Array ( [0] => crawl ) : Runista Arkadiusz - runy wróżby z run, aura, przepowiednie z kart, wróżba przez telefon i email, tarot: Łódź i cała Polska. Zapraszam.
runista-arkadiusz-runy-wiedza-runiczna.jpg

Energetyczno - runiczna prognoza / charakterystyka roku 2024 dla ŁodziEnergetyczno - runiczna prognoza / charakterystyka roku 2024 dla Łodzi

Nachodzący rok nie zmieni niczego tak naprawdę w tym, jak będzie postrzegane nasze miasto, co też będzie się w nim dziać. Łodzianie mieć będą jeszcze silniejsze i coraz bardziej frustrujące wrażenie, że utknęli jako mieszkańcy tego miasta w ciągnących się oraz niekończących się remontach, utrudnieniach których będzie przybywać, w tym że coraz trudniej jest w tym mieście funkcjonować, często załatwiać najbardziej podstawowe sprawy, które przecież wszyscy niekiedy mamy. Pierwszy kwartał nowego roku będzie dosłownie kopią tego co działo się w już zakończonym roku 2023, nie spodziewajmy się żadnego pozytywnego zaskoczenia. Wiosną może dojść do pewnych zawirowań, zamieszania z tym, co odnosi się do finansów naszego miasta, tego w jaki sposób są one zarządzane. Będą to jak to często bywa mocno przesadzone informacje, które tylko będą mieć na celu odciągnąć naszą uwagę od spraw najważniejszych. Życie w Łodzi stawać się będzie coraz droższe, będziemy zresztą jak wszędzie zarzucani kolejnymi podwyżkami, może zwłaszcza w okresie letnim dochodzić do częstych awarii związanych z komunikacją miejską, wiele ciągnących się już od lat inwestycji a zwłaszcza jedna z nich przysparzać będzie coraz większych problemów które tylko ośmieszać będą wizerunek miasta. Pod kątem różnych wydarzeń kulturalnych można by napisać będzie nieźle, nie mniej cały czas odnieść będzie można wrażenie, że jest ich za mało oraz często omijają nas te najważniejsze, mogące skutecznie pokazać potencjał miasta. Wiele zakańczanych inwestycji zacząć może przysparzać problemów, co potwierdzi fakt, że były one realizowane nie tak jak powinny, poza tym sama ich prezentacja zostawiać będzie wiele do życzenie. Jest mocno prawdopodobne to, że utrzyma się w naszym mieście władza która zarządza Łodzią, lub przynajmniej nie ulegnie żadnej zasadniczej zmianie, to jakie siły polityczne mają wpływ na to co dzieje się z miastem. Druga połowa roku, szczególnie czas od lipca powinien zacząć wnosić więcej normalności w funkcjonowanie łodzian, od tego czasu małymi krokami powinna poprawiać się w dużym uproszczeniu możliwość korzystania z tego co Łódź i jej cała infrastruktura oferuje.