Array ( [0] => crawl ) : Runista Arkadiusz - runy wróżby z run, aura, przepowiednie z kart, wróżba przez telefon i email, tarot: Łódź i cała Polska. Zapraszam.
runista-arkadiusz-runy-wiedza-runiczna.jpg

Energetyczno- runiczna prognoza / charakterystyka roku 2023 dla ŁodziEnergetyczno- runiczna prognoza / charakterystyka roku 2023 dla Łodzi

Sam początek nowego roku a dokładniej jego pierwsze trzy miesiące powinny być dla naszego miasta dość pozytywne, dowiadywać się będziemy o nowych planach, różnego rodzaju projektach również tych związanych z kulturą, sztuką które pozwolą wybić się Łodzi, pokazać ją jako miasto które ma jednak potencjał, możliwości by stać się miejscem atrakcyjnym, inspirującym. Będziemy aż do wiosny włącznie mieć przedstawiany obraz Łodzi która tylko i wyłącznie się rozwija, omijają ją różnego rodzaju zawirowania, co dla wielu łodzian będzie zaskakujące, praktycznie nierealne, ponieważ rzeczywistość jest jak wszyscy wiemy zupełnie inna. Późna wiosna będzie momentem w którym zacznie się czas wielu rozczarowań, porażek oraz zgrzytów odnoszących się do tego jak Łódź jest zarządzana, jak wyglada jej funkcjonowanie. Łodzianom będzie coraz trudniej normalnie w tym mieście funkcjonować, utrudniane do granic możliwości będzie zwyczajne życie, poprzez nic innego jak coraz intensywniejsze rozbrajanie miasta lecącymi jak z rękawa remontami, które zatracą już wszelką logikę w ich planowaniu. Wiele zaczętych inwestycji zaliczać będzie nieustanne opóźnienie, latem może się okazać że niektóre z nich były rozpoczęte w niewłaściwym czasie, przez nieodpowiednie firmy co wywoła spory szum wokół tego jakie i dla czego urzędnicy podejmują decyzje. Narastać będzie z upływem roku 2023 niezadowolenie wśród łodzian z tego w jaką stronę idzie transformacja miasta, która coraz mocniej zatracać będzie prawdziwy charakter Łodzi, który był niepowtarzalny, nie przez wszystkich doceniany, czy nawet zauważany. Wyraźnie też pogarszać się będzie poziom życia mieszkańców miasta, co oczywiście związane będzie z tym co dzieje się dookoła. Końcówka nowego roku utwierdzi łodzian w przekonaniu, że mało może się w tym mieście zmienić, tak by mogło ono przyciągać sobą, wzmacniać ochotę na dalsze pozostanie w nim.