Array ( [0] => crawl ) Runista Arkadiusz - runy wróżby z run, aura, przepowiednie z kart, wróżba przez telefon i email, tarot: Łódź i cała Polska. Zapraszam.

O mnie

Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota. Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, poprzez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość, która to zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.
Od prawie 6 lat pracowałem zawodowo w licznych portalach wróżbiarskich, przeprowadziłem tym samym tysiące rozmów z klientami, które to dotyczyły przeróżnej tematyki. Wiedza, którą posiadam wynika z długiej pracy z runicznymi znakami, ogromnej ilości czasu poświęconego na medytacjach dzięki czemu zdobyłem zdolność energetycznego wglądu w te jakże złożone znaki. Doświadczenia te dały mi możliwość wejrzenia w ludzką energię, dzięki czemu specjalizuję się w analizie karmy, blokad energetycznych, sprawach związanych ze zdrowiem, sprawami życia codziennego ale i też zagadnieniach natury filozoficznej, egzystencjonalnej.Pragnę zaznaczyć tu, iż nie jestem psychologiem i nie wykorzystuję sztuczek, które mają na celu uzależnienie od siebie klienta. Nie obce są mi sprawy bardzo trudne, zawiłe, a czasem wstydliwe.
By dokonać analizy Państwa problemu potrzebne są mi tylko konkretne pytania oraz pełna szczerość osoby pytającej. W sprawach związanych z określeniem dokładnego czasu, sądowych itd. zastrzegam sobie prawo tylko do określenia pewnego prawdopodobieństwa zadziania się pewnych wydarzeń, czas w kartach runicznych nie jest wymierzony dokładnie i każdy klient musi o tym pamiętać.Potrafię także dobrać indywidualne skrypty runiczne, zanalizować stan zdrowia tylko i wyłącznie w oparciu o zaburzenia energetyczne w Państwa organizmie, dokonać runicznej analizy imienia oraz runicznej interpretacji Państwa daty urodzenia.Zwrócić również chciałbym uwagę iż runy będą źle "pracowały" z osobami z zaburzeniami emocjonalnymi, nieszczerymi, czy też kierującymi się nieczystymi intencjami warto więc przemyśleć w niektórych przypadkach sens korzystania z moich parad. Kontakt ze mną jest dobrowolny a każde wskazanie run należy traktować jako poradę a nie fakt dokonany.