Array ( [0] => crawl ) Runista Arkadiusz - runy wróżby z run, aura, przepowiednie z kart, wróżba przez telefon i email, tarot: Łódź i cała Polska. Zapraszam.

Zasady korzystania z moich usług

ZAGADNIENIA OGÓLNE
 
1. Zakres świadczonych przeze mnie usług - zajmuję się prognozowaniem i analizą przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości. Wszelkie informacje należy traktować jako sugestię- podpowiedź, nie są to informacje w żaden sposób wiążące.
2. Korzystanie z moich usług jest dobrowolne, nie uznaję więc reklamacji. Proszę zawsze w pełni świadomie i w zgodzie ze swoim wnętrzem oraz przekonaniami podejmować decyzję dotyczącą kontaktu ze mną a co za tym idzie symbolami runicznymi, bądź kartami.
3. W sprawach zdrowia nie stawiam diagnoz, a jedynie opisuję obraz energii Państwa organizmu. Nie jestem też psychoterapeutą, stąd też nie stosuję żadnych technik terapeutycznych. Wszelkie porady, sugestie płyną z przekazu symboli runicznych, tym samym nie  uzależniam klientów od siebie.
4. W przypadku analizy karmy, zagadnień energetycznych należy zawsze zachować zasadę dystansu. Nie należy poprzez tego typu analizy tłumaczyć wszelkich życiowych zdarzeń, problemów itd.
5. Z moich usług mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie, nie mające zaburzeń natury emocjonalnej bądź psychicznej.
6. Nie stosuję żadnych magicznych zabiegów mających na celu zaszkodzenia komukolwiek.
 
GODZINY PRACY

1. Pracuję każdego dnia od 13.00 do 21.30
2. Jeżeli komuś z Państwa zależy na innej niż ta podana wyżej godzina sesji  proszę o umówienie się co najmniej dobę wcześniej. 
 
ZASADY KONTAKTU ZE MNĄ ORAZ KORZYSTANIA Z USŁUG
 
1. Przed skontaktowaniem się ze mną proszę dokładnie zapoznać się z moimi usługami, sposobami kontaktu.
2. Proszę nie dokonywać przelewów bankowych bez wcześniejszego kontaktu ze mną.
3. Gdy zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z moich parad, należy  skontaktować się ze mną za pomocą e-maila, bądź telefonu w celu uzgodnienia dogodnej na sesję godziny i dnia. Wówczas należy przesłać potwierdzenie przelewu, po czym otrzymujecie Państwo ode mnie wszelkie dane potrzebne do przeprowadzenia rozmowy, czatu. Proszę pamiętać, iż klienci posiadający konta bankowe zagraniczne są zobowiązani do poinformowanie mnie o tym przed dokonaniem przelewu i zamówienia usługi.
4. Usługa e-mail wymaga zadania precyzyjnych pytań. Proszę pamiętać, że bardzo złożone pytania będą wydłużały uzyskanie odpowiedzi. Zwykle termin przesłania odpowiedzi jest uzgadniany indywidualnie. Na krótkie zwięzłe, jasne pytania odpowiadam w przeciągu 48 godzin. Cena tej usługi jest ruchoma i zawsze zależna od ilości oraz trudności pytań.