Array ( [0] => crawl ) : Runista Arkadiusz - runy wróżby z run, aura, przepowiednie z kart, wróżba przez telefon i email, tarot: Łódź i cała Polska. Zapraszam.
runista-arkadiusz-horoskop-miesieczny.jpg

Horoskop runiczny
Horoskop runiczny na październik 2022 roku 
Horoskop dla zodiakalnych Baranów na październik 

Praca - Może się okazać, że w nieodległej przeszłości podejmowałeś jednak mylne decyzje związane z tym jak ma rozwijać się Twoja zawodowa droga. W tym miesiącu możesz ponieść tego konsekwencje co może sprawić, że będziesz zmuszony szukać dla siebie nowego zajęcia.

Finanse - Skup się na zainwestowaniu w poprawę swojej sprawności fizycznej, witalności, jeżeli będzie to możliwe nie żałuj też pieniędzy na jesienny wypoczynkowy wyjazd.

Uczucia - Jeżeli od niedawana jesteś w związku okaże się on pomyłką, a Ty sam zrozumiesz że kierowałeś się pozorami, wmówiłeś sobie że naprawdę pokochałeś tą konkretną osobę. Zacznij bardziej świadomie zarządzać swoimi emocjami jak i też uczuciami.

Zdrowie - Możesz odczuwać liczne napięcia w swoim ciele, dokuczać Ci też będą jelita oraz problemy z górnymi drogami oddechowymi.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Baranów to runa Ansuz
Horoskop dla zodiakalnych Byków na październik    

Praca - Twój szef może często Cię w tym miesiącu denerwować, wpędzać w poczucie frustracji, zniechęcania do pracy. Być może za wiele bierzesz do siebie, jeżeli staniesz się bardziej obojętny na zachowania innych osób okaże się, że firma w której pracujesz daje Ci wiele spełnienia.

Finanse - Pieniądze mogą Ci w dziwny sposób przeciekać przez palce. Jakaś osoba z Twojego otocznia wyraźnie zazdrości tego co pod kątem materialnym posiadasz, poprzez co nagle mogą spaść na Ciebie liczne wydatki.

Uczucia - Poczujesz w sobie zamknięcie na uczucia, to by angażować się w drugą osobę. Ten miesiąc będzie sprzyjał temu byś się ze sobą poukładał, porozumiał ze swoimi odczuciami, pragnieniami.

Zdrowie - Będziesz odczuwał częste osłabienie, zmęczenie, co mieć będzie związek z tym, że w sposób niewłaściwy się regenerujesz.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Byków to runa Kenaz

Horoskop dla zodiakalnych Bliźniąt na   październik      

Praca - Możesz być zupełnie spokojny o to co dziać się będzie w Twojej pracy, jeżeli współpracuje z Tobą młoda kobieta, przyjrzyj się jej ponieważ może być ona wobec Ciebie nieszczera.

Finanse - Zainwestuj w siebie, w poprawę swojej ogólnej witalności. Nie będzie to miesiąc korzystny do zaciągania przez Ciebie finansowych zobowiązań, czy też dokonywania poważnych zakupów związanych z Twoim mieszkaniem.

Uczucia - Często w ostatnim czasie uważasz że Twój związek stracił swój właściwy sens, głębię, rację swojego istnienia. Jeżeli tylko na spokojnie pewne sprawy przemyślisz, okaże się że targają Tobą normalne, ludzkie wątpliwości które mają się nijak do tego co łączy Ciebie i partnera.

Zdrowie - Dbaj o swoje emocje, wewnętrzny spokój, mogą Ci w październiku dokuczać neuralgie, spadek ogólnej fizycznej formy.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych bliźniąt to runa Mannaz

Horoskop dla zodiakalnych Raków  na październik    

Praca - Nie kuś w tym miesiącu losu, ze spokojem przyjmuj to co dziać się będzie w pracy. Jeżeli staniesz się za głośny w domaganiu się tego na czym Ci zależy sprowadzisz na siebie problemy, które nawet pozbawią Cię pracy. Pamiętaj, że zawsze trzeba wyczekać na najlepszy moment, który pozwoli Ci wcielić w życie Twoje plany, założenia.

Finanse - Musisz spodziewać się różnych zdarzeń, które pozbawiać Cię będą znacznych sum pieniędzy. Możesz zostać oszukany, dzięki czemu poczujesz się tak jakby znana Ci osoba dosłownie okradła Cię, celowo wpędziła w poważne materialne zmartwienia, czas stać się kimś kto stanowczo zarządza swoimi finansami.

Uczucia - Los będzie Ci sprzyjać a tym samym na jakimś wyjeździe poznasz kogoś z kim połączy Cię prawdziwe uczucie. Zacznij wychodzić do ludzi, przestań wmawiać sobie, że nic Ci się nie chce oraz napewno nie będziesz spełniony pod kątem uczuć.

