Array ( [0] => crawl ) Runista Arkadiusz - runy wróżby z run, aura, przepowiednie z kart, wróżba przez telefon i email, tarot: Łódź i cała Polska. Zapraszam.

Komentarze

"Polecam  wszystkim rozmowę z Panem Arkadiuszem .Dla mnie najlepszy doradca, pełen zrozumienia, wsparcia i empatii. Rozmawiając, zawsze otrzymuję mnóstwo pozytywnej energii, co pozwala mi patrzeć bardziej optymistycznie na swoje życie. Rozmowa z Panem to czysta przyjemność, nawet Pan nie wie jak rozmowa z Panem mi pomaga. Mam nadzieję, że wszystko się sprawdzi. Polecam wszystkim, naprawdę warto korzystać z rad Pana Arkadiusza." - Adriana komentarz z dnia 05.04.2018r. 


"Ponownie skorzystałam z porad p. Arkadiusza i muszę przyznać, że to ponownie starzał w 10-tkę! Dokładnie chodziło o poradę biznesową i wszystko się sprawdziło. Polecam serdecznie i będę wracać!" - Patrycja komentarz z dnia 04.08.2015r.

"Pan Arek jest dla mnie wielką tajemnicą. Wszystko, co mówi się sprawdza. Mówi z ogromnym spokojem i przekonaniem, bez tworzenia  zbędnych faktów i historii. Konkretny i rzeczowy. 100 % sprawdzalności perspektywy dwóch miesięcy wszystko się sprawdziło:):) Zawsze do Pana wracam:)" - Gosia komentarz z dnia 03.08.2015r.

"Serdecznie polecam Pana Arka! Często powracam i wszystko sie sprawdza! Konkretne odpowiedzi na zadane pytania i do tego ma fantastyczną uspokajającą energię. Dziękuję Pianie Arku!" - Gosia komentarz z dnia 03.08.2015r.

"Ocena za wróżbę z maja i czerwca. Wszystko sprawdziło się dokładnie ze szczegółami :) na 10+ wszystko tak jak Pan Arek napisał:):):) POLECAM i na pewno będę nadal korzystała z Pańskich rad :)" - Gosia komentarz z dnia 03.08.2015r.

"Serdecznie polecam Pana Arkadiusza. Pierwszy raz kontaktowałam się z p.Arkiem i muszę przyznać, że niezwykle pozytywnie odebrałam osobę p.Arka - sam jest bardzo otwartą na ludzi i miłą osobą. Co ważniejsze - absolutnie niezwykła jest trafność słów - wszystko co usłyszałam potwierdziło się ze słowami, które wcześniej usłyszałam od innej osoby ale wtedy jeszcze, niestety, nie wiedziałam jakie to ma znaczenie. Dzięki Panu wiem i poznałam przyczynę problemu. Jeszcze raz bardzo dziękuje i na pewno wrócę;-)" - Patrycja komentarz z dnia 24.06.2015r.
 
" Fantastyczna, oryginalna strona Panie Arkadiuszu !! opracowanie grafiki piękne. Bardzo dużo jest teraz na niej wiadomości z tematyki run. Polecam każdemu kto interesuje się runami, tutaj znajdziesz naprawdę wszystko. Pozdrawiam Kris" - Kris komentarz z dnia 06.06.2015r.
 
"Przejrzałam dokładnie nową stronkę:) , ciekawa,  dużo się w niej dzieje ciekawych rzeczy, fajna przyjemna grafika. Tajemniczy i zarazem uspokajający obraz w tle - obraz piękny jest. Cenne artykuły, cytaty, opisy run - dobra lektura owocna i wpływająca dla każdego każdy może znaleźć tu coś ważnego dla siebie na dziś czy jutro, wspierająca. Mój ulubiony cytat: „ nie istnieje czas ani żadne ograniczenia, tylko twoja wola i pełną świadomość siebie może wszystko zmienić…” Dziękuję.  Z przyjemnością można spędzić czas zagłębiając się w nią. Bardzo ciekawie zrobiona. :)))"  -  Agnieszka komentarz z dnia 06.06.2015r.

