Array ( [0] => crawl ) : Runista Arkadiusz - runy wróżby z run, aura, przepowiednie z kart, wróżba przez telefon i email, tarot: Łódź i cała Polska. Zapraszam.
portfolio-10.jpg

14.Runa Perthro

Runa Perthro
przeszłość i przyszłość, przychylność losu, gra z losem, wygrana, niespodzianka, zła passa, utrata, kradzież, uaktywniona karma i silne jej działanie, znajomości karmiczne, spłacanie karmy często bardzo bolesne, ciemna energia, urok, zaprogramowanie podprogowe przez osoby zajmujące się czarną magią, klątwa, dobra wróżka, oczyszczenie
 

Przeszłość i przyszłość dwie części jednego, zbierasz teraz plony Twoich działań i to niekoniecznie z tego życia, możesz teraz wpłynąć na bieg zdarzeń, ale pamiętaj byś nie rozzłościł trzech Norn, nie zawsze da się zajrzeć pod zasłonę nieznanego, uważaj byś nie przytrzasnął sobie palca. Wiedz, że każda magia wróci do Ciebie, to co teraz się dzieje może być efektem tego, że kiedyś poruszyłeś delikatną nić losu, teraz jej supeł okręci Ci się na szyi wiedz jedno, że nie ma magii większej niż świadome niedziałanie.