Zdrowie - Wyraźnie zwrócić uwagę na to jak się odżywiasz oraz czemu ciągle odczuwasz problemy natury trawiennej, które mają powiązanie z Twoimi emocjami.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Raków to runa Perthro


 Horoskop dla zodiakalnych Lwów na październik     

Praca - Będziesz miał mieszane uczucia co do swojego obecnego miejsca pracy, tym samym coraz mocniej będzie Cię ono męczyć, przytłaczać co zostanie zauważane przez szefa, który zacznie wyraźnie pokazywać że ma dość Twojej postawy.

Finanse - Mieć będziesz sporo wydatków związanych ze sprawni formalnymi, urzędowymi itd. Co więcej może się okazać, że inwestycja w której jesteś w trakcie realizacji będzie Cię znacznie więcej kosztować niż zakładałeś.

Uczucia - Wyraźnie będziesz chcieć narzucić partnerowi swoje zdanie, co sprowadzi na wasz związek poważne problemy, konflikty. Jeżeli zapanujesz nad swoją zbyt siłową stroną osobowości poczujesz się naprawdę dobrze przy boku tej konkretnej osoby.

Zdrowie - Dokuczać Ci będą stawy, mięśnie, możesz na przestrzeni tego całego miesiąca czuć się mocno osłabiony, rozbity.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Lwów to runa Hagalaz
Horoskop dla zodiakalnych Panien na październik     


Praca - W Twojej pracy wszystko będzie działo się oraz toczyło swoim własnym torem, żyło swoim życiem, poprzez co możesz mieć wrażenie, że na nie wiele spraw masz realny wpływ. Bądź spokojny, cierpliwy, ponieważ nic złego nie czeka Cię w firmie, wykaż się akceptacją, umiejętnością dostosowania się.

Finanse - Czekać będzie Cię wiele codziennych wydatków tym samym musieć będziesz mocno czuwać nad swoją finansową płynnością. Bądź czujny podczas dokonywania zakupów przez internet szczególnie tych, które odnoszą się do Twojego mieszkania.

Uczucia - Wypełniać będzie Cię poczucie rezygnacji, chęć dania za wygraną jeżeli chodzi o walkę o to by relacja między Tobą a partnerem się poprawiła. Pobądź sam ze sobą przez chwilę, przemyśl wszystko co wiąże się z Twoimi do tego człowieka uczuciami.

Zdrowie - Dbaj o swoją skórę, unikaj jej podrażnień, możesz też nabawić się poważnej infekcji wirusowej gardła.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Panien to runa Isa
Horoskop dla zodiakalnych Wag na październik    

Praca - Przemyśl czy nie oczekujesz od swojej pracy za dużo, chcesz rzeczy nierealnych do spełnienia. Jeżeli zejdziesz na przysłowiową ziemię i skupisz się na tym, na co masz wpływ, okaże się, że nic nie możesz zarzucić firmie w której pracujesz.

Finanse - Bądź ostrożny podczas jazdy samochodem, możesz dzięki swojej nieuwadze zostać obciążony bardzo kosztownym mandatem. Przemyśl czy nie zapomniałeś o jakieś ważnej płatności, co może przyciągnąć do Ciebie kolejne straty.

Uczucia - Poczujesz ochotę na to by wchodzić w niezobowiązujące romanse, nie będziesz w żadnym razie chciał angażować się w coś co ograniczy Twoją wolność.

Zdrowie - Grozi Ci stan zapalny organizmu, możesz też nabawiać się poważnego urazu który wpłynie na Twoją sprawność, motorykę poruszania się.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Wag to runa Isa


 

Horoskop dla zodiakalnych Skorpionów na październik  

Praca - Spodziewaj się w tym miesiącu daleko idących zawodowych zmian, tym samym w najmniej oczekiwanym momencie może się okazać że będziesz mógł zmienić pracę, co będzie naprawdę dobrym ruchem. Kieruj się zasadą, że nie zawsze trzeba tylko koncentrować się na swoim komforcie, poczuciu często pozornego bezpieczeństwa.

Finanse - Trudno będzie Ci zachować materialną stabilizację, Twoje pieniądze będą nieustannie wyciekać na różne formalne wydatki, co powinno dać Ci wiele do myślenia, być możesz prowadzisz za rozrzutny styl życia.

Uczucia - Mieć będziesz wiele wątpliwości co do lojalności, uczciwości swojego partnera. Problem polega na tym, że sam nie jesteś wobec niego szczery, przemyśl czy nie warto pewne sprawy jasno określić, wyrazić to co czujesz oraz co Ci przeszkadza w tym związku.

Zdrowie - Dbaj o swoje drogi moczowe, skup się na tym by przyjmować więcej płynów które oczyszczą Cię z wielu toksyn, złogów.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Skorpionów to runa Ansuz
Horoskop dla zodiakalnych Strzelców na październik     

Praca - Miejsce w którym pracujesz będzie działało Ci wyjątkowo mocno na przysłowiowe nerwy, nie będziesz mógł skupić się na swoich obowiązkach, ponieważ myśleć będziesz jedynie o zmianie pracy. Czas byś zaczął w tym kierunku działać, ten miesiąc może zaskoczyć Cię naprawdę dobrą ofertą zatrudnienia.

Finanse - Możesz przez swoją nieuwagę narazić się na poważne koszty natury urzędowej. Zbyt nawinie zarządzasz swoimi finansami, stąd też ktoś z Twoich znajomych skutecznie wyciągnie od Ciebie sporą sumę pieniędzy.

Uczucia - Uznasz, że związek który tworzysz za dużo Cię kosztuje pod kątem Twoich emocji, energii którą w niego wkładasz. Zacznij budować relację która jest wypełniona równowagą, tak naprawdę sam pozwoliłeś na to by partner wszedł Ci na głowę.

Zdrowie - Dokuczać Ci będą liczne przeziębienia, infekcje dróg oddechowych, poza tym możesz mieć tendencję do zatrzymywania wody w organizmie.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Strzelców to runa Perthro
Horoskop dla zodiakalnych Koziorożców na październik      

Praca - Nic szczególnie istotnego nie zadzieje się w tym temacie, będziesz więc miał wyraźne poczucie że obracasz się w tych samych sytuacjach, uwarunkowaniach, które w pewnym sensie sprawiać będą, że czuć się będziesz bezpiecznie z tym co wypełnia i tworzy Twoją zawodową przestrzeń.

Finanse - Warto będzie byś bardziej spokojnie zarządzał swoimi pieniędzmi, nie kierował się emocjami, jeżeli chodzi o ich przez Ciebie wydawanie. Zacznij mocniej ufać swojej intuicji która pozwoli Ci zachować finansową płynność.

Uczucia - Pomimo wahań nastrojów jakie często Cię cechują nic negatywnego nie będzie dziać się w Twoim związku, wyraźnie zacznie Ci odpowiadać jego stabilizacja, swego rodzaju przewidywalność.

Zdrowie - Mieć możesz problemy z kręgosłupem, całą sferą Twojej sprawności, właściwej motoryki ciała, często też odczuwać możesz nerwobóle, zacznij bardziej dbać o swoje zdrowie.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Koziorożców to runa Ansuz

Horoskop dla zodiakalnych Wodników na październik    


Praca - Kotoś z grona Twoich znajomych przyniesie Ci wieści związane z możliwością zmiany przez Ciebie pracy, zatrudnienia się w miejscu na którym zawsze Ci zależało. Nie zastanawiaj się nawet przez moment nad skorzystaniem z tej okazji, przestań być zbyt sentymentalny.

Finanse - Jeżeli posiadasz samochód przygotuj się na poważne związane z nim wydatki. Podczas ważnego dla Ciebie wyjazdu możesz stracić sporą sumę pieniędzy, co wiązać się będzie z Twoją lekkomyślnością.

Uczucia - Często będziesz się z partnerem spierać, trudno wam będzie się ze sobą porozumieć, co może pchnąć Cię w kierunku poznawania na siłę nowych ludzi, co dla Twojego związku nie skończy się dobrze. Pamiętaj o tym jeżeli szukasz miłości przez internet, że musisz być naprawdę pewny siebie, w żadnym razie nie możesz wykazywać się łatwowiernością.

Zdrowie - Możesz mieć poważny problem z wysypianiem się, dodatkowo czuć będziesz się tak jakby cały Twój organizm był poważnie przemęczony, osłabiony, pozbawiony witalności.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Wodników to runa Berkano
Horoskop dla zodiakalnych Ryb na październik    

Praca - Możesz otrzymać naprawdę ciekawą propozycję pracy, która będzie jednak wymagała od Ciebie nieco więcej elastyczności, a to z powodu konieczności dojeżdżania do nowego miejsca pracy. Jeżeli jednak postawisz na siebie, uwierzysz w swoje możliwości znacząco odmienisz swoją zawodową przyszłość.

Finanse - Sprawy szeroko pojęte związane z Twoim dzieckiem o ile je oczywiście posiadasz zmuszą Cię do poważnego nadszarpnięcia swojego budżetu. Poza tym czekają Cię wydatki związane ze sprawami formalnymi, które nagle spadną na Twoje barki.

Uczucia - Zawsze masz tendencję do słuchania opinii innych osób, nie kierujesz się swoim własnym osądem sytuacji, dzięki czemu możesz poważnie popsuć relację między Tobą a partnerem. Jeżeli jesteś samotny bądź ostrożny, ponieważ pojawi się w Twoim otoczeniu człowiek który będzie chciał Cię uwieść, co może się z resztą mu udać.

Zdrowie - Dokuczać Ci będą problemy związane z ciśnieniem krwi, często też uskarżać się będziesz na bóle głowy, umysłowe zmęczenie.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Ryb to runa Hagalaz

 

  
Runista Arkadiusz wszelkie prawa zastrzeżone