"Bardzo mi się podoba Pana strona, czytelna, dużo wiadomości no  i szata graficzna - świetna, po prostu piękna. Gorąco polecam i pozdrawiam Nikola." - Nikola komentarz z dnia 08.06.2015r.

"Niesamowita trafność, skuteczność widzenia tego co "dziś i jutro” . Bardzo duża wiedza,  pełen zrozumienia, empatii Runista ale także Przyjaciel - tak wiele razy mi pomógł, że takie właśnie miejsce w moim sercu zajmuje Pan Arek. Polecam z czystym sercem :)))))))  Dziękuję Panie Arku."  - Agnieszka (komentarz z dnia 24.05.2015r.)


"Panie Arku, bardzo dziękuje za rozmowę. Zawsze po rozmowie z Panem czuje spokój i wiarę w to, że w końcu nastąpi ten przełom.. Zawsze można liczyć na Pana pomoc i zrozumienie. W rozmowie z Panem wyczuwa sie ogromna empatie.. Jest Pan, Panie Arku wspaniałym człowiekiem i jestem szczęśliwa, że mogłam poznać Pana osobiście :) Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Pozdrawiam serdecznie Jola"  - Jola (komentarz z dnia 06.04.2015r.)

"Pan Arkadiusz jest dla mnie wielką tajemnicą. Wszystko, co mówi się sprawdza. Mówi z ogromnym spokojem i przekonaniem, bez tworzenia zbędnych faktów i historii. Gosia Dziękuję za pomoc polecam :-)"  - Gosia (komentarz z dnia 31.03.2015r.)


"Super doradca :) trafne oceny, piszę to z perspektywy paru miesięcy ... Dość często piszę z Panem Arkiem i wszystko się sprawdza ... Polecam kontakt z Panem Arkiem:) " - Gosia (komentarz z dnia 31.03.2015r.)


"Jak zawsze BARDZO DZIĘKUJE Panie Arku za wszystkie ciepłe słowa, cenne rady i wsparcie. Do usłyszenia :) Gosia  - Gosia (komentarz z dnia 31.03.2015r.)


"Los sprawia, że nie wiemy co robić, jak dalej poradzić sobie z problemami w życiu codziennym. Jak trudno jest nam odnaleźć właściwą drogę oraz wskazówki by wyjść na prostą. Ja napiszę szczerze, że Pan Arkadiusz wskazał mi drogę, wyjaśnił skąd wzięły się moje problemy i wskazał właściwy kierunek działania. Człowiek o wielkim sercu, wyrozumiały i empatyczny. Dziękuję Panu za dobre rady i wsparcie, polecam z całego serca Ewa."  Ewa (komentarz z dnia 29.03.2015r.)


"Panie Arkadiuszu dziękuję za fachową pomoc, wszystkie rady oraz za przekaz pozytywnej energii.  Jak zwykle emanuje od Pana empatia i wrażliwość na drugiego człowieka. Szczerze polecam wróżby Pana Arkadiusza. Kris"  - Kris (komentarz z dnia 29.03.2015r.)


"Bardzo  dziekuję za rozmowę i wsparcie. Zawsze można na Pana liczyć, Panie Arku:)  Jest Pan wspaniałym człowiekiem i Runistą i zawsze bedę do Pana wracać!!!  Pozdrawiam cieplutko:) Jola  - Jola (komentarz z dnia 08.03.2015r.)


"Pełen profesjonalizm. Polecam bo jest niesamowita trafność chwili obecnej i przyszłości. Wspaniała mądra osoba. POLECAM WSZYSTKIM:) Gosia  -  Gosia (komentarz z dnia 04.01.2015r.)


