłeś trudną i dość toksyczną relację, która od samego początku nie pasowała do Ciebie. W tym miesiącu możesz przyciągać do siebie zbiegi okoliczności, które sprzyjać będą inicjowaniu przez Ciebie romansów, chwilowych, przelotnych znajomości.

Zdrowie - Grozi Ci infekcja układu moczowego, nerek, poza tym czuć się będziesz na przestrzeni tego miesiąca przemęczony, rozdrażniony.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Uruz
Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na grudzień     

Praca - Sraj się nie skupiać na przeszłości, nie oglądaj się za siebie i nie dawaj szansy miejscu w którym już za długo pracujesz. Ten miesiąc będzie sprzyjał podjęciu przez Ciebie definitywnej decyzji o zmianie pracy, a nawet założeniu przez Ciebie własnego biznesu którego prowadzenie nie będzie przysparzać Ci większych problemów.

Finanse - Podczas jakichkolwiek wyjazdów bądź ostrożny, ponieważ możesz zostać okradziony, co sprowadzi na Ciebie poważne problemy i siłą rzeczy stresy. Będziesz często miał wrażenie, że nie masz praktycznie żadnego wpływu na swoją bytową przestrzeń, która służy jedynie zaspokajaniu potrzeb Twoich bliskich.

Uczucia - Mieć będziesz wrażenie, że partner Cię swoją osobowością coraz silniej przytłacza, stara się wpędzić Cię w kompleksy oraz niewiarę w siebie. Ten związek w żadnym razie nie buduje Cię, nie wzmacnia on Twojego samorozwoju, stąd też przemyśl czy nie czas postawić sprawy jasno i nie rozstać się z partnerem.

Zdrowie - Odczuwać możesz problemy związane z Twoim kręgosłupem, ciśnieniem, często też będziesz nabawiać się drobnych infekcji, które nie pozwolą Ci się zajmować tym co jest dla Ciebie ważne. Zauważysz też, że poważnie osłabiła się Twoja właściwa przemiana materii.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Strzelców to runa Perthro
Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na grudzień      

Praca - Czasem zmiany są niezbędne, tym samym zacznij na nich się skupiać, tak byś mógł zacząć wcielać w życie swoje zawodowe pomysły. Dobrze będzie byś pokazał szefowi jak jesteś twórczy, pomysłowy, poza tym otwórz się na osoby z którymi współpracujesz, ponieważ coraz mocniej jesteś postrzegany w firmie jako odludek, ktoś kto z kim nie da się porozumieć.

Finanse - Możesz być zupełnie spokojny o swoje finansowe bezpieczeństwo, zacznij w sposób bardziej wyluzowany podchodzić do wydatków, tego na ile czujesz się pewnie ze swoim obecnym stanem posiadania.

Uczucia - Na pewno nie musz obawiać się że Twój związek czeka trudny miesiąc, bardziej tylko skup się na tym jak samego siebie rozumiesz, na ile jesteś w stanie porozumieć się ze sobą, ponieważ to mieć będzie przełożenie na Twoją wobec partnera otwartość.

Zdrowie - Często będzie dokuczać Ci kręgosłup, problem z właściwą sprawnością, możesz również odczuwać dolegliwości związane z układem ciśnieniowo - krążeniowym.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Jera

Horoskop dla zodiakalnych Wodników na grudzień    


Praca - Warto będzie byś skupił się na pracy, na chwilę pozwól sobie na to, by nie angażować się za bardzo w sprawy domowe, które i tak pochłaniają Cię za bardzo, dzięki czemu zaczynasz się rozleniwiać, traktować tą sferę swojego życia jako coś zupełnie zbędnego. Może zostać Ci zaproponowany zawodowy wyjazd, na który bez namysłu powinieneś się zgodzić.

Finanse - Będziesz ogólnie pisząc rozczarowany stanem Twoich finansów, poczujesz się tak jakby na Twoje pomysły brakowało Ci nieustannie pieniędzy, co powinno stać się dla Ciebie sygnałem świadczącym o tym, że zarządzasz swoim stanem posiadania w sposób coraz bardziej nieudolny.

Uczucia - W Twoim związku nawarstwiać się będą coraz liczniejsze konflikty, spory, poczujesz się zdecydowanie zmęczony tą relacją, stanie się ona dla Ciebie czymś w każdym tego słowa znaczeniu negatywnym. Podejmij decyzję o rozstaniu, pozwól sobie na to, by pobyć przez dłuższy czas sam ze sobą.

Zdrowie - Zadbaj o swój układ moczowy, ponieważ grozi Ci w jego obrębie infekcja, poza tym mieć będziesz tendencję do opuchnięć, zatrzymywania wody w organizmie.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Wodników to runa Laguz
Horoskop dla zodiakalnych Ryb na grudzień    

Praca - Przestań kierować się zasadą, że tak naprawdę nie jesteś w stanie zrealizować swoich zawodowych marzeń, planów. Jeżeli wykażesz się pewnością siebie, siłą przebicia okaże się, że w tym miesiącu zostaniesz zauważony przez szefa, który doceni Twoje umiejętności, ważne będzie wówczas jedynie to byś nie bał się wyzwań.

Finanse - Bądź pod kątem wydatków bardziej wyczulony w pierwszej dekadzie grudnia, mogą wówczas przydarzać się Ci zdarzenia, które wyciągać będą większe sumy pieniędzy z Twojego konta. Poza tym nic nie grozi Twojemu bytowemu bezpieczeństwu, pamiętaj, że nie musisz zawsze pomagać finansowo osobom którzy są Ci bliscy.

Uczucia - Będziesz czuł dziwne zmęczenie tym by zajmować się swoim związkiem, poprawą jego ogólnej atmosfery. Skup się na codzienności, pozwól by pewne niespójności miedzy Tobą a partnerem same się wyjaśniły.

Zdrowie - Dokuczać będzie Ci kręgosłup, mogą też tworzyć się u Ciebie stany zapalne w rejonie jelit, co wpłynie znacząco na Twoje samopoczucie, witalność.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Ryb to runa Laguz

 
 


  
Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone