Array ( [0] => crawl ) : Runista Arkadiusz - runy wróżby z run, aura, przepowiednie z kart, wróżba przez telefon i email, tarot: Łódź i cała Polska. Zapraszam.
runista-arkadiusz-runy-wiedza-runiczna.jpg

Energetyczno- runiczna prognoza / charakterystyka roku 2022 dla ŁodziEnergetyczno- runiczna prognoza / charakterystyka roku 2022 dla Łodzi

Nadchodzący rok dla naszego miasta będzie czasem, w którym wyraźnie zacznie być widać jak wchodzi ono w czas coraz silniejszego zamknięcia, stagnacji, braku perspektyw, czegoś co pozwoliło by się jej rozwijać, stać się miastem interesującym, atrakcyjnym. Prawda jest taka, że wiele tego czego doświadczamy jako mieszkańcy Łodzi budzi coraz silniejsze wątpliwości, brak logiki, tym samym nowy rok jeszcze mocniej właśnie to poczucie w nas będzie wzmacniać. Spodziewajmy się licznych przestojów, czy też opóźnień niekończących się remontów, inwestycji, które tak naprawdę nie wiadomo kiedy się zrealizują. Możemy dowiedzieć się w miesiącach letnich że Łódź ma dość poważne problemy finansowe, co jeszcze bardziej uderzać będzie łodzian po kieszeni. Sporo też zamieszania budzić będą coraz to nowe ogłaszane inwestycje, o Łodzi może zrobić się dość głośno ponieważ na jaw wychodzić będą nieścisłości w tym jak jest ona pisząc ogólnie zarządzana, finansowana. Władza naszego miasta będzie coraz silniej krytykowana, wyraźnie zacznie też być dostrzegana konieczność zmiany osób które Łodzią sterują, wpływają na to co się z tym miastem dzieje. Pisząc ogólnie energia Łodzi będzie jeszcze silniej się osłabiać, zaniżać, poprzez co tracić będzie sens mieszkanie w nim, dodatkowo wielu z nas czuć będzie coś w rodzaju braku perspektyw, tak jakby Łódź nie miała w sobie inspiracji, czegoś co napędza każdego jej mieszkańca do działania, a tym samym przyczyniania się do jej rozwoju. Nic szczególnie istotnego nie będzie też dziać się w mieście pod kątem kulturowym, podsumowując nowy rok będzie dla łodzian jednym, sporym rozczarowaniem, zaskoczeniem jak można w wielu przypadkach świadomie dążyć do zatracania przez miasto swojego prawdziwego charakteru, wyrazistości.