Pan Arek to nie tylko najlepszy ekspert jakiego znam,  pełen profesjonalizm, stawia człowieka na nogi, ale ten człowiek też musi chcieć, bo nie karty rządzą naszym życiem, a my sami je kreujemy. Polecam, warto! Dziękuję:-) Gosia  -  Gosia (komentarz z dnia 04.01.2015r.)


"Ocena za wróżbę z grudnia :) sprawdziła się dokładnie ze szczegółami :) na 10+ wszystko tak jak Pan Arek napisał powiedział :):):) POLECAM i na pewno będę nadal korzystała z Pańskich rad :) Gosia - Gosia (komentarz z dnia 04.01.2015r.)


„Wróżbita jak najbardziej wiarygodny, wszystkie fakty które usłyszałem pokrywają się z rzeczywistością. Sama rozmowa sympatyczna i szczera jestem pod wrażeniem, polecam i pozdrawiam. Janusz”  - Janusz (komentarz z dnia 06.12.2014r.)


„ Jestem w pełni uznania zarówno dla Pana jak  i wiedzy którą Pan posiada. Naprawdę jest niewiele osób, które potrafią przekazać wiedzę tak zrozumiale i profesjonalnie jak Pan to czyni. Wielka empatia, życzliwość i szacunek  płynące do drugiej osoby oraz otwartość i chęć pomocy innym.”  - Kris (komentarz z dnia 06.12.2014r.)


„Imponująca wiedza, duża wrażliwość i duża sympatia do drugiej osoby. Dość szczegółowe podejście do problemów i jasny, zrozumiały przekaz. Muszę przyznać, że wróżbita jest profesjonalistą i wie co mówi. Dziękuję za wszystkie informacje, które dały mi większą jasność w moich problemach, ufam że będzie lepiej. Polecam i pozdrawiam Marysia.”  - Maria (komentarz z dnia 13.11.2014r.)„Wróżbita godny polecenia, korzystałam już kilka razy z porad i jak do tej pory nie zawiodłam się na doradztwie Pana Arkadiusza. Dla mnie to znakomity wróżbita , których dzisiaj naprawdę trzeba szukać ze świecą w ręku. W moich sprawach jest Pan niezawodny. Polecam szczerze, do usłyszenia Nikola”  - Nikola (komentarz z dnia 13.11.2014r.)


„Świetny kontakt a ponad to dziękuję za informacje dla mnie bardzo ważne, choć nie wszystkie są pozytywne ale warto wiedzieć co mnie czeka, więc teraz będę przygotowana i czujna. Bardzo dziękuje za pozytywny przekaz energii, która naprawdę teraz mi się przyda oraz Pana wyrozumiałość i wrażliwość na ludzkie problemy no i oczywiście za empatię płynącą od Pana. Z wyrazami szacunku, pozdrawiam Jadwiga”  - Jadwiga (komentarz z dnia 12.11.2014r.)


„Jak zawsze Pan Arkadiusz szczery i profesjonalny. Rozmowa z Panem to naprawdę czysta przyjemność, polecam i dziękuję za wykład Igor." - Igor (komentarz z dnia 02.11.2014r.)


„Dziękuję Panie Arkadiuszu, że poświęca mi Pan tyle czasu, że mogę pobierać lekcje z tematyki run, cieszę się że trafiłem właśnie do Pana. Jest Pan niekwestionowanym mistrzem w tej dziedzinie. Ja polecam tym wszystkim którzy chcą wiedzieć wszystko o runach i nie tylko, bo tu znajdziemy wiedzę, szczerość i empatię. Pozdrawiam serdecznie.”  - Igor (komentarz z dnia 02.11.2014r.)


„GORĄCO POLECAM wszystkim rozmowę z Panem Arkiem. Dla mnie najlepszy doradca, pełen zrozumienia, wsparcia i empatii. Rozmawiając, zawsze otrzymuję mnóstwo pozytywnej energii, co pozwala mi patrzeć bardziej optymistycznie na swoje życie. BARDZO DZIĘKUJĘ Panie Arku za wszystkie cenne rady, które od Pana otrzymałam. Do usłyszenia. Gosia”  - Gosia (komentarz z dnia 18.10.2014r.)


„POLECAM WSZYSTKIM rozmowę z tym wspaniałym doradcą. Pan Arek jest jak najbardziej godny zaufania. Gosia”  - Gosia (komentarz z dnia 18.10.2014r.)


„POLECAM WSZYSTKIM rozmowę z tym wspaniałym doradcą. Pan Arek jest jak najbardziej godny zaufania. Gosia”   - Gosia (komentarz z dnia 18.10.2014r.)


„Pan Arek ma naprawdę przeogromną wiedze. Otworzył mi oczy na pewna sprawę, którą zaczęłam lepiej rozumieć. Polecam z czystym sercem. Wszystko się potwierdziło. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana wiedzy. Gosia”  - Gosia (komentarz z dnia 18.10.2014r.)


„Zdecydowanie polecam, ja wracam jak tylko mogę ! Niezwykła skuteczność i zrozumienie sytuacji. Pozdrawiam ! Gosia”  - Gosia (komentarz z dnia 18.10.2014r.)


„Wystawiam Panu ocenę po czasie do wiadomości innych , którzy szukają najlepszego doradcy , Pana runy i rady mają 100 procentową skuteczność, dziękuję i do usłyszenia :)”  - Gosia (komentarz z dnia 18.10.2014r.)


„Dziękuję Panu za wyjaśnienie mi moich wątpliwości oraz danie mi wskazówek na przyszłość. Myślę, że teraz powinno być łatwiej, bo gdy człowiek jest sam nie za bardzo wie co zrobić w tak trudnych chwilach. Pana rady są rozsądne więc pójdę Pana tokiem myślenia. Dziękuję Panie Arkadiuszu za rady i jestem przekonana, że pomogą skutecznie :-) :-) Pozdrawiam i do usłyszenia Wanda.  - Wanda (komentarz z dnia 15.10.2014r.)


„Człowiek niezwykle szlachetny, szczery i wrażliwy a ponadto bardzo cierpliwy. Pana rady rzeczywiście działają pod warunkiem, że zamierzamy je wcielić w życie, ja tak zrobiłam i dzisiaj piszę że nie żałuje tej decyzji. Dziękuję p. Arkadiuszu to dzięki Panu jestem silną kobietą i mam swoje własne cele. Jest Pan „Wielki i Magiczny” , pozdrawiam :-) :-) :-) "  - Klaudia (komentarz z dnia 08.10.2014r.)


„ Serdecznie dziękuję za rozmowę i wsparcie, które otrzymuję za każdym razem od Pana :-) :-) . Rady, którymi wspiera mnie Pan Arkadiusz są bezcenne i bardzo, bardzo pomocne w mojej obecnej sytuacji życiowej. Dziękuję również za wyregulowanie mojej energetyki, bo moje samopoczucie było w fatalnym stanie, ale po Pana zabiegach czuje się dużo, dużo lepiej. Polecam i bardzo serdecznie pozdrawiam Helena”  - Helena (komentarz z dnia 08.10.2014r.)


„Panie Arku, bardzo dziękuje za rozmowę. Jak zawsze można na Pana liczyć. Służy Pan pomocą i ogromna wiedza! Wszystko jest tak jak zobaczył Pan w kartach. Wierze, ze wszystko będzie dobrze i zacznie się układać. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie:) Do usłyszenia Jola”  -Jola (komentarz z dnia 08.10.2014r.)


"Dziękuję, Panie Arkadiuszu. Dziękuję za to, że rozjaśnia Pan moje myśli. Dziękuję za to, że zawsze potrafi Pan postawić mnie do tzw. pionu, co pozwala mi odnaleźć drogę do tego, co ważne. No i za to, że zawsze znajduje Pan dla mnie czas :) Pozdrawiam, Inga"  - Inga (komentarz z dnia 06.10.2014r.)


„ Bardzo się cieszę, że Pan Arkadiusz znalazł się na mojej drodze mojego rozwoju duchowego. Jego kunszt i wiedza z run jest na najwyższym poziomie. Ja korzystam od dawna z wiedzy Pana Arkadiusza a to z kolei przekłada się na poszerzenie mojej wiedzy z tematyki run a poprzez to mam inne spojrzenie i podejście do życia. Polecam jak najbardziej i do usłyszenia.”  - Kris (komentarz z dnia 04.10.2014r.)


„Pana szczerość, empatia a przede wszystkim samo podejście do moich problemów bardzo mnie zaskoczyło – pozytywnie. Pańskie rady i wskazówki oraz szczegółowe ich wytłumaczenie dodało mi chęci i otuchy do działania. Teraz wiem że nie należy się bać i lękać. Po rozmowie z Panem nabrałam pewności siebie a najważniejsze wiary, że mogę zrobić wszystko co zapragnę. Jest Pan naprawdę niesamowitym człowiekiem i bardzo szlachetnym potrafiącym pomóc w najgorszym momencie życia za co jestem Panu bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.”  - Elżbieta (komentarz z dnia 03.10.2014r.)


„ Trafiłam do Pana Arkadiusza z polecania i przyznam że wcale nie żałuję :) :) To co usłyszałam to wprost niesamowite. Panie Arkadiuszu skąd Pan to wszystko wie ? … W moim przypadku to 100% prawdy. Muszę przyznać że Pan Arkadiusz to wytrawny wróżbita a za razem szczery i bardzo sympatyczny. Dziękuję za wróżbę i wszystkie dobre rady. Polecam z całego serca, tym którzy potrzebują naprawdę fachowej konsultacji, bo warto.”  - Danuta (komentarz z dnia 27.09.2014r.)


„ Jak zwykle wracam do Pana po dobre rady i wsparcie. Dzięki Panu moje życie zaczęło się układać i wyszło na prostą. Dziękuję za Pana serdeczność i szczerość w przekazie. Gorąco polecam wróżby Pana Arkadiusza”  - Nikola (komentarz z dnia 26.09.2014r.)


Dziękuję za bardzo miłą rozmowę, wskazówki i podtrzymanie na duchu oraz za przekaz energii. Pan Arkadiusz to rzeczywiście empatyczna i bardzo życzliwa osoba. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie i do usłyszenia.”  - Helena (komentarz z dnia 20.09.2014r.)


„Zgadzam się wyrażonymi opiniami na stronie, gdyż sama doświadczyłam od Pana Arkadiusza ciepła, zrozumienia i wielkiej empatii. Muszę przyznać, że ma Pan dar i umiejętności w swojej dziedzinie wręcz mistrzowskie :) :) :) . Posiada Pan naprawdę talent i wiedzę, co ważne umie ją przekazać w sposób rzetelny i zrozumiały. Dziękuję za rozmowę i ciepło które emanuje od Pana. Polecam z całego serca.”  - Stasia (komentarz z dnia 16.09.2014r.)


„Fenomenalny wróżbita !! Niesamowita przepowiednia, to co Pan mówił to wszystko prawda, aż trudno w to uwierzyć. Moi znajomi mieli rację, że Pan Arkadiusz posiada niesamowite zdolności wróżbiarskie i ja sam się o tym przekonałem. Polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy.”  - Bartosz (komentarz z dnia 15.09.2014r.)


„ Jak zwykle dziękuję za poświęcony mi czas i dalsze wskazówki do dalszego rozwoju duchowego. Rozmowa z Panem to czysta przyjemność.”  - Igor (komentarz z dnia 13.09.2014r.)


"Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc w uwalnianiu się z pewnej sytuacji. Panu  Arkadiuszowi dziękuję przede wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość. Świetna i trafna diagnoza osoby i problemu. Niejednokrotnie pojawiało mi się pytanie - skąd On to wie ;). Zaufałam, nie żałuję i powoli wychodzę na prostą. Nie umiem sobie teraz wyobrazić jak bym to zrobiła bez pomocy pana Arkadiusza."  - Ola (komentarz z dnia 11.09.2014 r.)


"Świetny i uczciwy Runista:):) Wspaniałe zrozumienie sytuacji, rozpoznanie osobowości, czytanie run - słowem WSZYSTKO na najwyższym poziomie. Dziękuję :) "  -  Gosia (komentarz z dnia 06.09.2014r.)


"Dziękuje Panie Arku, jest Pan po prostu wspaniały a przede wszystkim bardzo cierpliwy.  Umie Pan podnieść  człowieka na duchu i dodać energii do działania. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie:):)"  - Gosia (komentarz z dnia 06.09.2014r.)


"Od kilku lat zawsze słucham rad Pana Arka i nigdy się nie zawiodłam! Sprawdza się wszystko co Pan Arek mówi i jedno co mogę powiedzieć, Pan Arek już nie raz, nie dwa pomógł mi wyjść z sytuacji, która nie zawsze wyglądała dobrze. Pan wie o czym piszę! ;)Mam ogromne zaufanie do Pana Arka."  - Gosia (komentarz z dnia 06.09.2014r.)


"Wspaniały, wyrozumiały - polecam usługę czat. Dużo informacji, bardzo dobry kontakt. Sprawdzalność pod wrażeniem. Wracam i będę wracała :)"  - Gosia (komentarz z dnia 06.09.2014r.)


"Serdecznie dziękuję za rozmowę oraz za dodanie mi otuchy. Kieruję się zawsze Pana radami i przyznaję ze szczerością, że odnoszą dobry skutek. Jest Pan niezastąpiony i zawsze można liczyć na Pana mądre rady. Polecam wszystkim usługi Pana Arkadiusza."  - Nikola (komentarz z dnia 05.09.2014r.)


"Panie Arkadiuszu dziękuję za wróżbę i cenne dla mnie informacje. Jak zwykle konkretnie i profesjonalnie. Polecam osobom poszukującym prawdy i wsparcia duchowego. Pozdrawiam i polecam."  - Igor (komentarz z dnia 05.09.2014r.)


"Panie Arkadiuszu dziękuję za pomoc i dobre rady oraz za przekaz dobrej energii, której bardzo potrzebowałam. Jest Pan fantastycznym człowiekiem potrafiącym wesprzeć duchowo i pokazać świat w tych lepszych barwach i nadzieją na lepsze jutro. Serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim p. Arkadiusza"  - Klaudia (komentarz z dnia 02.09.2014r.)


"Świetny kontakt, miła i konkretna rozmowa. Człowiek, który posiada dużą wiedzę i potrafi ją umiejętnie przekazać. Życiowe i prawdziwe podpowiedzi. Ja polecam każdemu, bo u Pana Arkadiusza znajdziemy wsparcie i zrozumienie."  - Helena (komentarz z dnia 27.08.2014r.)


"Jestem pod niesamowitym wrażeniem z umiejętności jakie posiada Pan Arkadiusz. Usłyszałem dokładnie co było i co obecnie dzieje się w moim życiu. Myślę, że na przyszłość wróżba też się sprawdzi. Bardzo dziękuję i polecam."  - Grzegorz (komentarz z dnia 22.08.2014r.)


"Jak zawsze najwyższa ocena z możliwych. Pan Arek jest niezastąpionym doradcą. Radzę wszystkim. GORĄCO POLECAM !!!! Gosia "  - Gosia (komentarz z dnia 15.08.2014r.)


"Bardzo dziękuję za wielkie wsparcie, pomoc i empatię. Stale wracam, bo naprawdę można mieć zaufanie. Zawsze wszystko mi się sprawdza ... Gosia"  - Gosia (komentarz z dnia 15.08.2014r.)


"Jak zawsze tyle pozytywnej energii, że od razu lżej na sercu, świat piękniejszy i więcej wiary w lepsze jutro ... Bardzo dziękuję Panie Arku i do usłyszenia ... Gosia "  - Gosia (komentarz z dnia 15.08.2014r.)


"Z Panem Arkiem znam się już dłuższy czas.. zawsze wracam kiedy jest trudno. Służy pomocą i zawsze bardzo poważnie i profesjonalnie podchodzi do każdego tematu. Słowa Pana Arka zawsze się sprawdzają (prędzej czy później). Dziękuję za cierpliwość Panie Arku i pozdrawiam :) A tak na marginesie.. ma Pan BARDZO ładną stronę internetową :) Pozdrawiam Jola"  - Jola (komentarz z dnia 14.08.2014r.)


"Dziękuję za poradę i cenne wskazówki co do dalszych moich działań. Jak zwykle jest Pan niezawodny i bardzo pomocny. Polecam usługi p. Arkadiusza, tym którzy potrzebują konkretnych podpowiedzi - tu je znajdziecie."  - Igor (komentarz z dnia 12.08.2014r.)


"Dziękuję Panie Arkadiuszu za rozmowę i mądre słowa, oczywiście jak zwykle ma Pan rację, zacznę tak postępować jak Pan radzi. Dziękuję za wsparcie i otuchę jaką zawsze otrzymuję. Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia."  - Nikola (komentarz z dnia 11.08.2014r.)


"Dziękuję za prawdę i nakreślenie mi dalszej drogi w rozwoju duchowym. Dziękuję za czas mi poświęcony oraz za cierpliwość do mnie. Pana kunszt i wiedza to jest to, czego na mojej drodze bardzo potrzebuję. Jeszcze raz dziękuję za duże wsparcie i wyrozumiałość. Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia i fachowej wiedzy z tematyki run i nie tylko - tu ją znajdziesz. Pozdrawiam i do usłyszenia."  - Kris (komentarz z dnia 04.08.2014r.)


"Bardzo dziękuję za rozmowę, wywarła ona na mnie duże wrażenie, mam na myśli Pana podejście do moich problemów i ich analizę. Świetny przekaz, zrozumiały, konkretny i zgodny z prawdą. Uważam, że Pan Arkadiusz ma wielki dar i ogromy zasób wiedzy ezoterycznej. Ja polecam z czystym sumieniem Pana Arkadiusza. Pozdrawiam"  - Nikola (komentarz z dnia 25.07.2014r.)


"Serdecznie dziękuję za wspaniałą, cudowną, serdeczną wyczerpującą rozmowę dającą wiele zadowolenia. Polecam, wspaniały doradca z trafnością odpowiedzi w 100 procentach."  - Gosia (komentarz z dnia 19.07.2014r.)


"Dziękuję za poradę! Jak zawsze nieoceniony :-) . Wracam zawsze. Sprawdza się za każdym razem wszystko. Mówi zawsze prawdę - nieważne czy jest wygodna czy nie i ma zawsze rację. A to najważniejsze. Ale potrafi również pocieszyć, znaleźć wyjście z sytuacji, a nawet rozwiązać problem dzięki swojej niesamowitej energii. Wszystko wtedy zaczyna się układać i sprzyjać. Skutki to tylko kwestia czasu. :-) Bardzo dziękuję, pozdrawiam i polecam serdecznie każdemu !!!"  - Gosia (komentarz z dnia 29.06.2014r.)


"Korzystam z usług Pana Arkadiusza dłuższy już czas, i wracam, bo oprócz tego, że wróżby się sprawdzają, ja osobiście dostałam jeszcze zrozumienie tego co się dzieje i samej siebie.... a czego nikt inny nie potrafił mi wytłumaczyć...."  - Anna (komentarz z dnia 21.06.2014r.)


"Korzystam z usług Runisty Arkadiusza i nigdy się nie zawiodłem, jak zwykle na najwyższym poziomie. Szczerość i prawda a także sam przekaz wróżby to atut Pana Arkadiusza. Polecam i pozdrawiam. "


Kris (komentarz z dnia 21.06.2014r.)
"Bardzo dziękuję za profesjonalną poradę. Bardzo rzeczowe i konkretne odpowiedzi udzielane na moje pytania i wątpliwości. Polecam usługi Pana Arkadiusza, naprawdę warto. Tu znajdziesz rzetelność i niesamowity profesjonalizm. Pozdrawiam. "  - Igor (komentarz z dnia 20.06.2014r.)


"Serdecznie dziękuję Panie Arkadiuszu za tak wyczerpującą poradę. Tak jak Pan powiedział, wszystko się sprawdziło: sprawy sercowe i rodzinne. Jak zawsze najwyższa ocena z możliwych. Pan Arkadiusz jest niezastąpionym doradcą. Radzę wszystkim, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, żeby sami przekonali się, a na pewno przyznają mi rację. GORĄCO POLECAM !!!! "  - Gosia (komentarz z dnia 19.05.2014r.)


"Bardzo dobry doradca, od dłuższego czasu mam ogromne zaufanie, gdyż otrzymuję szybkie i konkretne odpowiedzi na ważne pytania, które potwierdzają się w rzeczywistości. Jeśli chodzi o sprawdzalność, to 100%. Dla mnie najlepszy doradca, pełen zrozumienia, wsparcia i empatii. Rozmawiając, otrzymuję zawsze mnóstwo pozytywnej energii, co pozwala mi patrzeć bardziej optymistycznie na swoje życie. BARDZO DZIĘKUJĘ Panie Arku za wszystkie cenne rady, które od Pana otrzymałam. Do usłyszenia :)  - Gosia (komentarz z dnia 19.05.2014r.)


"Runista Arkadiusz to wiedza, mądrość oraz wielki profesjonalizm. Wielki szacunek z mojej strony do wykonywanej pracy p. Arkadiusza. Przekaz od run szczery, rzetelny, bez kadzenia i opowiadania bzdur a o to chodzi przy korzystaniu z wróżb. Polecam do korzystania z fachowych i profesjonalnych porad..."  -  Kris (komentarz z dnia 17.05.2014r.)


"Jak zwykle na najwyższym poziomie :) Brakuje słów, by opisać jak niesamowitym doradcą życiowym jest Pan Arkadiusz .. Ocena teraźniejszości 100% trafności. Przyszłość .. jak dotąd wszystko idzie we właściwym kierunku .. część wróżby już się sprawdziła, na resztę trzeba poczekać ... Doradca naprawdę godny zaufania.. Panie Arku dziękuję za całą pozytywną energię, którą Pan mi przekazuje od miesięcy :-)))) Jest Pan cudownym człowiekiem i prawdziwym zawodowcem !!!! :-))))) Gosia"  - Gosia (komentarz z dnia 06.05.2014r.)


"W moim życiu, działy się rzeczy, których nie potrafiłam wytłumaczyć, wpływały na mnie i przeszkadzały, dezorientowały. Trafiłam do Pana Arkadiusza, usługa szybka, bezproblemowa. Czytałam odpowiedź i pomyślałam - czy to możliwe? brzmi trochę jak bajka. Ale coś mówiło - zaufaj, potraktowałam to poważnie. Właściwie wystarczyło tyle - zaufać sobie i Panu Arkadiuszowi. Sama dowiaduję się wielu rzeczy, wyjaśniam, zaczynam panować nad swoim życiem. Polecam serdecznie, do stracenia niewiele a do zyskania życie."  - Ala (komentarz z dnia 04.05.2014r.)